Yasak Elma Dizisine Katılan Merve Boluğur Kimdir Rolü Karakteri

Yasak Elma dizisi kadrosuna yeni bir isim katılacağı söyleniyor. Kesinlik kazanmamakla birlikte diziye Merve Boluğur’un yer alabileceği söyleniyor. Merve Boluğur uzun zamandır ekranda yer almıyordu. Reytinglerde kendinden söz ettiren Yasak Elma dizi yeni sezon onayını da alınca kadrosunu genişletme çalışmaları yapıyor. Önceki bölümde Yasak Elma dizisine Gökhan Alkan katıldı. Gökhan Alkan dizide Yıldız’ın partneri Kerim olarak rol alıyor.

Yasak Elma dizisi reytinglerde devam eden başarılı grafiği ile yeni sezon onayını aldı. Bu sezon final yapacak diye beklerken kanal yeni sezon için onay verdi. Bu yüzden de Yasak Elma dizisine yeni isimler katılmaya devam edecek. Kadro genişleyecek diye bekliyoruz. Bu kadroya eklenecek isimler de ses getirecek önemli isimler oluyor genelde. Merve Boluğur da bunlardan birisi.

Merve Boluğur Yasak Elma DizisindeMerve Boluğur Yasak Elma Dizisinde

Gökhan Alkan da katılınca diziye yeni isimler dahil olacak mı diye düşünülüyordu. Merve Boluğur ismi kulislerle duyulunca heyecan yarattı. Merve Boluğur güzelliği ve oyunculuğu ile yer aldığı dizilerde her zaman kendini beğendirdi. Aslında Merve Boluğur’un bu zamana kadar canlandırdığı karakterlerden midir bilmiyorum ama adı geçince entrika geliyor aklıma. Bu yüzden de Yasak Elma dizisine çok uygun olduğunu düşünüyorum.

Yasak Elma dizisinde yer alması beklenen Merve Boluğur kimdir, dizide hangi rolde oynaması düşünülüyor? Bu konumuzda sizleri bilgilendirmek istedik. Yasak Elma dizisine tam uyum sağlayacağını düşündüğümüz Merve Boluğur hakkında kısa bilgilere göz atalım şimdide..

Merve Boluğur Yasak Elmada rolü karakteri neMerve Boluğur Kimdir?

Merve Boluğur 16 Eylül 1987 tarihinde İstanbul’da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi aldı. 2006-2007 yıllarında yayınlanan ve gençlerin severek izlediği Acemi Cadı dizisinde Ayşegül karakterini canlandırdı. Bu karakter ile çok beğenilen Merve Boluğur aynı yıl Keloğlan Kara Prense Karşı adlı sinema filminde Birgül karakterini canlandırdı. 2007 yılına fantastik korku filmi Gomeda’da rol aldı. Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın başrollerinde yer aldığı Aşk Yeniden dizisinde rol aldı. Hoşçakal Güzin adlı filmde de rol aldı.

2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal karakterini canlandırdı. Şarkısı Kolpa’nın şarkısının klibinde oynadı. Keremcem’in Yutkunamıyorum şarkısının klibinde de oynadı. Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırdı. Bu dizi onun kariyerinde önemli bir basamak oldu. Kuzey Güney adlı dizide Zeynep karakterini canlandırdı. Kuzey Güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel ile başrolleri paylaşmıştı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nurbanu Sultan karakterini canlandırdı. Önemli markaların reklam yüzü olmuştur. Merve Boluğur 2018 yılında kendi adıyla kozmetik markası kurmuştur ve ilk ürünü kırmızı rujdur. Merve Boluğur dizilerde kullandığı kırmızı ruj ile akıllarda kaldı.

Merve Boluğur Yasak Elmada hangi karakterMerve Boluğur Yasak Elma dizisinde Hangi Rolde Oynayacak ?

Yasak Elma dizisine katılacağı söylenen Merve Boluğur hangi rolde oynayacak. Yasak Elma dizisinde Yıldız ve Halit boşanmıştı. Bu yüzden de diziye yeni giren oyuncular Yıldız ve Halit’e partner olacak diye düşünülüyor. Diziye son olarak katılan Gökhan Alkan Yıldız’ın partneri olmuştu. Şimdi de katılması beklenen Merve Boluğur Halit’in partneri olabilir mi? Halit ve Merve Boluğur dizi de partner olur mu sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Sizce Merve Boluğur dizi de hangi rolde olmalı?

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Bence cok güzel olur… yetenekli ve cok güzel bir oyuncu… Yasak Elma´ya güzel renk getirir… belki Şahika´nin yerine gelebilir…??? veya Cagtay´yin eski sevgilisi olarak??? veya Hasan Ali´nin (Baskan) düşmanı olarak Merve gelebilir, mesela Babasın´nin intikamini almak icin… çünkü Hasan Ali belli ki pek iyi bir insan çıkmıcak…

Etiketler