Yasak Elma Aslan Kimdir? Sevgilisi Bilgileri (Sarp İkiler)

15.01.2023
889

Yasak Elma Aslan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu Yasak Elma dizisi her Pazartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Dizinin sevenleri Aslan karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Aslan karakterini oyuncumuz Sarp İkiler canlandıracaktır. Yasak Elma Aslan kimdir? Aslan karakterini canlandıran oyuncumuz Sarp İkiler’i yakından tanıtacağız.

Yasak Elma Aslan Karakteri Kimdir?

Sarp İkiler Yasak Elma dizisinde Aslan rolündeMedyapım imzalı Yasak Elma Aslan karakteri, diziye 6. sezonda katılmıştır. 163. bölümde karşımıza çıkacak olan Aslan karakteri, diziye Doğa’nın herkesten gizlediği sevgilisi Julia’nın destek verdiği bir üniversite öğrencisidir. Aslan karakteri, Yasak Elma dizisine renk katacak ve önemli hikayesi olacak biridir.

Yasak Elma Aslan Kimdir?

Diziye yeni gelen Aslan karakterine oyuncumuz Sarp İkiler hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma dizisinin sevenleri Aslan karakterini canlandıran genç oyuncumuz Sarp İkileri’de merak etti. Bizlerde bu nedenle Aslan karakterini canlandıran oyuncumuz Sarp İkiler’i araştırdık. Bundan dolayı da Sarp İkiler’i yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Yasak Elma dizisi Aslan kimdir

Sarp İkiler

8 Şubat 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sarp İkiler, üniversite eğitimine radyo ve televizyonculuk bölümünde devam etmektedir. Üniversitede London College of Music – Piyano bölümü 4. seviyeyi takdirle geçti ve şan bölümü 8. seviyeyi takdirle bitirmiştir. Sarp İkiler, American Academy for Dramatic Arts ve New York Film Academy’nin ‘Kamera Önü Oyunculuk’ yaz kurslarını tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Hercai dizisiyle geçen oyuncumuz en son Leyla İle Mecnun dizisinde yer almıştır.

Sarp İkiler Yer Aldığı Diziler

Yasak Elma (Aslan,2023)
Leyla İle Mecnun (2021)
Son Yaz (Arda Ateş, 2021)
Hercai (2. Sezon, Caner, 2019)Yasak Elma Aslan Kimdir Sevgilisi Bilgileri (Sarp İkiler)

Sarp İkiler Resmi İnstagram Hesabı

Sarp İkiler resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Sektörde yeni olan oyuncumuz İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 46 gönderisi ve 142 bin takipçisi bulunan Sarp İkiler’in resmi İnstagram hesabı: sarpikiler

Sarp İkiler Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Sarp İkiler henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Sarp İkiler’in hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma Aslan – Sarp İkiler Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Sarp İkiler sektörde kısa sürede yükselmiştir. Başarılı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu sebeple modayı yakından takip eden oyuncumuz Sarp İkiler’in Yasak Elma dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yasak Elma Aslan kimdir? Aslan karakterini canlandıran oyuncumuz Sarp İkiler’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma dizisi Aslan kimdir kim için geldi amacı nedir gibi sorulara yanıt verdik.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.