Yasak Elma Ender Öldü mü Diziden Çıktı mı Yeni Sezonda Olacak mı? 3. Sezon Tüyoları

Yorum Yap 1.634 kez izlendi

Bu konumuzda Yasak Elma Ender Öldü mü Diziden Çıktı mı Yeni 3. Sezonda Olacak mı? sorularına yanıt vereceğiz. Fox TV ekranlarında yayınlanan ve 27 Mayıs Pazartesi günü 2. sezon finali ile ekrana gelecek ve daha sonra yaz tatiline girecek olan Yasak Elma dizisinin yeni yayınlanacak olan 47. bölümü ile sezon finali yapacak olan dizinin finalinde son anlarda oldukça zor durumda kalan ve kafasına büyük bir darbe alan Ender’in ölüp ölmeyeceği hakkında bilgilerimizi burada sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bildiğiniz üzere sezon finalleri genellikle olaylı olur ve dizilerin en ilgi çekici konuları sezon finaline saklanır. Yasak Elma dizisinin 27 Mayıs’ta yayınlanacak olan 47. bölümü de tam bir sezon finali gibi oldukça olaylı geçiyor. Ender yılan gibi herkesi sokma derdindeyken önce Şahika ile tartışır daha sonra ise Yıldız’a bulaşır. Ancak başına geleceklerden habersizdir. Sezon finali fragmanı yayınlanınca Ender başına aldığı büyük bir darbeyle denize düşer ve herkesin merak ettiği soru yasak elma dizisinde Ender ölecek mi başına aldığı darbeyle denize düşen Ender diziden çıkacak mı soruları akla gelir.

Yasak Elma Sezon finali Ender Öldü mü Diziden Çıktı mıYasak Elma Dizisinde Ender Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

27 Mayıs 2019 Pazartesi günü ekrana gelecek olan Yasak Elma dizisinin sezon finalinde Ender’in başına almış olduğu darbe sonrasında denize düşen ve izleyicinin dikkatini çeken Ender öldü mü Ender diziden çıktı mı sorularının sorulmasına neden olan Şevval Sam gerçekten diziden ayrılacak mı 3. sezonda yasak elma dizisinde olacak mı olmayacak mı oldukça merak edildi. Şevval Sam’ın canlandırılmış olduğu Ender karakteri yasak Elma dizisinin en etkili oyuncularından birisi, 3. sezonda olacak mı olmayacak mı soruları devam ededursun dizide başka önemli gelişmeler oldu.

Dizinin baş rolleri olan Alihan karakterini canlandıran Onur Tuna ve Zeynep karakterini canlandıran Sevda Erginci geçtiğimiz hafta ayrıldıklarını duyurmuşlardı. Sezon finali öncesinde ayrılan oyunculara sezon finalinde Şevval Sam eklenir mi dizinin düşen reytinglerinden sonra ünlü oyuncunun da diziden ayrılacağı yasak elma dizisine veda edeceği konuşulmaya başlanmıştı. Ki bu konuşulanlara sezon finalinde başına aldığı büyük bir darbe ile denize düşmesi de eklenince yasak Elma’da Ender karakterini başarıyla canlandırmış olan Şevval Sam’ın diziden çıktığı ve 3 sezonda olmayacağı dile getirilmeye başlandı.

Yasak Elma Sezon finali Endere ne oldu denizde boğuldu muYasak Elma Ender’e Kim Vurdu Denize Düşürdü?

Yasak elma dizisinde Ender’e vuranın kim olduğu oldukça merak edilmeye başlandı. Sezon finalinin yaşanacağı 47 bölüm 27 Mayıs Pazartesi günü oldukça merak edilen sahneleriyle çok konuşulacak olan yasak elma finali Ender’e kimin vurduğu konusunun merak edilmesine yol açtı. Üç şüpheli isim vardır. Bu yüzden Ender’e vuran Yıldız mı Şahika mı yoksa Yiğit mi sorusu akıllara gelmiştir. Ender’in denize düşmesiyle son bulan sahne de fail kimdir Ender ölecek mi diziden çıkacak mı sorularına yanıt verelim hemen.

Yasak Elma Sezon Finali Ender’e vuran Şahika mı Yıldız mı ?

Yasak elma dizisinde Ender’e vuranın kim olduğu oldukça merak edilmeye başlandı. Sezon finalinin yaşanacağı 47. bölüm 27 Mayıs Pazartesi günü oldukça merak edilen sahneleriyle çok konuşulacak olan yasak elma finali Ender’e kimin vurduğu konusunun merak edilmesine yol açtı. Ender önce Şahika ile konuşur ve fragmandan anladığımız kadarıyla senin ne kadar kötü olduğunu biliyordum ama birini öldürebilecek birisi olduğunu tahmin etmezdim diye açıkça söyleyince Şahika ise bence ölüm çok kolay oldu diye laf vurunca aslında ne kadar tehlikeli olduğunu göstermek için bu sözleri söylemiştir ve eğer Ender  karşısına çıkarsa sonunun ölüm olacağına adeta kendi ağzıyla söylemiştir. Bu yüzden fragman da en dikkat çeken konulardan birisi Ender’e vurup denize düşürenin Şahika olabileceğidir. Zaten daha sonra Ender ne yapacaksın beni de mi öldüreceksin diye sorunca Şahika gözümü bile kırpmadan öldürürüm sözleriyle hem aradaki büyük gerginliği göstermiş, hem de kafasına vuranın Şahika olabileceği düşüncesini arttırmıştır.

Yasak Elma dizisinin 3. sezon tüyolarıŞahika dışında Yıldız ile de konuşan Ender Yıldız’ın tek derdinin para olduğunu ve Halit’i kesinlikle sevmediğini söyler. Yıldız ise bu sözleri hak etmediğini gösterir. Ender’e şu an senin gırtlağını sıkıp öldürmek istiyorum boğazın sularına atmak istiyorum diyerek Ender’e olan kin ve nefretini belirtmiştir. Yıldız ile Ender arasında geçen bu sözlerden sonra Ender’e vuranın Yıldız olabileceği de konuşmaya başlamıştır. Bu yüzden Ender’e vuran Yıldız mı Şahika mı yoksa Yiğit mi sorusu akıllara gelmiştir.

Yasak Elma dizisinin sezon finalinde Ender son olarak da Yiğit ile de konuşmuştur. Yiğit Ender’e konuşmaya geldiğini ve kendisinde oturup konuşacağını söyler ve ağzına gelenleri saydırmaya başlar. Sen nasıl bir annesin nasıl bir insansın diye Ender’e hesap soran Yiğit de bir diğer şüpheli sayılabilir ancak annesini öldürmek konusunda en zayıf halkayı Yiğit olarak görüyoruz.

Yasak Elma 2. Sezon Finalinde Neler Olacak?

Ender’e vurarak havuza düşmesine neden olan kişinin kim olduğu Şahika mı Yıldız mı yoksa Yiğit mi diye merak edenler için kısaca açıklamak istiyorum. Öncelikle Yıldız tüm dikkatleri üzerine çekecek çünkü Yıldız ile Ender arasında uzun süredir neler olup bittiğini diziyi izleyenler biliyor. Yıldız Ender’e gırtlağını sıkıp öldürmek istediğini söylese de bu bir tehditten ibadet olduğu için Yıldız’ın bunu yapacağını zannetmiyorum. Şahika ise çok uyanık birisi olduğu için yaparak başkası üzerine iftira atabilecek bir yapısının olduğu da malum. Bu yüzden bizim aklımıza ilk gelen isim Şahika oldu. Yiğit’in de annesine böyle bir kötülük yapacağına pek ihtimal vermiyorum.

Zaten Ender’e vuran kişinin bir bayan olduğu oldukça açık. Bu yüzden ihtimalleri düşündüğümüzde yıldızın dilinde tehdit var. Ancak bunu uygulamaya geçireceğini ve Ender’e vuracağını pek düşünmüyorum. Yiğit ise sonuçta iyi veya kötü annesi olduğu için böyle bir darbe ile denize düşürecek kadar kin dolu olamaz. Zaten bunu yapacak olsaydı daha ilk geldiği günlerde yapardı. Sonuç olarak bunu yapanın Şahika olduğunu düşünüyorum ben. Siz de Ender’e vuranın kim olduğunu Yıldız mı? Şahika mı? Yiğit mi kafasına Vurdu? konusundaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

Yasak Elma Endere kim vurdu yiğit mi şahika mı yıldız mıYasak Elma 3. Sezonda Ender Dizide Olacak mı Ayrılacak mı?

Yasak Elma dizisinin yeni sezonu Eylül 2019 da başlayacak olan dizi 3. sezona merhaba diyecek. Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda Ender’in diziden ayrılacağını kesinlikle düşünmüyorum. Çünkü Ender yasak Elma dizisindeki en önemli oyuncuların başında geliyor. Zaten Onur Tuna ve Sevda Erginci diziden ayrılınca büyük bir yara alan yasak Elma dizisinin diğer baş rolü Şevval Sam da çıkarsa yasak Elma dizisinin birkaç hafta sonra erken final yapıp dizinin biteceğini söylemek yanlış olmasa gerek. Bu yüzden Ender karakteri diziden kesinlikle ayrılmayacak, devam edecek yasak elma dizisinde 3. sezonda Ender asla dizi bitene kadar ayrılmayacaktır.

Yasak Elma 3. Sezon Tüyoları

Yasak Elma dizisinin 3. sezonunda neler olacak neler yaşanacak 2019-2020 sezonu yasak Elma dizisi için biraz zor geçecek görünüyor. Çünkü dizinin başrol oyuncuları ve çok sevilen karakterler olan Alihan ve Zeynep karakterinin diziden ayrılmasından sonra yasak Elma dizisinin hayranları diziye büyük bir etki göstermeye başladılar. Çünkü haklı olarak yasak Elma dizisinin yola çıktığı, dizide güzel bir aşk yaşayan Alihan ve Zeynep karakterini canlandıran Onur Tuna ile Sevda Erginci’nin diziden apar topar ayrılması kimsenin hoşuna gitmedi. Bu nedenle 3. sezon boyunca devam etmesini çok zor bir ihtimal olarak görüyorum. Benim tahminlerine göre yasak Elma dizisi 3. sezonda çok fazla devam etmeyecek bir süre sonra reytingleri hızla düşerek ekrana veda edecek.

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (3. Sezon)

Yasak Elma dizisinin 3. sezon tüyolarına kesinlikle Ender karakterinin ölmeyeceğini yazarak başlamak istiyorum. Diziye sonradan dahil olan Şahika karakteri oldukça belirgin bir role kavuşacak ve Ender’in başlıca düşmanı olacak. Şimdiye kadar genellikle Ender ve Yıldız arasında izlemiş olduğumuzu rekabet bundan sonra Şahika üzerinde devam edecek. Yiğit ise annesinin tavırlarına daha fazla katlanamayacak ve ona rest çekerek yaptıklarından dolayı onu pişman edecek. Alihan ve Zeynep karakterinden sonra diziye önemli bir transferin daha yapılacağı ve yasak elma dizisinde 3. sezonda yeni oyuncuların dahil olacağını söyleyebiliriz. Ancak yasak Elma dizisi yeni sezonda reytingleri hızla düşerse erken final yapmak zorunda kalabilir.

Sizler de Yasak Elma dizisinin 3. sezonu hakkındaki tüyoları fikirleri ve yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız. Sizce Yasak Elma sezon finalinde Ender’e kim vurdu yiğit mi şahika mı yıldız mı?

Yasak Elma dizisi 2. Sezon Finali 47. Bölüm 27 Mayıs 2019 Pazartesi Fragmanı videosu

Etiketler