Yasak Elma Ender Öldü mü Diziden Çıktı mı Yeni Sezonda Olacak mı? 5. Sezon Tüyoları

Bu konumuzda Yasak Elma Ender Öldü mü Diziden Çıktı mı Yeni 5. Sezonda Olacak mı? sorularına yanıt vereceğiz. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve mayıs ayında sezon finali ile ekrana gelecek ve daha sonra yaz tatiline girecek olan Yasak Elma dizisinin yeni yayınlanacak olan 47. bölümü ile sezon finali yapacak olan dizinin finalinde son anlarda oldukça zor durumda kalan ve kafasına büyük bir darbe alan Ender’in ölüp ölmeyeceği hakkında bilgilerimizi burada sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz üzere sezon finalleri genellikle olaylı olur ve dizilerin en ilgi çekici konuları sezon finaline saklanır. Yasak Elma dizisi sezon finali gibi oldukça olaylı geçiyor. Ender yılan gibi herkesi sokma derdindeyken önce Şahika ile tartışır daha sonra ise Yıldız’a bulaşır. Ancak başına geleceklerden habersizdir. Sezon finali fragmanı yayınlanınca Ender başına aldığı büyük bir darbeyle denize düşer ve herkesin merak ettiği soru yasak elma dizisinde Ender ölecek mi başına aldığı darbeyle denize düşen Ender diziden çıkacak mı soruları akla gelir.

Yasak Elma Sezon finali Ender Öldü mü Diziden Çıktı mı

Yasak Elma Dizisinde Ender Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

Yasak Elma dizisinin sezon finalinde Ender’in başına almış olduğu darbe sonrasında denize düşen ve izleyicinin dikkatini çeken Ender öldü mü Ender diziden çıktı mı sorularının sorulmasına neden olan Şevval Sam gerçekten diziden ayrılacak mı 5. sezonda yasak elma dizisinde olacak mı olmayacak mı oldukça merak edildi. Şevval Sam’ın canlandırılmış olduğu Ender karakteri yasak Elma dizisinin en etkili oyuncularından birisi, 5. sezonda olacak mı olmayacak mı soruları devam ededursun dizide başka önemli gelişmeler oldu.

Dizinin baş rolleri olan Alihan karakterini canlandıran Onur Tuna ve Zeynep karakterini canlandıran Sevda Erginci geçtiğimiz hafta ayrıldıklarını duyurmuşlardı. Sezon finali öncesinde ayrılan oyunculara sezon finalinde Şevval Sam eklenir mi dizinin düşen reytinglerinden sonra ünlü oyuncunun da diziden ayrılacağı yasak elma dizisine veda edeceği konuşulmaya başlanmıştı. Ki bu konuşulanlara sezon finalinde başına aldığı büyük bir darbe ile denize düşmesi de eklenince yasak Elma’da Ender karakterini başarıyla canlandırmış olan Şevval Sam’ın diziden çıktığı ve 3 sezonda olmayacağı dile getirilmeye başlandı.

Yasak Elma Sezon finali Endere ne oldu denizde boğuldu mu

Yasak Elma Ender’e Kim Vurdu Denize Düşürdü?

Yasak elma dizisinde Ender’e vuranın kim olduğu oldukça merak edilmeye başlandı. Sezon finalinin yaşanacağı ve sahneleriyle çok konuşulacak olan yasak elma finali Ender’e kimin vurduğu konusunun merak edilmesine yol açtı. Üç şüpheli isim vardır. Bu yüzden Ender’e vuran Yıldız mı Şahika mı yoksa Yiğit mi sorusu akıllara gelmiştir. Ender’in denize düşmesiyle son bulan sahne de fail kimdir Ender ölecek mi diziden çıkacak mı sorularına yanıt verelim hemen.Yasak Elma dizisinin 3. sezon tüyoları

Şahika dışında Yıldız ile de konuşan Ender Yıldız’ın tek derdinin para olduğunu ve Halit’i kesinlikle sevmediğini söyler. Yıldız ise bu sözleri hak etmediğini gösterir. Ender’e şu an senin gırtlağını sıkıp öldürmek istiyorum boğazın sularına atmak istiyorum diyerek Ender’e olan kin ve nefretini belirtmiştir. Yıldız ile Ender arasında geçen bu sözlerden sonra Ender’e vuranın Yıldız olabileceği de konuşmaya başlamıştır. Bu yüzden Ender’e vuran Yıldız mı Şahika mı yoksa Yiğit mi sorusu akıllara gelmiştir.

Yasak Elma dizisinin sezon finalinde Ender son olarak da Yiğit ile de konuşmuştur. Yiğit Ender’e konuşmaya geldiğini ve kendisinde oturup konuşacağını söyler ve ağzına gelenleri saydırmaya başlar. Sen nasıl bir annesin nasıl bir insansın diye Ender’e hesap soran Yiğit de bir diğer şüpheli sayılabilir ancak annesini öldürmek konusunda en zayıf halkayı Yiğit olarak görüyoruz.

Yasak Elma 5. Sezonda Neler Olacak?

Yasak Elma dizisi 4 sezondur iddialı şekilde yayınlanırken 4. sezonda çokça oyuncu değiştirdi. Yasak Elma dizisi 2021-2022 sezonunda da iddialı olmayı sürdürecektir elbette. Kadrosuna yeni oyuncuları katan Yasak Elma yeni sezon tüyoları da ara ara konumuza eklenecektir.

Yasak Elma Endere kim vurdu yiğit mi şahika mı yıldız mı

Yasak Elma 5. Sezonda Ender Dizide Olacak mı Ayrılacak mı?

Yasak Elma dizisinin yeni sezonu Eylül 2021 da başlayacak olan dizi 5. sezona merhaba diyecek. Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda Ender’in diziden ayrılacağını kesinlikle düşünmüyorum. Çünkü Ender yasak Elma dizisindeki en önemli oyuncuların başında geliyor. Zaten Onur Tuna ve Sevda Erginci diziden ayrılınca büyük bir yara alan yasak Elma dizisinin diğer baş rolü Şevval Sam da çıkarsa yasak Elma dizisinin birkaç hafta sonra erken final yapıp dizinin biteceğini söylemek yanlış olmasa gerek. Bu yüzden Ender karakteri diziden kesinlikle ayrılmayacak, devam edecek yasak elma dizisinde 5. sezonda Ender asla dizi bitene kadar ayrılmayacaktır. Ender diziden ayrılmıyor.

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (5. Sezon)

Yasak Elma dizisinin 5. sezon tüyolarına kesinlikle Ender karakterinin ölmeyeceğini yazarak başlamak istiyorum. Diziye sonradan dahil olan Şahika karakteri oldukça belirgin bir role kavuşacak ve Ender’in başlıca düşmanı olacak. Şimdiye kadar genellikle Ender ve Yıldız arasında izlemiş olduğumuzu rekabet bundan sonra Şahika üzerinde devam edecek. Yiğit ise annesinin tavırlarına daha fazla katlanamayacak ve ona rest çekerek yaptıklarından dolayı onu pişman edecek. Alihan ve Zeynep karakterinden sonra diziye önemli bir transferin daha yapılacağı ve yasak elma dizisinde 3. sezonda yeni oyuncuların dahil olacağını söyleyebiliriz. Ancak yasak Elma dizisi yeni sezonda reytingleri hızla düşerse erken final yapmak zorunda kalabilir.

Sizler de Yasak Elma dizisinin 5. sezonu hakkındaki tüyoları fikirleri ve yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Yasak Elma Ender Öldü mü Diziden Çıktı mı Yeni Sezonda Olacak mı? 5. Sezon Tüyoları hakkında detaylar buraya eklenmeye devam edecek. Yasak Elmada Ender kolay kolay ölmez, neden mi çünkü dizinin tadı tuzu. Ancak Şahika yapımcı ile anlaşamadığı için yeni sezonda dizide olmayacak. Yeni oyuncular da 2021-2022 sezonunda diziye dahil olacak.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler