Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri Marka Modelleri (Güncel)

Yorum Yap 913 kez izlendi

Bu konumuz Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri Marka Modelleri Güncel hakkında. Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri Marka Modelleri (Güncel) Fox TV ekranlarında pazartesi akşamları sevilerek izlenen Yasak Elma dizisi 3. sezonunu geride bırakmak üzere. Yasak Elma dizisindeki oyuncuların giydiği elbiseler kıyafetler her hafta çok merak ediliyor. Biz de bu konuda sizlere yazmak resimli olarak paylaşmak ve Yasak Elma oyuncularının giydiği kıyafetleri marka ve model olarak sizlere sunmak için bu sayfayı oluşturduk.

Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri Marka Modelleri (Güncel)

Yasak Elma dizisinde özellikle bazı oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler her hafta merak ediyor. Yasak Elma’da Ender karakterini canlandıran Şevval Sam ve Yıldız karakterini oynayan Eda Ece’nin her hafta giymiş olduğu elbiseler kıyafetler çok merak ediliyor. Diziye sonradan katılan ve Şahin karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade’nin giymiş olduğu birbirinden güzel kıyafetler dizi izleyenler tarafından çok merak ediliyor ve hangi marka model olduğu hatta fiyatının ne kadar olduğu sıkça soruluyor.

Eda Ece’nin yeni bölümde giydiği elbise crop top ve elbisenin markası Aisa.  Eteğin fiyatı 850₺ crop top fiyatı 760₺

yasak elma eda ecenin kiyafetleri

Yasak Elma dizisinde Eda Ece’nin Yıldız’ın giydiği sarı elbise Raşit Bağzıbağlı koleksiyonuna ait. Özel koleksiyonların fiyat bilgisini ancak sitesinden tasarım sahibinden öğrenebilirsiniz.rasit bagzibagli kimdir

Yasak Elma dizisinde Yıldız’ ın giydiği gömlek ve etek markasıYasak Elma dizisinde 80. bölümde Yıldız’ın giydiği gömlek ve etek markası: gömlek ve etek markası aisa Brit Detaylı Brode Gömlek 650 lira, Brit Detaylı Brode Etek 750 lira.

Yasak elma dizisi Yildiz'in cantasi markasiYasak elma dizisinin son bölümünde Yıldız’ın çantası çok merak edilmişti. Dizide Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece’nin pembe çantasının markası büyülüpapuç.

Yasak elma lilanin elbisesi kiyafetiYasak elma dizisi Lila karakteri her bölümde birbirinden güzel kıyafetler giyiyor. Yasak elma’da lila’nın 21 Eylül pazartesi günü giymiş oldu desenli elbisesi merak edildi. Lila’nın yasak elma’da giydiği elbise Sevil Erhan marka.

Yasak Elma Şahikanın giydiği kıyafetlerYasak Elma dizisi 77. bölümde 21 Eylül günü Şahika karakterini oynayan Nesrin Cavadzade’nin giymiş olduğu kıyafetler de merak edildi. Yasak Elma dizisi Şahika’nın kıyafeti markası Love on Friday fiyatı ise 550 lira.

Yasak Elma dizisi Zehra'nın giydiği elbiseYasak Elma dizisinde Zehra’nın son bölümde 21 Eylül 2020 Pazartesi giydiği elbisenin markası merak edildi. Yasak Elma dizisi Zehra’nın giydiği elbise markası Spazio fiyatı ise 299 lira.

Yasak Elma 75.-76. bölüm elbiseleri kıyafetleri 30 Mart pazartesi

Şahikanın Yasak Elma dizisinde giydiği Ceket Eldiven ÇantaŞahika’nın Yasak Elma dizisinde 74. bölümde giydiği Ceket: Arzu Kaprol Eldiven: Mergendesign Çanta: Minus

Yasak Elma 74. bölüm kıyafetleriYasak Elma 74. bölüm elbiseleri kıyafetleri 23 Mart pazartesi

Yıldız'ın Yasak Elma dizisinde giydiği TulumYıldız’ın Yasak Elma dizisinde 74. bölümde giydiği Tulum: Mybestfriends Fiyatı 2250₺

Yasak Elma 74. bölümde Ender'in giydiği ElbiseYasak Elma dizisinde 23 Mart 2020 Ender’in giydiği Elbise: Threewomanstyle

Yasak Elma 73. bölüm elbiseleri kıyafetleri 16 Mart 2020

Yıldız'ın Yasak Elma dizisinde giydiği Elbise Jaquette By EvanYıldız’ın Yasak Elma dizisinde 73. bölümde giydiği Elbise: Jaquette By Evan marka fiyat bilgisi bulunmuyor.

Yasak Elma 73. bölüm Şahika’nın kırmızı elbisesi markası Yasak Elma 73. bölüm Kaya’nın kazağı saati Yasak Elma 73. bölüm Enderin gömlek pantolon kombini 16 Mart Yasak Elma 73. bölüm Yıldızın elbisesi 16 Mart günü tüm kombin ve elbise marka modelleri ve fiyatları burada olacak.

Yasak Elma 73. bölüm Yıldızın elbisesi 16 MartYasak Elma 73. bölüm Yıldız’ın renkli elbisesi 16 Mart

Yasak Elma 73. bölüm Enderin gömlek pantolon kombini 16 MartYasak Elma 73. bölüm Ender’in giydiği pantolon gömlek kombini 16 Mart

Yasak Elma 73. bölüm Kaya'nın kazağı saati16 Mart 2020 Yasak Elma 73. bölüm Kaya’nın kazağı saati

Yasak Elma 73. bölüm Şahika'nın kırmızı elbisesi markasıYasak Elma 73. bölüm Şahika’nın kırmızı elbisesi markası

Yasak Elma dizisinde Ender'in giydiği elbise kıyafetYasak Elma dizisinde Ender’in giydiği Elbise: Nocturne

Yasak Elma dizisinde Ender'in giydiği KombinYasak Elma dizisinde Ender’in giydiği Kombin: Perspective

Yıldız'ın Yasak Elma dizisinde giydiği TişörtYıldız’ın Yasak Elma dizisinde giydiği Tişört: Burberry Ceket/pantolon: Sorbe fiyatı 1650₺

Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Modelleri

Yasak Elma Şahikanın son bölümdeki elbisesiYeni Bölümde Şahika ‘nın Yasak Elma dizisinde giydiği Triko Takım: Joinus marka. Yasak Elma dizisinde Ender’in giydiği Kombin: Nocturne marka ve oldukça pahalı ürünler.

Yasak Elma Dizi Oyuncu Kıyafetleri Markaları

Yasak Elma dizisi Yıldız'ın çantası marka modelYasak Elma dizisinde Yıldızın yukarıda resimde gördüğünüz beyaz kabanın markası Dilvin. Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın beyaz ekru peluş kabanın fiyatı 189.99 TL.  Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın son bölümde taktığı beyaz uzun çantayı buyulupapucss instagram hesabından bulabilirsiniz. Fiyatını dm atarak sorabilirsiniz. Resimlerden fiyat görülmediği için fiyat bilgisi veremiyoruz ancak sizler dm den mesaj atarak fiyatını öğrenebilirsiniz.

Özellikle Yasak Elma dizisinde oyuncuların defileye çıkar gibi giymeleri, tarzlarıyla, kombinleri ile izleyenleri merak ettiriyorlar. Yeni bölümde giydikleri elbise ve kıyafetlerin hatta ayakkabı çanta takı küpe saat çizme bot ayakkabı gibi aklınıza gelen her şeyin merak edildiği dizi de sizlerin sorduğu merak ettiği herşeyi bu sayfada sizlere yazmak varsa resimleri ile birlikte eklemek istiyoruz. Yasak Elma dizisinde Ender’in giydiği elbiseler Yıldız’ın kıyafetleri en merak edilenler olurken bunun dışında dizinin başrolünde oynayan Halit’in takım elbisesi Kaya’nın giymiş olduğu kaban mont, Lila karakterinin giymiş olduğu tüm elbiseler izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Yasak Elma yıldızın giydiği pembe gömlek Yasak Elma dizisi son bölümünde Yıldız’ın giymiş olduğu pembe bluz gömlek tarzı kıyafetin markası Exquise. Bluzun markası modelini paylaştık. İnstagram hesabına baktık ancak fiyatı yazmıyor.

Ayrıca Yasak Elma dizisine son katılan oyunculardan birisi olan Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan genç kızların çok sevdiği oyuncuların başında geliyor. Giymiş olduğu elbiseler pantolon ceket kazak kaban ayakkabı kısacası Yasak Elma dizisinde Kerim karakterinin giydiği her şeyin merak edileceğini çünkü çok yüksek bir fan kitlesinin olduğunu hem sosyal medyadan hem de daha önce oynamış olduğu dizilerin hayran kitlelerinden takip ediyoruz. Bir milyonu geçen instagram’daki takipçi sayısıyla Gökhan Alkan bundan sonra Yasak Elma dizisinde en merak edilen ve giydiği her şeyin olay olacağı oyunculardan birisi. Sizler de merak ettiğiniz ve Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan’ın giydiği her şeyi bizlere sorabilirsiniz.

Yasak Elma Dizi Oyuncuların giydiği kıyafetleri Markaları

Sizler de Yasak Elma dizisinin yeni bölümlerinde dizinin oyuncularının giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri takmış olduğu takıları ve merak ettiğiniz her şeyi bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmına bölümü ve oyuncunun giydiği kıyafeti rengi ile birlikte söylerseniz en kısa zamanda marka model ve fiyat bilgisi ile birlikte sayfamıza eklemeye çalışacağız.

Yasak Elma Lilanın giydiği beyaz uzun elbise siyah etekYasak elma dizisi son bölümünde Lila’nın giymiş olduğu kombinin Markası Shisyours. Ürünün tükendiğini kendi sayfalarından söylemişler. Ekranda gören ürünü satın almış anlaşılan.

Eda ecenin takım elbisesi marka modeliYasak elma dizisi son bölümünde Eda Ece’nin giydiği turuncu takım elbise çok beğenildi. Eda Ece’de kıyafeti çok güzel taşıdı elbette. Sevcan Bakır imzası taşıyan takım elbisenin fiyat bilgisi yer almıyor. İnstagram hesabından dm atarak fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Şahikanın mor kadife elbisesi Yasak Elma dizisinde Şahika’nın giydiği mor kadife elbisenin marka modeline ulaştık. Şahika’nın elbisesinin markası Reve De Gosse. Fiyat bilgisini dm atarak mesaj atabilirsiniz.

Yasak Elma enderin siyah sırtı açık elbisesi kimdirYasak Elma dizisinde Ender’in giydiği siyah ve sırtı açık elbisenin markası Nakish. Fiyat bilgisine instagram hesabından ve sitesinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Şahika'nın kırmızı kabanıYasak Elma dizisinde Şahika’nın giymiş olduğu geniş yakalı suni kürklü palto kırmızı renkli markası Mango. Fiyatı da 499.99 TL. Yasak Elma dizisinde Kırmızı paltonun fiyatı indirimde şuan. 600 TL den 500 TL ye indi ve almak isteyenler için güzel bir fırsat.

Yasak elma şahikanın elbisesi marka modeliYasak Elma dizisi yeni bölümünde Şahika’nın giydiği turuncu elbise Aslı Alev imzalı. Elbisenin marka ismi belli ancak böyle isimli ürünlerde fiyat bilgisi yer almıyor maalesef. Yasak Elma dizisinde Şahika’nın elbiseleri çok merak ediliyor. Bizlerde giydiği kıyafetlerin bilgilerini vermeye çalışıyoruz.

Yasak Elma şahikanın tulumu markası fiyatıYasak Elma dizisinde Şahika’nın giydiği tulum markası Mango. Şahika’nın tulumu 389.99 TL. Şahika tulumu çok beğenildi. Siyah beyaz tulumun fiyatını uygun görenler Mango’dan alabilirler. Yasak Elma dizisine Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Etiketler