Yasak Elma Julia Doğan’ın Sevgilisi Kimdir?

25.12.2022
2.987

Yasak Elma Julia KİMDİR? Yasak Elma dizisine yeni bir karakter katılıyor. Julia rolü ile katılan yeni oyuncu kim? Ender’in Yıldız’a söylediği Doğan’ın Sevgilisi dediği Julia rolü karakteri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Yasak Elma Dizisi Julia Kimdir?

Ender Yıldız ile Doğan barışması diye son oyununu oynadı. Ender Doğan’ın eski sevgilisi Julia ile görüştüğünü iddia etti. Bu Julia kim? Hangi oyuncu Julia rolünü canlandıracak?

yasak elma dizisi julia kimdir resimleri Yasak Elma dizisi son bölümünde Ender Doğan’ın ondan ayrılmasını hazmedemedi ve Yıldız’a gidip Doğan’ın ikisini birden kandırdığını söyledi. Doğan Ender ile ayrılmak istediğini söylemişti. Ender ise bunu kabullenemedi. Yıldız’ın yanına gidip ondan özür diledi. Doğan’ın yıllardır ikisini de kandırdığını ve herkesten gizli bir sevgilisi olduğunu söyledi.

Yasak Elma Doğan’ın Sevgilisi Julia Gerçek Adı

SON DAKİKA: Yasak Elma dizisinde Julia Moran rolünü Nehir Erdoğan canlandırıyor. Nehir Erdoğan teklifi kabul etmesinin ardından çekimlere katıldı. Doğan’ın sevgilisi Julia rolü Nehir Erdoğan’ın. Bakalım Nehir Erdoğanlı Yasak Elma nasıl olacak?

Yasak elma julia kimdir doganin sevgilisi Yasak Elma dizisinde Doğan’ın sevgilisinin adına Julia olduğunu söyledi. Ender’in Julia diye söylediği oyuncu diziye yeni bölümde dahil olacak. Yasak Elma dizisinde Julia rolü ile Pelin Karahan’a teklif gitmişti. Ancak Pelin Karahan’ın dizi çekimleri ile çakıştığı için oyuncu teklifi kabul etmedi.

Pelin Karahan kabul etmeyince diziye dahil olması için başka oyuncu ile anlaşma yaptılar. Yasak Elma dizisinde Julia rolünü Nehir Erdoğan canlandıracak. 

Nehir Erdoğan Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Julia rolünü canlandıracak olan Nehir Erdoğan 1980 İzmir doğumlu. Nehir Erdoğan’ı çoğu izleyici Yabancı Damat dizisinden tanıdı. Koçum Benim, Yabancı Damat, Okul, Aşk Bir Hayal dizi filmlerinde rol aldı. Sonrasında Son, Reaksiyon, Fi, Benim Adım Melek, Sana Söz dizilerinde rol aldı.  nehir erdogan yasak elma julia

Yasak elma dizisi yılbaşının ilk haftası yani 2 Ocak 2023 Pazartesi yayınlanmayacak. Bu yüzden de yeni oyuncu Julia Yasak Elma dizisi 9 Ocak Pazartesi ekrana gelen yeni bölümde diziye katılacak. Yasak Elma dizisinde Doğan şuan Yıldız’ı seviyor. Onunla barışmak istiyor. Julia Doğan’ın eski sevgilisi. Aklında Julia yok. Ama Ender Yıldız ve Doğan’dan intikam almak için Julia’yi çağırdı. Julia diziye yani Doğan’a geri dönerse Yıldız ‘da Doğan’ı affetmez ve barışmazlar. Bu da Ender’in tek isteği.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.