Yasak Elma Berrak Kimdir? Ata’nın Ünlü Arkadaşı (Merve Ulukanoğlu)

18.04.2023
715

Yasak Elma Berrak kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Fox Tv’nin reyting rekortmeni Yasak Elma dizisi dizisi Med Yapım imzalıdır. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturmaktadır. Yasak Elma dizisi Berrak karakterine oyuncumuz Merve Ulukanoğlu hayat vermektedir. İzleyiciler Berrak karakterini de merak etti. Bizlerde bu içeriğimizde Yasak Elma dizisi Berrak karakterini ve Berrak karakterini canlandıran oyuncumuz Merve Ulukanoğlu’nu yakından tanıtacağız.

Yasak Elma Berrak Karakteri Kimdir?

Yasak Elma Berrak Kimdir Ata’nın Ünlü ArkadaşıHer pazartesi Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma Berrak karakteri, diziye yeni katılmıştır. Berrak karakteri, Yasak Elma dizisine 166. bölümde dahil olan Ata’nın arkadaşıdır. Ata’yla komşu olan Berrak ünlü bir yıldızdır. Berrak, Yasak Elma dizisine renk katacak önemli bir karakterdir.

Yasak Elma Berrak Kimdir?

Diziye sonradan dahil olan Berrak karakterine oyuncumuz Merve Ulukanoğlu hayat vermektedir. Yasak Elma dizisine 6. sezonda katılan Berrak karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Merve Ulukanoğlu da merak ediliyor. Bizlerde Yasak Elma dizisinde Berrak karakterini canlandıran güzel oyuncumuz Merve Ulukanoğlu’nu yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Merve Ulukanoğlu Yasak Elma dizisinde Berrak rolü

Merve Ulukanoğlu

23 Temmuz 1992 yılında Mersin’de doğan Merve Ulukanoğlu, uzun yıllar profesyonel olarak voleybol oynamıştır. Spor Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisans için İngiltere’ye yerleşmiştir. Merve Ulukanoğlu eğitimine devam ettiği yıllarda modellik kariyerine adım atmıştır. Katar’da kraliyet ailesine ait bir giyim markasının yüzü olan Merve Ulukanoğlu, birçok ünlü dergide de yer almıştır. Model olarak çeşitli ödüllere layık görülen oyuncumuz en son 2022 de Yıldızlarda Kayar filminde rol almıştır.

Merve Ulukanoğlu Yer Aldığı Diziler

İngiltere ve İtalya başta olmak üzere, bir çok Avrupa ve Körfez ülkelerinin en ünlü modelleri arasında yer alan Merve Ulukanoğlu, 2021 yılında Arka Sokaklar dizisi ile oyunculukla tanışmıştır. Arka Sokaklar dizisinde Feyza karakterini canlandıran oyuncumuz, Yasak Elma dizisine ise Berrak karakteriyle dahil olmuştur.

Merve Ulukanoğlu Resmi Instagram Hesabı

Özellikle modellik kariyeriyle tanınan oyuncumuz Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 264 gönderisi ve yaklaşık 20 bin takipçisi bulunan Merve Ulukanoğlu’nun resmi Instagram hesabı: @merveulukanoglu

Merve Ulukanoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyunculuk kariyerinde yeni olan Merve Ulukanoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak ediliyor. Ancak Merve Ulukanoğlu özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bu sebeple Merve Ulukanoğlu’nun hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma Berrak – Merve Ulukanoğlu Kıyafetleri

Aynı zamanda modellik yapan oyuncumuz, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Özellikle Avrupa ülkelerinde tanınan Merve Ulukanoğlu tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizlerde son trendlere uygun giyinen oyuncumuz Merve Ulukanoğlu’nun Yasak Elma dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini marka bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Yasak Elma Berrak Kimdir? Berrak karakterini canlandıran Merve Ulukanoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.