Yasak Elma Dizisi Sezon Finali mi Yaptı? 4. Sezon 2020 Eylülde

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma’dan beklenmedik bir karar çıktı. İzleyiciler de merak edince Yasak Elma Dizisi Sezon Finali mi Yaptı, 4. Sezon 2020 Eylülde diye başlık yazarak konuyu sizler için araştırmak ve detaylıca yazmak istedik. Çünkü son haftalarda ülkemizde ve dünyada görünen koronavirüs nedeniyle diziler çekim yapamıyor, çekimleri duran dizilerin ne zaman sete başlayacağı ise şüpheli..

Yasak Elma Dizisi Erken Sezon Finali mi YaptıYasak Elma Dizisi Sezon Finali mi Yaptı?

Fox Tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan ve oldukça yüksek izlenme oranları ile dikkatleri çeken Yasak Elma dizisi almış olduğu reytinglerle izleyenlerini de yapımcısını da memnun ediyordu. Ancak son aylarda tüm dünyada görülen koronavirüs salgını nedeniyle diziler de çekimlerine ara vermek zorunda kaldı. Üstelik bu ara bir kaç gün değil belki bir kaç ay olacak. Nisan ayına geldiğimiz şu günlerde dizilerin çekilmeyişi erken final haberlerini gündeme getirdi.

Yasak Elma Dizisi Sezon Finali mi Yaptı? sorusuna gelince dizinin oyuncularından Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece instagramda söyledi bu sözleri. Dizinin virüs salgını nedeniyle uzun bir ara verdiğini ve bu aranın yaz tatili ile birleşip bu sezon Yasak Elma dizisinin erken sezon final yaptığını açıkladı. Resmi açıklamanın da bugün yarın yapımcı ya da kanal tarafından duyurulacağını dile getirdi.

Yasak Elma Dizisi 4. Sezon 2020 eylüldeYasak Elma Dizisi Erken Sezon Finali Yapacak

Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı Eda Ece yaptığı açıklamayla dizinin erken sezon finaline girdiğini söyledi. Aslında bu sadece Yasak Elma dizisi için değil bir çok dizi için geçerli olabilecek bir durum bu sezon. Çünkü dizilerin başlaması pek mümkün görünmüyor. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Yasak Elma dizisi Koronavirüs nedeniyle çekimlerini durdurmuştu.

Yasak Elma 3.Sezon Finali mi YaptıYasak Elma dizisi 4. Sezon 2020 Eylülde başlayacak

Ülkemizdeki salgın nedeniyle geçtiğimiz günlerde çekimlerine ve setine ara verilen Yasak Elma dizisinin 74. bölümüyle birlikte erken sezon finali yaptığı, başrol oyuncusu Eda Ece’nin bu akşam insagramdaki canlı yayınında izleyicilerle paylaşıldı. Fox Tv böylelikle Yasak Elma dizisinin 3. sezonunu erken bitirmiş oldu. Yasak Elma 4. Sezon 2020 Eylülde başlayacak.

Yasak Elma Dizisi 4.Sezonda devam edecek 2020-2021Yasak Elma Dizisi 4.Sezonda devam edecek 2020-2021

Yasak Elma, yeni 4. sezonuyla Eylül’de FOX’ta! Bu konumuzda Yasak Elma Dizisinin Erken Sezon Finali Yaptığını ve 4. Sezonun 2020 Eylülde yayınlanacağı konusunda bilgiler paylaştık. Merak edenler için Yasak Elma Dizisinde Oyuncu kıyafetleri konumuz sizin için hazırlandı.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Haktan can yapıcı

    Benim dizim adı yasak elma hersek final olacak diye merak ederyor bence hiç final boşuna söyleyor çünkü bende izleyiyorum benim dizim hiç zaman final yapmasın bence benim dizim yasak elma sezon finali girsin çok mutlu etti beni başka bir sey istemiyorum sesliyorum yöntmen sana

Etiketler