Yasak Elma Cansu Kimdir? (Nilperi Şahinkaya)

FOX TV‘nin en çok sevilen ve en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye konu karakter olarak Cansu karakteri dahil oluyor. Yasak Elma dizisinin sıkı takipçileri Cansu karakterini merak edip araştırmaya başladı. Bizde Yasak Elma dizisi severleri için Cansu karakterini tanıtıp hakkındaki detaylı bilgilerin tümüne yer vereceğiz.

Yasak Elma Cansu Karakteri

Yasak Elma Cansu KarakteriGeçtiğimiz günlerde 92. bölümü yayınlanmış olan Yasak Elma dizisi, 93. bölümü ile Pazartesi günü tekrar seyirci ile buluşacak. Dizide bir kaç bölüm sonra yeni bir karakter ile karşılaşacağız. Diziye Cansu karakteri dahil oldu. Cansu karakterinin özellikleri henüz açıklanmadı. Ancak Cansu’nun karakteristik özellikleri belli olduğunda güncel olarak sizlerle paylaşacağız. (Güncel Bilgi) Cansu karakteri; Hasan Ali’nin ölen eşi Filiz’in yeğenidir. Cansu karakterinin diziye girişi işe Ender ve Şahika’nın onu pavyonda çalışırken bulup Hasan Ali’nin karşına çıkarması ile olacaktır. Hasan Ali’nin oğlu Çağatay’a aşık olacak ve onu elde etmek için de elinden geleni yapacaktır.

Yasak Elma Cansu Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Cansu karakterine hayat verecek olan güzel ve başarılı oyuncumuz Nilperi Şahinkaya’dır. Yasak Elma dizi severleri Cansu karakterinin yanı sıra Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya’yı da oldukça merak etti. Biz de sizler adına haberimizin devamında Nilperi Şahinkaya’nın hayatı ve bilgilerinden sizlere bahsedeceğiz. Yasak Elma Cansu Kimdir işte detaylar..

Nilperi Şahinkaya Kimdir?

Nilperi Şahinkaya KimdirNilperi Şahinkaya, 23 Şubat 1982 yılında Senegal’de doğmuştur. Bilkent Üniversitesi müzik ve sahne sanatları Fakültesinden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında yer almış olduğu Deniz Yıldızı dizisindeki Hande karakteri ile yaşamıştır. Aktif olarak dizi, sinema filmi ve tiyatro oyunculuğu ile ilgilenmektedir. Başarısı ile pek çok kişinin beğenisini kazanan Nilperi Şahinkaya, sergilemiş olduğu oyunculuğundan dolayı birçok ödüle sahip olmuştur.

Nilperi Şahinkaya’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Yeni Hayat (Nevin)
2019 – Aynen Aynen (Nil)
2017 – Bu Şehir Arkandan Gelecek (Aslı)
2019 – Kuzgun (Güneş)
2013 – Kayıp (Defne)
2014 – Kiraz Mevsimi (Şeyma)
2018 – Yaşamayanlar (Melisa)
2016 – Nolur Ayrılalım (Temmuz Akıncı)
2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Mesude)
2009 – Deniz Yıldızı (Hande)

Nilperi Şahinkaya’nın İnstagram Hesabı

Hem güzelliği hem de oyunculuğu ile sosyal medyada da büyük merak uyandıran Nilperi Şahinkaya, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Nilperi Şahinkaya’nın resmi instagram hesabında 967 gönderisi ve 1 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır. Nilperi Şahinkaya’nın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @nilperi

Nilperi Şahinkaya Sevgilisi Var mı? Sevgilisi Kim?

Nilperi Şahinkaya 2018 yılından bu yana Emre Yusufi ile sevgilidir. 1,5 yıldır sevgili olan Nilperi Şahinkaya geçtiğimiz aylarda Emre Yusufi’nin ailesi ile tanıştığını belirtmiştir. Kısa bir süre sonra düğün hazırlıklarına başlayacak olan Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi’ye mutluluklar dileriz.

Yasak Elma Cansu Kıyafetleri

Yasak Elma Cansu KıyafetleriYasak Elma dizisinde yer alan pek çok karakterde de olduğu gibi Cansu karakterinin de kıyafetleri oldukça merak edildi. Yasak Elma dizisine Cansu karakteri dahil olduğunda sizlerle beraber giymiş oldu elbise, etek, gömlek, şort, tişört gibi kıyafetlerin marka ve model bilgisini güncel olarak sizlerle paylaşacağız. Yasak Elma dizisi Cansu karakterinin kıyafetleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Ekranların en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan Yasak Elma dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan Nilperi Şahinkaya ve Cansu karakteri hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerin de Nilperi Şahinkaya ve Cansu karakteri hakkında görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Yasak Elma dizisinde yer alan oyuncuların tümüne Yasak Elma Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu (2021-2022) Karakterleri isimli konumuz dan ulaşabilirsiniz. Yasak Elma Cansu Kimdir konumuz şimdilik bu kadar.

Etiketler