Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (5. Sezon)

Fox Tv de sevilerek izlenen Yasak Elma 110. bölüm ile 4. sezonunu bitirdi. 2021-2022 yeni sezonda 5. sezonunu yaşayacak olan Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular burada paylaşılacak. Pazartesi akşamlarına renk katan fox tv dizisi Yasak Elma yine çok konuşulacak olan bir ayrılığa imza atıyor. Diziye gelen oyuncular giden oyuncular hep olay oluyordu ancak diziden yeni sezon öncesinde ayrılan oyuncular diziyi sallayacak izleyenleri şok edecek görünüyor. Çünkü Yasak Elma dizisinin baş rollerinde oynayan Zeynep ve Alihan çiftine hayat veren oyuncuların diziden çıkacakları kesinleşti. Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterini oynayan Sevda Erginci ile Alihan karakterini oynayan Onur Tuna diziden 46. bölümde ayrılacaklar.

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (5. Sezon) 2021-2022

yasak elma dizisi gulenay kalkan feride ayrildi Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunda gün gün isimler eksiliyor. Oyuncuların yerlerine yeni isimler dahil olsa da ana kadrodan eksilen oyuncular herkesi üzüyor. Yasak Elma dizisinden Erdal Özyağcılar, Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç’tan sonra Feride karakterini canlandıran Gülenay Kalkan’da ayrıldı. 

yasak elma dizisinden ayrilan oyuncular

Konu Güncellendi: Yasak Elma dizisi ekim 2020 ‘den itibaren Talat Bulut, Gökhan Alkan, Barış Kılıç, Doğaç Yıldız ve son olarak Buçe Buse Kahraman diziden ayrıldı. yasak elma dizisi sahika oldu

Nesrin Cavadzade- Şahika

Yasak Elma dizisinde Şahika rolünü canlandıran oyuncu Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor. Nesrin Cavadzade Yasak Elma’ya katıldığı andan beri seyirciden tam puan aldı. Şahika Cansu’nun silahlı saldırısı sonucunda ölerek diziye veda ediyor.

yasak elma dizisi nilperi sahinkaya cansu diziden neden ayrildi

Nilperi Şahinkaya- Cansu

Yasak Elma dizisinde rol alan oyuncu Nilperi Şahinkaya diziden ayrıldı. Nilperi Şahinkaya Yasak Elma dizisinde Cansu rolünü canlandırıyordu. Oyuncu son bölümde Yasak Elma dizisinden ayrıldı. 1988 doğumludur. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünde eğitim aldı. Deniz Yıldızı dizisinde rol almıştır okul yıllarında. İstanbul’a Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi için geldi. Kiraz Mevsimi, Yaşamayanlar, Aynen Aynen, Kuzgunlar ve Yeni Hayat dizi filmlerinde rol aldı. Şimdi de Yasak Elma kadrosuna katılıyor. Nilperi Şahinkaya instagram hesabı https://www.instagram.com/nilperi/

can nergis yasak elmadan ayrildi

Can Nergis

Yasak Elma dizisinden Can Nergis ayrıldı. Can Nergis Yasak Elma dizisinde Mert rolünü canlandırıyordu.  Can Nergis 1985 doğumlu. Arka Sokaklar, Tatlı İntikam, Anne, Böre, Adanış, Yasak Elma dizilerinde rol aldı.

Yasak Elma Dizisi Zeynep (Sevda Erginci) ve Alihan (Onur Tuna) ayrıldı

Bu şok haber dizinin izleyenlerini şaşkına çevirdi ve dizinin baş rollerini oynayan oyuncuların hikayesi biter mi onlar olmadan Yasak Elma izlenir mi soruları sorulmaya başlandı. Yasak Elmada Alihan ve Zeynep karakterlerine hayat veren Sevda Erginci ile Onur Tuna Yasak Elma dizisindeki hikâyeleri bittiği için projeye 46. bölümde veda edecek. Ancak bu veda dizinin geleceğini de riske sokacak görünüyor. Çünkü her iki oyuncunun da ciddi bir izlenme potansiyeli olduğunu biliyoruz. Peki bu oyuncuların diziden ayrılma sebepleri ne olabilir? Hemen yazalım.

Yasak Elma dizisinden Ayrılan Oyuncular kimlerYasak Elma dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sevda Erginci ile dizide Onur Tuna’nın canlandırdığı Alihan karakteri dizi dışında aşk yaşadıkları ve özel hayatlarını sete taşıdıkları iddia edilmişti. İlişkileri oldukça inişli çıkışlı bir aşk hayatına dönüşen oyuncuların diziden kendi istekleri ile değil yapımcının isteği ile ayrıldıkları sosyal medyada konuşuluyor. Ancak sebep ne olursa olsun bir dizinin iki baş rolü diziden ayrılınca o dizi izlenir mi izleyici o diziye güvenip izlemeye devam eder mi hiç sanmıyorum. Kısacası Yasak Elma dizisinden Zeynep ve Alihan karakterleri çıkarsa dizinin bundan sonra izleneceğini talep göreceğini hiç sanmıyorum ben şahsen.

Yasak Elma Dizisi Zeynep (Sevda Erginci) ve Alihan (Onur Tuna) Neden Diziden Çıktı Ayrıldı?

Rol arkadaşları olan ancak setteki yakınlaşmaları özel yaşamlarında da devam eden Sevda Erginci ile Onur Tuna set ortamında birbirine aşırı ilgi göstermeye başlamışlar ve bu herkesin dikkatini çekmişti. Sete zaman zaman geç gelmeye başlayan, geç saatlere kadar farklı mekanlarda takılan ve setteki disiplini bozan ikilinin bir süredir sezon sonunda rollerinin biteceği konuşulmuştu. Sonunda olan oldu ve Zeynep (Sevda Erginci) ve Alihan (Onur Tuna) Yasak Elma dizisinden 46. bölüm sonunda ayrıldılar. Dizi ekibi ile vedalaşma yapıp yeni projeler için yaz tatili sonrasını bekledikleri konuşuluyor.

Yasak Elma dizisinden 3. sezonda Ayrılan Oyuncular

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (3. Sezon)

Yasak Elmadan Ayrılan diziden Çıkan Oyuncuları buraya yazmaya ve dizinin 3. Sezonunda 2019-2020 de sezon finali sonrasında veda eden bütün oyuncuları buraya yazmak istiyoruz. Yasak Elma Dizisinde başta Zeynep (Sevda Erginci) ve Alihan (Onur Tuna) olmak üzere ayrılan tüm oyuncu bilgilerini ve neden veda ettiklerini kısaca bu sayfada sizlere sunmak ve sizlerin bilgisine sunmak istiyoruz. İşte Yasak Elma dizisinde 3. sezon öncesi ve 2019-2020 yılında Ayrılan diziden Çıkan Oyuncuların listesi:

Yasak Elma dizisinden Ayrılan Oyuncu Leyla (TUVANA TÜRKAY)

Yasak Elma’nın Leyla’sı Tuvana Türkay, diziden 70. BÖLÜMDE ayrılıyor. Evet yanlış duymadınız, Tuvana Türkay diziden ayrılacak 70. bölümde veda edecek. Peki Leyla karakteri neden Yasak Elmadan çıktı? Aslında çok önemli yani olmazsa olmaz bir karakter değildi Leyla. Sanırım tam olarak amacına ulaşamamış olan bu rolün daha fazla dizide kalmasına gerek görülmedi. Yasak Elma Leyla neden diziden çıktı?

Yasak Elma Leyla neden diziden çıktı

Yasak Elma Ayrılan Oyuncu Zeynep (Sevda Erginci)

Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterini canlandıran (Sevda Erginci) dizide baş rol olarak oynamaktaydı. Dizinin diğer baş rolü olan Alihan karakteri ile dizide sevgili olmuş daha sonra da evlenmişlerdi. Düğünleri bile olay olan ikili dizideki ilişkilerinin özel hayatta da sürmesi dolayısı ile diziden 46. bölümde ayrıldılar. Yasak Elma Zeynep rolü (Sevda Erginci) diziden kendi isteği ile ayrıldığını açıkladı ancak dizi yapımcısının isteği ile ayrıldığını öğrendik.Yasak Elma Ayrılan Oyuncu Zeynep (Sevda Erginci)

Yasak Elmadan Ayrılan Oyuncu Alihan (Onur Tuna)

Yasak Elma dizisinin genç patronu olan Alihan karakterini canlandıran (Onur Tuna) dizide rolü bittiği için 46. bölüm sonrasında ayrılacak. Sezon finali öncesindeki bu ayrılışın kendi isteği ile olmadığı ve diğer başrol olan Sevda Erginci ile birlikte alınmış bir karar ve dizi yapımcısının isteği olduğunu belirtmiştik. Yasak Elma da Alihan karakterine hayat veren Onur Tuna yeni sezonda yeni bir dizi ile ekrana gelecektir. Çünkü her sezon mutlaka bir dizide rol alıyor Onur Tuna.Yasak Elma Zeynep (Sevda Erginci) neden ayrıldı

Yasak Elma Alihan ve Zeynep neden diziden ayrıldı yukarıda detaylarını vermeye çalıştık. Bundan sonra dizi devam eder mi Yasak Elma iki başrol oyuncusunun çıkmasından sonra reyting alabilir mi çok merak ediyoruz. Belki de yapımcı  Alihan ve Zeynep karakterlerinin diziden ayrılmasından sonra diziyi tamamen bitirme kararı da alabilir. Zamanla izleyip göreceğiz.

Yasak Elmadan Ayrılan Oyuncu Kemal (Sarpcan Köroğlu)

Yasak Elma dizisinde yer alan Kemal karakteri Yıldız’ın eski kocası rolündeydi. Senaryodaki rolü sona eren Sarpcan Köroğlu Yasak Elma dizisinden diziden ayrıldı.
Yasak Elma Kemal (Sarpcan Köroğlu) diziden ayrıldı

 Yasak Elmadan Ayrılan Oyuncu Hira (Ebru Şahin) Hercai dizisi Reyyan

Hercai dizisi Reyyan karakterine hayat vermeye başlayan ve oldukça ünlenen Ebru Şahin Yasak Elma dizisinde Hira karakterine hayat veriyordu. Hira dizide Alihan’ın şirketinde pilot olarak rol almıştı. Hercai dizisinden teklif alında diziden ayrıldı. Hercai dizisi Reyyan rolü ile çok yüksek bir şan ve şöhrete kavuşan Ebru Şahin dizide Hira rolünde oynamıştı.
Ebru Şahin yasak elma dizisinde hira rolünde idi

Yasak Elmadan Ayrılan Oyuncu Hakan (Ahmet Kayakesen)

FOX TV pazartesi akşamları yayınlanan dizisi ‘Yasak Elma’da başrol oyuncularının diziye veda etmesiyle birlikte 20 Mayısta yayınlanacak olan 46. bölümde bir ayrılık daha yaşanacak! Yasak Elma dizisinde Hakan karakterini canlandıran Ahmet Kayakesen 20 Mayıs akşamı yayınlanacak olan 46. yeni bölümle birlikte senaryo gereği diziye veda edecek. Yasak Elmadan Hakan neden ayrıldı diziden çıktı bir açıklama yapılmadı.

Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Bence Kamera ekibide değişmiş, çekimler de çok kötü.

    Heyecan bitmiş, çimler basitleştirilmiş.

  2. Alihan ve Zeynep in diziden ayrılması gayet iyi oldu ,dizinin reytinginin 3.sezonda düşeceğini hiç sanmıyorum ,hatta 3.sezon daha güzel olacak tahminimce
    Son olarakta sezon finali bölümü iyiydi,bu dizi 3. sezon onayını almayı hakediyordu ve aldı

Etiketler