Yasak Elma Hilmi Kimdir? Leyla’nın Eski Eşi Gerçek Adı

Yasak Elma Hilmi Kimdir? Leyla’nın Eski Eşi Gerçek Adı.. Yasak Elma dizisi 54. bölüm itibariyle diziye yeni bir oyuncu katılıyor. Yeni oyuncu kimdir rolleri bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Yasak Elma dizisi 54. bölümünde diziye Leyla karakterinin eski eşi Hilmi katılıyor. Yeni sezonda Leyla gelmişti şimdi de eşi diziye katıldı.

Yasak Elma dizisine yeni katılan Hilmi rolünü canlandıran oyuncu Cavit Çetin Güner oldu. Cavit Çetin Güler Yasak Elma dizisinde Hilmi karakterini canlandıracak ama bu rol yeni sezonun kötü karakteri olacak. Çünkü Leyla’nın eski eşi Hilmi belalı bir eski eş ve Leyla’nın peşini bir türlü bırakmıyor. Yasak Elma dizisinde Hilmi kimse tarafından sevilmeyecek ve seyirci de ondan nefret edeceğe benziyor. Bakalım neler olacak? 

Yasak Elma Dizisi Yeni Oyuncu Cavit Çetin Güner Kimdir?

Cavit Çetin Güner 1986 İstanbul doğumludur. Cavit Çetin Güner aslen Bursalı’dır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İstanbul Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. 2000 senesinde annesinin kanserden hayatını kaybetmesi ile büyük bir yıkım yaşamıştır. 2010 yılında Reyhan Türkü Hazer ise evlenmiş ancak bu evlilik iki yıl sürmüş ve 2012 yılında yollarını ayırmışlardır.

Cavit Çetin Güner bu zamana kadar bir çok dizi filmlerde rol almıştır. Bunlardan bazıları; 2003 Hayat Bilgisi Cavit Hoca karakteri ilk dizisi olmuştur. Sonrasında Ödünç Hayat, Bir İhtimal Daha Var, Yalancı Yarim, Annem, Talih Kuşu, Tek Türkiye, Arka Sokaklar, Geniş Aile, Leyla İle Mecnun, Ustura Kemal, Stajyer Mafya dizi filmlerinde rol aldı. Son olarak 2014 yılında oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisi sayesinde daha çok tanındı. Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan Bey karakterini canlandırdı. Altın Kelebek Ödül Törenine verdiği tepki ile gündeme oturdu.

Yasak Elma Hilmi Rolü Nasıl Biri Karakteri?

Yasak Elma dizisinde rol almaya başlayan Hilmi rolünü Cavit Çetin Güner canlandıracak. Oyuncunun bilgilerine konumuzda yer verdik. Yasak Elma dizisine yeni katılan Hilmi rolü de seyirci tarafından pek beğenilmeyecek bir karakter. Çünkü diziye yeni sezonda dahil olan Tuvana Türkay’ın canlandırdığı Leyla karakterinin eski eşi ve bu eş belalı bir eski eş. Bu yüzden de seyirciden tepki toplayacaktır. Yasak Elma dizisinde Leyla’yı zor günler bekliyor eski eş Hilmi rahat duracağa benzemiyor!

Yasak Elma dizisi yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt otururken senaryosunu Zeynep Soyata ve Melis Civelek yazıyor. Yasak Elma dizisi başrollerini Talat Bulut, Eda Ece, Şevval Sam, Tuvana Türkay, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç oynuyor. Dizi de entrikalar azalmıyor her bölüm birbirinden heyecanlı entrika dolu geçiyor. Bu da seyirciye kendini izletmeyi başarıyor.

Etiketler