Yasak Elma Çağatay Neden Ayrıldı Çıktı? Geri dönecek mi?

Yasak Elma dizisi Çağatay çıktı mı, neden ayrıldı? Yasak Elma Çağatay diziye geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu Yasak Elma dizisinin yapımcılığını Med Yapım üstlenmiştir. Yasak Elma dizisinin başrolünde yer alan Çağatay’ın diziden neden ayrıldığı ve geri gelip gelmeyeceği de merak edildi. Bizlerde, Yasak Elma dizisi Çağatay çıktı mı, neden ayrıldı? Yasak Elma Çağatay diziye geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yasak Elma Çağatay Diziden Çıktı Mı?

Fox Tv’nin reyting rekortmeni Yasak Elma dizisinin başrolünde yer alan Çağatay karakteri diziye 86. bölümde dahil olmuştur. 19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay’ın diziden ayrılıp ayrılmadığı da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Berk Oktay’ın hayat verdiği Çağatay karakteri önümüzdeki bölümlerde Yasak Elma dizisinden çıkacaktır. yasak elma cagatay diziden cikti

Yasak Elma Dizisi Çağatay Neden Ayrıldı?

Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi her Pazartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Yıllar geçmesine rağmen aldığı reytinglerle zirveye yerleşen Yasak Elma dizisinin başrolünde yer alan Çağatay yukarıda da belirttiğimiz gibi diziden ayrılacaktır. Bu ayrılığın nedeni de merak edildi. Çağatay, Yasak Elma dizisinde hikayesi bittiği için ayrılacaktır. Yani oyuncumuz Berk Oktay, Yasak Elma’ya senaryo gereği veda edecek.

Yasak Elma Çağatay Diziye Geri Gelecek Mi?

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Yasak Elma dizinin başrolünde yer alan Çağatay önümüzdeki günlerde diziye veda edecektir. Yasak Elma dizisine 86. bölümde dahil olmasına rağmen dizinin başrolünde yer alan Çağatay’ın tekrar diziye gelip gelmemesi hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak, Yasak Elma dizisi daha önce de başrol oyuncuları ile yollarını ayırmış ve hiç biri tekrar diziye gelmemiştir. Bundan dolayı Çağatay’ın Yasak Elma dizisinde geri gelmeyeceğini tahmin ediyoruz. berk oktay yasak elmadan ayrildi

Yasak Elma Dizisi Çağatay Kimdir?

Kuyu Holding’in başında yer alan Çağatay, Yıldız’ın eski eşidir. Yıldız’ı, Kumru ile aldatan ve daha sonra Yıldız’la boşanan Çağatay, şimdilerde ise Ender ile sahte nişan yapmıştır. Feyza’nın oğlu Atlas’ın öz babası ve Halitcan’ın manevi babası olan Çağatay Yıldız’ı hala sevmekte ve Doğan ile boşanmalarını istemektedir. Feride ve Hasan Ali’nin oğlu olan Çağatay, oldukça yakışıklı, hırslı, başarılı ve aslında özünde iyi bir adamdır.

Yasak Elma dizisi Çağatay çıktı mı, neden ayrıldı? Yasak Elma Çağatay diziye geri gelecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.