Yasak Elma Dizisi Yeni 5. Sezon Ne Zaman (Başlama Tarihi)

22.07.2021
494

Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi 19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 4 sezondur Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisinin senaryosunu ise Melis Civelek ve Zeynep Gür ikilisi kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma dizisinin 5. sezonun ne zaman başlayacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisinin 5. sezonunun ne zaman başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yasak Elma Dizisi Yeni 5. Sezon Ne ZamanAldığı reytinglerle 4 sezon boyunca ekranlardaki yerini koruyan Yasak Elma dizisi 10 Mayıs 2021 tarihinde sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermiştir. Kendini izleyici sevdirmeyi başaran ve uzun yıllar ekranlarda kalan Yasak Elma dizisinin yeni sezonun ne zaman başlayacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma dizisinin başrolünde yer alan Ender karakterini canlandıran oyuncumuz Şevval Sam geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda, Yasak Elma dizisinin Eylül ayının başında ekranlarda olacağını söylemiştir. Önümüzdeki günlerde çekimleri başlayacak olan yasak Elma dizisi Eylül ayının ilk haftası Fox Tv ekranlarında olacaktır.

Yasak Elma Dizisi 5. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Ece Dizdar, Emre Dinler, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Şafak Pekdemir, Serkan Rutkay Ayıköz, Vildan Vatansever gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi 4 sezon boyunca Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktaydı. Yayınlandığı günden beri aldığı reytingler zirvede yer alan Yasak Elma dizinin 4. sezonunda birçok oyuncu diziden ayrılmıştı. Bunun üzerine dizinin final yapması bekleniyordu, ancak Yasak Elma dizisi aldığı reytinglerle yine zirveye yerleşti ve sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara verdi. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizinin başrol oyuncusu Şevval Sam verdiği bir röportajda dizinin Eylül ayının başında ekranlarda olacağını söylemiştir. Yani Yasak Elma dizisinin 5. sezonu Eylül ayının ilk haftası başlayacaktır.

Yasak Elma Dizisi 5. Sezon Yayın Tarihi

Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma dizisi 10 Mayıs 2021 tarihinde sezon finali yapmıştır. Dizinin 4. sezonunda, Talat Bulut, Gökhan Alkan, Doğaç Yıldız, Buçe Buse Kahraman gibi başarılı oyuncular ayrılmıştır. Bunun üzerine Yasak Elma dizisinin final yapması bekleniyordu. Ancak geniş izleyici kitleye sahip olan dizi aldığı reytinglerde zirvedeki yerini korumuştur. Bundan dolayı sezon finaline giden dizinin 5. sezonunun yayın tarihi izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisi 2021 yılının Eylül ayında ekranlarda olacaktır. Yasak Elma dizisinin 5. sezonu 2021 yılının Eylül ayının ilk haftası Fox Tv’de başlayacaktır.

Bu konumuzda sizler için Yasak Elma dizisinin 5. sezonunun ne zaman başlayacağını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma dizisi OYUNCU KIYAFETLERİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.