Yasak Elma Hilal Diziden Neden Çıktı Ayrıldı?

24.10.2022
2.465

Yasak elma dizisi 6. sezonunda diziye dahil olan Hilal karakteri diziden ayrılıyor. Ece Özdikici Yasak Elma dizisinde Hilal rolünü canlandırırken yeni bölümde diziden çıktığını göreceğiz. Hilal, Yasak Elma dizisinden neden çıktı? Oyuncu Ece Özdikici Kimdir? Ece Özdikici Yasak Elma dizisine geri dönecek mi?Yasak elma Ece Özdikici neden çıktı

Yasak Elma Hilal Neden Diziden Çıktı?

Güncelleme: Yasak Elma dizisinde Doğan Hilal’i İtalya’ya gönderiyor. Doğan imza gerektiren işler olduğunu ve Hilal’in  gitmesi gerektiğini söyledi. Hilal İtalya’ya giderek diziden çıkıyor.

Yasak elma dizisi 6. sezonu ile Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin yeni sezonunda diziye dahil olan Ece Özdikici Hilal karakterini canlandırıyor. Hilal Yasak Elma dizisinde Doğan’ın nişanlısı rolündedir. Doğan ve Hilal gerçekten nişanlı olmasa da Hilal’in Doğan’a karşı duyguları vardı. Bu yüzden sürekli Yıldız’ı Doğan’dan uzak tutmaya ve Doğan’ı kendine aşık etmeye çalışıyordu.

Hatta Yasak Elma dizisi son bölümünde Doğan’a iyice yakınlaştı ve istediğini elde etmişti. Hilal (Ece Özdikici) Yasak Elma dizisi yeni bölümünde Yıldız’a yaptığı son hareket yüzünden Doğan tarafından cezalandırılıyor ve diziden bu şekilde ayrılıyor. Hilal Yıldız’ı Doğan’dan uzaklaştırmak için son bir plana başvuruyor. Bu planın Hilal tarafından yapıldığını Doğan öğrenince onu kendisinden ve şirketten uzaklaştırıyor. Yasak elma Hilal neden yok

Ece Özdikici Yasak Elma Dizisinden Neden Ayrıldı?

Yasak Elma dizisinde Hilal rolünü canlandıran Ece Özdikici senaryo gereği Doğan’ın sahte nişanlısıydı. Aynı zamanda Doğan’ın avukatı da olan Hilal senaryo gereği diziden çıktı. Doğan’a aşık olan ve Yıldız ile arasını sürekli açmaya çalışan Hilal amacına ulaşamadı. Doğan Yıldız olan hislerini tekrardan açıklıyor ve ilerleyen bölümde Yıldız ile barışıyorlar. Hilal ise Yıldız’a yaptıklarının bedelini ödüyor.  Doğan Hilal’e şirketten ve hayatından çıkarıyor. Böylece Hilal (Ece Özdikici) Yasak Elma dizisinden de çıkmış oluyor.

Yasak Elma dizisinde Ece Özdikici oyunculuk performansını beğeniyor muydunuz? Hilal karakterini nasıl buluyordunuz? Diziden çıkması hakkında yorumunuz nelerdir? Yasak Elma dizisine geri dönmesini ister misiniz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..