Yasak Elma Ekin Kimdir? Sami’nin Oğlu (Ceyhun Mengiroğlu)

30.01.2022
1.617

Bu konumuzda Yasak Elma dizisine Sami’nin oğlu olarak katılan Ekin karakterin yakından tanıtacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisinin başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen paylaşmaktadır. 19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Yasak Elma dizisine yeni katılan Ekin karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan Ekin karakterin yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Ekin karakteri kimdir? Yasak Elma dizisi Ekin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Ekin Karakteri Kimdir?

Yasak Elma Ekin Kimdir Sami'nin OğluHer pazartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Ekin karakteri geçtiğimiz bölümlerde ölen ve Doğan’ın baş düşmanı olan Sami’nin oğludur. Ancak, Yasak Elma dizisine, babası Sami’nin intikamını almak için katılan Ekin karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Ekin karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Ekin Kimdir?

Yasak Elma dizisine babası Sami’nin intikamını almak için katılan Ekin karakterine başarılı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu hayat verecektir. Biz de sizler için, Yasak Elma dizisine Ekin karakteri ile katılan yakışıklı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nu yakından tanıtacağız ve Ceyhun Mengiroğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi diziler de yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?

35 yaşının içinde olan Ceyhun Mengiroğlu, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir süre otel işletmeciliği yaptıktan sonra modelliğe yönelen Ceyhun Mengiroğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuştur. Yakışıklılığıyla kısa sürede tanınır hale gelen Ceyhun Mengiroğlu daha sonra bir çok klipte de oynamıştır. 23 yaşında oyunculuğa yönelen Ceyhun Mengiroğlu, Adı Mutluluk dizisiyle sektörü adım atmıştır. Dizide hayat verdiği Eren karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuzun özellikle Paramparça dizisinde canlandırdığı Deniz karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Ceyhun Mengiroğlu Yer Aldığı Diziler

Paramparça
Adı Mutluluk
Rüya
Payitaht Abdülhamid
Yasak Elma

Ceyhun Mengiroğlu Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Yasak Elma dizisi ile ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan yakışıklı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nun instagram da 57 gönderisi ve 196 bin takipçisi vardır. Ceyhun Mengiroğlu’nun resmi İnstagram hesabı: @ceyhun_mengiroglu

Ceyhun Mengiroğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Yakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu, geçtiğimiz yıl Ocak ayında sevgilisi Sena Şahin ile birlikte İstanbul Nişantaşı’nda el ele görüntülenmişti. Ancak çiftin ilişkilerine devam edip etmediği hakkında bir bilgi yoktur.

Bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan Ekin karakterini ve Ekin karakterine hayat veren oyuncumuz Ceyhun Mengiroğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?