Yasak Elma Cemal Kimdir? Handan’ın Yardımcısı (Sonat Tokuç)

07.03.2022
65

Yasak Elma dizisine Handan’ın yardımcısı olarak katılan Cemal karakterini yakından tanıtacağız, Yasak Elma Cemal Kimdir? sorusuna cevap vereceğiz. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisinin yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturmaktadır. Yasak Elma dizisine Handan’ın yardımcısı olarak katılan Cemal karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde Yasak Elma dizisine yeni katılan Cemal karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Cemal karakteri kimdir? Yasak Elma dizisi Cemal karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Cemal Karakteri Kimdir?

Yasak Elma dizisi Cemal Karakteri Sonat TokuçHer Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Cemal karakteri Handan’ın yardımcısıdır. Ancak Cemal karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Cemal karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Cemal Kimdir?

Yasak Elma dizisine Handan’ın yardımcısı olarak katılan Cemal karakterine oyuncumuz Sonat Tokuç hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Cemal karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Sonat Tokuç da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için Yasak Elma dizisine yeni katılan oyuncumuz Sonat Tokuç’u yakından tanıtacağız.Yasak Elma Cemal Kimdir Handan'ın Yardımcısı

Sonat Tokuç

Yasak Elma dizisine Cemal karakteriyle katılan oyuncumuz Sonat Tokuç, Üsküdar Anadalu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim almıştır. Amerikan Üniversitesi’nde master yaptıktan sonra bir dönem hukukçu olarak çalışan Sonat Tokuç daha önce Almanca ve İngilizce tercümanlığı da yapmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Sonat Tokuç geçtiğimiz yıl Masumiyet dizisinde yer almış ve bu şekilde profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Sonat Tokuç, önümüzdeki günlerde Yasak Elma dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Sonat Tokuç Yer Aldığı Diziler

2022 Yasak Elma- Cemal
2021 Masumiyet- Cenk

Sonat Tokuç Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yasak Elma dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan başarılı oyuncumuz Sonat Tokuç sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Sonat Tokuç’un İnstagram da 40 gönderisi ve yaklaşık olarak 2 bin takipçisi vardır. Sonat Tokuç’un resmi İnstagram hesabı: @sonattokuc

Sonat Tokuç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Sonat Tokuç’un hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Sonat Tokuç sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı başarılı oyuncumuz Sonat Tokuç’un hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma Dizisi Cemal – Sonat Tokuç Kıyafetleri

Handan’ın yardımcısı Cemal karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Sonat Tokuç’un giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizlerde ilerleyen günlerde tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuz Sonat Tokuç’un özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği tişört, kazak, hırka, ceket, gömlek, mont, kaban, pantolon gibi tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma dizisine Handan’ın yardımcısı olarak katılan Cemal karakterini ve Cemal karakterine hayat veren oyuncumuz Sonat Tokuç’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..