Yasak Elma Feyza Üstündar Kimdir? (Ece Dizdar)

11.05.2021
164

FOX Tv’de yayınlanmakta olan ve Pazartesi anlamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Yasak Elma dizisi, oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam etmektedir. Diziye yeni dahil olan ve gelişi ile diziye olan heyecanı dada da arttıracak olan karakter ise Feyza karakteri oldu. Yasak Elma dizisi izleyicileri adına bu konumuzda Feyza karakterinden ve ona hayat verecek olan oyuncumuzdan detaylı bir şekilde sizlerle bahsedeceğiz.

Yasak Elma Feyza Üstündar Karakteri

Yasak Elma Feyza Üstündar KarakteriYasak Elma dizisinin sezon finali bölümünde karşımıza çıkan Feyza karakteri, izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Feyza Üstündar karakteri; Çağatay’ın eski kız arkadaşıdır. Hasta bir oğlu vardır. İşe ve paraya ihtiyacı olduğu için Çağatay’dan iş ister. Çağatay’da onu geri çeviremez. Çağatay’dan ayrıldığı yıl hamile kalır, Çağatay bunu fark edince kendi oğlu olduğunu düşünür ve Feyza’yı sorguya çeker. Feyza’nın oğlunun babasının Çağatay olup olmadığını Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda hep beraber izleyip göreceğiz.

Yasak Elma Feyza Üstündar Kimdir?

Yasak Elma dizisine iddialı bir giriş yapan Feyza karakterine hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edildi. Fox Tv’de başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden Yasak Elma dizisinde Feyza Üstündar karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Ece Dizdar’dır. Güzelliği ve hayat vermiş olduğu karakter ile dikkatleri 0züzerine çeken güzel ve başarılı oyuncumuz Ece Dizdar hakkındaki bilgileri de haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız.

Ece Dizdar Kimdir?

Ece Dizdar KimdirEce Dizdar, 23 Kasım 1981 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. 1,70 boyunda olan güzel oyuncumuz üniversite eğitimini Maröara Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlamıştır. Oyuncu olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir çevirmenedir. Bu zamana denk pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda yer almıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisinde Selin karakteri ile yaşamış ardından pek çok dizide yer almaya devam etmiştir. Güzelliği ile ekranların en çok sevilen ve beğenilen kadın oyunculardan bir tanesi hâline gelmiştir.

Ece Dizdar’ın Yer Aldığı Diziler Nelerdir?

2002 – En Son Babalar Duyar (Selin)
2003 – Esir Şehrin İnsanları (Patric’in karısı)
2004 – Hayalet (Funda)
2011 – Karakol (Dicle)
2012 – Al Yazmalım (Funda)
2012 – 2013 – Şubat (Yeşim)
2013 – 2014 – Güneşi Beklerken (Melda)
2015 – Beş Kardeş (Şevval)
2016 – Arkadaşlar İyidir (Leyla)
2017 – 2018 – Siyah Beyaz Aşk (İdil Yaman)
2020 – Hekimoğlu Ayça
2021 – Menajerimi Ara

Ece Dizdar’ın Instagram Hesabı

Ece Dizdar'ın Instagram HesabıEce Dizdar, sosyal medyada da oldukça dikkat çekmektedir. Güzelliği ve yer almış olduğu projeler ile de sosyal medyada sık sık gündeme gelen Ece Dizdar, aktif bir instagram kullanıcısıdır. Ece Dizdar’ın resmi instagram hesabında 562 gönderisi ve 77,2 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Takipçi sayısı günden güne yükselen Ece Dizdar’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @ecedizdar

Ece Dizdar Evli Mi? Sevgilisi Var Mı?

Ece Dizdar hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesine daha sizler adına değineceğiz.  Ece Dizdar bir süre önce kendisinden 10 yaş küçük olan oyuncu sevgilisi Emir Çubukçu ile gündeme gelmekteydi. Ancak Ece Dizdar ve Emir Çubukçu aşkı sonlandı. Bu aşkın ardından Ece Dizdar 2021 yılının başında yine meslektaşı olan  Serdar Orçin ile aşk yaşamaya başladı. Bizde Ece Dizdar ve Serdar Orçin çiftine mutluluklar diliyoruz.

Yasak Elma Feyza Üstündar Karakterinin Kıyafetleri

Yasak Elma Feyza Üstündar Karakterinin KıyafetleriYasak Elma dizisine gelişi ile isminden sık sık söz ettiren Feyza karakteri kıyafetleri ile de oldukça merak edildi. Yasak Elma dizisinde Feyza Üstündar karakterinin kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, ceket, gömlek, pantolon ve ayakkabıları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. Yasak Elma dizisi Feyza karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalabilir, merak ettiğiniz parçaları yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bu konumuzda sizlerle Yasak Elma dizisindeki Feyza karakteri ve karaktere hayat verecek olan oyuncumuz hakkındaki bilgileri paylaştık. Sizlerin de Feyza karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.