Yasak Elma Cansu Diziden Ayrıldı mı Neden Yok? Geri Gelecek mi?

Med yapım imzalı Yasak Elma Dizisi 4. sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle hâlâ zirvede ki yerini korumaya devam etmektedir. Hepimizin bildiği gibi her Pazartesi Fox Tv de ekranlara gelen Yasak Elma dizisine 93. bölümde Cansu karakteri dahil olmuştu. Aldığı reytinglerle her hafta adından sıkça söz ettiren Yasak Elma dizisine yeni katılan Cansu karakteri ne kadar kötü bir karakter olsa da diziye renk katan isimlerden biridir. Önümüzde ki bölüm, surpirz bir şekilde Cansu karakterinin Yasak Elma dizisinden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Yasak Elma dizisinde yer alan Cansu karakterinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Yasak Elma Cansu Diziden Neden Çıktı?

Yasak Elma Cansu Neden Çıktı diziden ayrıldı mıYönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma dizisine 4 sezonda katılan Cansu, kötü bir karakter olarak karşımıza çıksa da diziye renk katan isimlerden biri olmuştur. Ender ve Şahika’nın Hasan Ali’ye karşı kullanmak için İzmir’den alıp getirmeleri ile diziye dahil olan Cansu önümüzdeki bölüm son kez izleyici karşısına çıkacaktır. Cansu elinde silahla yalıyı basacak ve bir çatışma çıkacaktır. Bu çatışmada da Cansu ölecek ve Yasak Elma dizisinden bu şekilde ayrılacaktır. Yani Cansu karakteri Yasak Elma dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır.

Yasak Elma Cansu Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizi, 19 Mart 2018 yılında yayın hayatına başlamıştır. Sevilerek takip edilen Yasak Elma dizisine hepimizin bildiği gibi 4. sezonda Cansu karakteri dahil olmuştu. Cansu, dizide ki herkese düşman olmuş, onların mutsuz olması için elinden geleni yapan biridir. Bundan dolayı Cansu karakteri izleyiciler tarafından hiç sevilmemiş ve diziden ayrılması istenilmiştir. Bu kadar isteğin üzerine Cansu karakterini diziden ayrılacağı duymuştur. Senaryoya Cansu’nun vurulup ölmesi için bir sahne eklenmiştir. Yani Cansu karakteri 108. bölümde vurularak ölecek ve diziden bu şekilde ayrılacaktır.

Yasak Elma Cansu Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cevadzade, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisine 4 sezonda katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Cansu karakterinin diziden senaryo gereği ayrılacağını yukarıda açıkladık. Izleyiciler tarafından Cansu’nun tekrar diziye gelip gelmeyeceği de merak konusu olmuştur. Cansu 108. bölümde vurularak ölecek ve bu şekilde Yasak Elma dizisinden ayrılacaktır. Ölen birinin de tekrar diziye gelmesi gibi bir ihtimal olmadığı için Cansu, 108. bölümde vurularak ölecek ve tekrar dizinin oyuncu kadrosuna katılmayacaktır.

Yasak Elma Cansu Kimdir?

Hasan Ali’nin 2. eşinin yiğeni olan ancak Şahika ve Ender’in Hasan Ali’ye karşı kullanmak için karısının kızı gibi gösterdikleri Cansu, Çağatay’a aşıktır. Çağatay ve Yıldız’ın arasını bozmak için birçok yola başvurmuş sonunda da herkes Cansu’nun gerçek yüzünü görmüştür. Bunu fark eden ve gerçekleri öğrenen Hasan Ali, Cansu’yu yalıdan kovmuştur. Cansu tekrar Çağatay’a yakın olmak için Ömer’i kullanmaya başlamıştır. Yani Cansu karakteri, kendi istekleri ve menfaati için her şeyi yapan kötü biridir.

Bu konumuzda sizlere Yasak Elma dizisinde yer alan Cansu karakterinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Cansu Neden Çıktı diziden ayrıldı mı konusunda sizlere yazdık. Yasak Elma dizisinden ayrılan oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler