Yasak Elma Çağatay Kimdir? Amacı Ne? (Berk Oktay)

FOX Tv‘nin en çok sevilen ve en çok izlenen dizilerinde bir tanesi olan Yasak Elma dizisi, oyuncu kadrosunda değişikliğe uğrarken diziye dahil olacak olan karakterlerden bir tanesi de Çağatay karakteri oldu. İzleyiciler tarafından Çağatay karakteri oldukça merak uyandırdı. Bizde bu konumuzda Yasak Elma izleyicileri için Yasak Elma Çağatay Kimdir? Amacı Ne? gibi sorulara yanıt bulacağız.

Yasak Elma Çağatay Karakteri

Yasak Elma Çağatay KimdirYasak Elma dizisine damgasını vuracak bir karakter daha dahil oldu.. Çağatay karakteri pek çok izleyici tarafından merak uyandırdı. Diziye ilerleyen bölümlerde dahil olacak olan Çağatay karakteri Yıldız’ın komşusudur. Yıldız Çağatay’da oldukça hoşlanmaktadır, onun dikkatini çekmek için epey çaba sarf edecektir. Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Çağatay babası Hasan Ali ile görüşmemektedir.

Yasak Elma Çağatay Amacı NeYasak Elma dizisine ilerleyen bölümlerde dahil olacak olan Çağatay karakteri merak edilmeye devam ederken, Yıldız karakteri ile aşk yaşaması bekleniyor. Şuan dizide yer alan Kerim karakterinin diziden ayrılacağının haberlerinin geçtiğimiz günlerde almıştık. Kerim karakterinin diziden ayrılması ile Yıldız’ın Çağatay ile aşk yaşaması bekleniyor.

Berk Oktay Kimdir?

28 Ekim 1982 yılında Ankara’da doğan oyuncumuz Berk Oktay; manken, dizi ve sinema oyuncudur. Bir süre  modellik yaptıktan sonra oyunculuk sektörüne girmiş olan Oktay, sektörde oldukça başarılı olmuştur. Üniversite eğitimini yurtdışında tamamlamış, Türkiye’de de oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 2007 yılından itibaren pek çok dizide yer almış ve ismini büyük bir kitleye duyurmuş olan Berk Oktay, Merve Şarapçıoğlu ile evlidir.Berk Oktay Kimdir

Berk Oktay Yer Aldığı Diziler

2007 – Tatlı Bela Fadime (Levent)
2008 – Akasya Durağı (Murat)
2009 – Arka Sokaklar (Sinan)
2010 – Umut Yolcuları (Sinan)
2012 – Alev Alev (Murat)
2013 – Benim Hala Umudum Var (Hakan)
2014 – Aşktan Kaçılmaz (Berzan)
2015 – İlişki Durumu: Karışık (Can Tekin)
2016 – İlişki Durumu: Evli (Can Tekin)
2017 – Savaşçı (Kaan Bozok)
2020 – Yasak Elma (Çağatay)

Berk Oktay Resmi İnstagram Hesabı

Berk Oktay Resmi İnstagram HesabıSosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmakta olan Berk Oktay, resmi instagram sayfasını da aktif olarak kullanmaktadır. Berk Oktay’ın resmi instagram sayfasında yaklaşık 122 gönderisi ve 319 bin takipçisi bulunmaktadır. Merak eden okurlarımız için Berk Oktay’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı ise: @brtokty23

Yasak Elma Çağatay Kimdir? Amacı Ne? soruları hakkında yanıt vermeye çalıştık. Siz de konu hakkında merak ettiğininiz şeyleri bize sorabilirsiniz. Yorum, görüş ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Yasak Elma Dizisi Kadrosuna 4. Sezon Yeni Gelen Oyuncular başlıklı konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler