Yasak Elma Döne Kimdir? (İncilay Şahin)

24.02.2020
701

Pazartesi akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Diziye son katılan isim Döne karakterini canlandıracak olan yeni bir oyuncu oldu. Bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncu Döne kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı, gerçek adı soyadı nedir gibi sorulara yanıt vererek oyuncu hakkında detaylı bilgileri burada sunacağız.

Yasak Elma dizisi Döne karakteri kimdir?

Yasak Elma dizisinde Döne karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İncilay Şahin‘dir. Halit’in komşusu olan Döne karakteri dizide oldukça farklı bir karakter olarak izleyen herkesi şaşırtacak ve birçok izleyici Yasak Elma dizisine gelen ve Halit’in komşusu olan Döne karakterinin bilgilerini merak edecek. İncilay Şahin’in canlandırmış olduğu Yasak Elma dizisindeki döne rolü ile ilgili detaylı bilgileri ve İncilay Şahin kimdir sorusuna geçelim hemen.

Yasak Elma Döne Kimdirİncilay Şahin kimdir?

29 Ocak 1961 tarihinde Kayseri’de doğan İncilay Şahin Yasak Elma dizisine Döne karakteri olarak katıldı ve Halit’in komşusu olduğu için dikkatleri üzerine çekti. Kayseri’de doğan İncilay Şahin daha önce birçok dizide rol almış başarılı tiyatro kökenli oyunculardan birisidir. İlk olarak Çiçek taksi dizisi ile televizyon dünyasına adım atan İncilay Şahin daha sonra erkek tarafı, kapıları açmak, çil horoz, şifre yalnız Efe, yersiz yurtsuz, 120 filmi, elveda derken, Annem görmesin gibi birçok dizi ve film projesinde yer almıştır.

İncilay Şahin son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisine Döne karakteri olarak dahil olacak ve iflas ederek şoförünün evine taşınan Halit’in yani Talat Bulut’un komşusu olacak kadındır. Biraz etli butlu olduğu için dikakt çekeceğini düşündüğümüz için bu konuyu açmak istedik.İncilay Şahin Yasak Elma dizisinde Döne rolünde

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cevatzade, Barış Kılıç gibi ünlü oyuncuların paylaştığı Yasak Elma dizisine son katılan isim olan İncilay Şahin 24 Şubat pazartesi günü yayınlanacak olan Yasak Elma dizisine dahil olacak ve dizide Döne karakterine hayat verecek. Sizler de Döne kimdir, Yasak Elma dizisine katılan Halit’in komşusu Döne karakteri hakkında merak ettikleriniz varsa lütfen aşağıya yazarak bizlere sorunuz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.