Yasak Elma Diana Kimdir? Gerçek Adı (Selin Uzal)

05.04.2021
1.280

Bu konumuzda sizlere Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana karakterini yakından tanıtacağız. Yasak Elma Diana Kimdir, Yasak Elma Diana Kimdir kim için geldi, Yasak Elma Diana’nın gerçek adı soyadı nedir? Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi 4 sezondur Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma dizisi yıllar geçmesine rağmen zirvedeki yerini korumaya devam ederken diziye sürpriz bir şekilde Diana karakteri dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Diana kimdir? Yasak Elma dizisi Diana karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Diana Karakteri Kimdir?

Yasak Elma Diana KimdirSenaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana karakterini, önümüzde ki bölüm izleyici karşısına çıkacaktır. Yıldız’ın oğlu, Halit Can’ın dadısı olarak karşımıza çıkacak olan Diana karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: 

Diana, Çağatay’a bebekken dadılık yapan kadının kızıdır. Feride Hanım’ın isteği ile İngiltere’den gelen Diana Halit Can’a dadılık yapacaktır. Yıldız Diana’yı pek sevmemiştir ve oğlunun bir bakıcıya ihtiyacı olduğunu düşünmez. Ancak Feride Hanım’ı kırmamak için Diana’yı kabul etmiş ve eğer anlaşırsak Halit Can’a sürekli dadılık yapabilir demiştir. Yani Diana karakteri önümüzdeki bölümlerde de karşımızda olacaktır ve Halit Can’a bakacak, ona yabancı dil öğretecektir.

Yasak Elma Dizisi Diana Kimdir?

Her Pazartesi Fox Tv de ekranlara gelen Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana karakterine güzel oyuncumuz Selin Uzal hayat vermektedir. İzleyiciler tarafından Diana karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiş ve araştırılmaya başlanmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana karakterine hayat veren oyuncumuz Selin Uzal’ı daha yakından tanıtacağız.Yasak Elma dizisi Diana gerçek adı ne

Selin Uzal

30 yaşında ki oyuncumuz 19 Temmuz 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Selin Uzal, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar bölümünden mezun olmuştur. Kamera Önü Oyunculuk eğitimi ve senaryo üzerine eğitimler alan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2010 yılında vizyona giren Çanakkale Ruhu sinema filmiyle geçmiştir. Bugüne kadar birçok, kısa film ve reklam filminde boy gösteren Selin Uzal kariyerinde ki asıl çıkışı ilk dizisi olan, 2015 yılında kadrosunda yer aldığı Kiralık Aşk dizisi sayesinde yakalamıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında, ünlü yönetmen Peter Joseph’in filmi InterReflections isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz bu sezon Yasak Elma dizisinde hayat vereceği Diana karakteriyle ekranlarda olacaktır.

Selin Uzal Yer Aldığı Diziler

2015-2017 – Kiralık Aşk (Derya)
2021 – Yasak Elma (Diana)Selin Uzal Yasak Elma dizisinde Diana karakteri

Selin Uzal Resmi İnstagram Hesabı

Tiyatroyla yakından ilgilenen ve halâ aktif olarak sahne alan oyuncumuz sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan güzel oyuncumuzun instagram da 820 gönderisi ve 29 binden fazla takipçisi vardır. Selin Uzal’ın resmi instagram hesabı: @selinuzal

Selin Uzal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Selin Uzal henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de bulunmamaktadır. Bundan dolayı oyuncumuz Selin Uzal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yasak Elma Dizisi Diana – Selin Uzal Kıyafetleri

Bu sezon Yasak Elma dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncu Selin Uzal güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri Selin Uzal’ın giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuzun özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği etek, pantolon, hırka, kazak, gömlek, elbise, kaban, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka-fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana karakterini ve Diana karakterine hayat veren oyuncumuz Selin Uzal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Selin Uzal Yasak Elma dizisinde Diana karakterini hayat veriyor. Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..