Yasak Elma Feedo Kimdir? Arap İşadamı (Soydan Soydaş)

Yasak Elma dizisine yeni katılan Feedo (arap işadamı) karakterini yakından tanıtacağız. Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in paylaştığı Yasak Elma dizisine yeni katılan Feedo karakteri merak edildi. Bizlerde, Yasak Elma dizisine yeni katılan Feedo karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Feedo karakteri kimdir? Yasak Elma dizisi Feedo karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma dizisi Feedo Karakteri Kimdir?

Her Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Feedo karakteri, arap işadamıdır. Ancak, Feedo karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Feedo karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Yasak Elma Feedo Kimdir Arap İşadamı (Soydan Soydaş)

Yasak Elma Dizisi Feedo Kimdir?

Yasak Elma dizisine arap işadamı olarak katılan Feedo karakterine oyuncumuz Soydan Soydaş hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Soydan Soydaş’ı yakından tanıtacağız ve Soydan Soydaş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Soydan Soydaş Kimdir?

47 yaşında ki oyuncumuz Soydan Soydaş, 18 Haziran 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olan Soydan Soydaş, kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunda Hanımlar dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz Soydan Soydaş dahaönce Güllerin Savaşı, Kızım Nerede, Küçük Ağa, Gümüş, Beşinci Boyut, Gelincik, Bozkır, İkizler Memocan, Arka Sokaklar, Güllerin Savaşı, Vahiy Peşinde, Kedi Özledi, Çalgı Çengi, Malazgirt 1971 gibi başarılı projelerde de yer almıştır.soydan soydas yasak elma dizisi feedo kim

Soydan Soydaş Yer Aldığı Diziler

İkizler Memocan-2019
Arka Sokaklar-2016
Küçük Ağa -2014
Güllerin Savaşı-2014
Küçük Kıyamet-2013
Mükemmel Çift – 2010
Makber -2010
Kızım Nerede – 2010
Çıngıraklı Top -2009
Senin Uğruna -2007
Gümüş -2005
Dönme Dolap-2005
Beşinci Boyut-2005
Ferhunde Hanımlar-1993

Soydan Soydaş Resmi İnstagram Hesabı

Yasak Elma dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz Soydan Soydaş sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Soydan Soydaş’ın instagram da 1753 gönderisi ve 16 binden fazla takipçisi vardır. Soydan Soydaş’ın resmi İnstagram hesabı @soydansoydassofficial

Soydan Soydaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Soydan Soydaş’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Soydan Soydaş’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Soydan Soydaş’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma dizisine yeni katılan Feedo (arap işadamı) karakterini ve Feedo karakterine hayat veren oyuncumuz Soydan Soydaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.