Yasak Elma Arzu Kimdir? Nihan Aypolat

06.10.2021
1.196

Med Yapım imzalı Yasak Elma Dizisi 19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu Yasak Elma dizisinin beşinci sezonu 13 Eylül 2021 tarihinde başlamıştır. Aldığı reytinglerle adından sıkça söz ettiren Yasak Elma dizisine yeni katılan Amir karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Yasak Elma dizisine yeni katılan Amir karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Arzu Kimdir? Yasak Elma dizisi Arzu karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Yasak elma Arzu resimleri

Yasak Elma Dizisi Arzu Karakteri Kimdir?

Yasak Elma Arzu KimdirHer Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Arzu karakteri, dizisinin başrolünde yer alan Murat Aygen’in hayat verdiği Doğan karakterinin sevgilisi olarak karşımıza çıkacaktır. Ancak Arzu karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Arzu karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Arzu Kimdir?

Yasak Elma Arzu resimleri bilgileriDoğan’ın sevgilisi olarak Yasak Elma dizisine dahil olan Arzu karakterine güzel oyuncumuz Nihan Aypolat hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Nihan Aypolat’ı daha yakından tanıtacağız ve Nihan Aypolat kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Nihan Aypolat Kimdir?

Yasak Elma Dizisi Arzu Karakteri Kimdir34 yaşında ki oyuncumuz Nihan Aypolat 1987 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Drama Topluluğu oyuncuları arasında yer alan Nihan Aypolat aynı zamanda tiyatro oyuncudur ve hâlâ aktif olarak sahne almaktadır. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapan Nihan Aypolat kamera karşısına ilk defa 2011 yılında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisiyle geçmiştir. En son 2020 yılında yayınlanan Kimsesizler dizisiyle ekranlarda olan oyuncumuz Nihan Aypolat bu sezon Yasak Elma dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Nihan Aypolat Yer Aldığı Diziler

Yasak Elma (Arzu, 2021)
Kimsesizler (2020)
Adını Feriha Koydum (Nihan Çalışkan, 2011)Yasak Elma Arzu rolü Nihan Aypolat

Nihan Aypolat Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yasak Elma dizisinde hayat vereceği Arzu karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Nihan Aypolat sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 146 gönderisi ve yaklaşık olarak üç bin takipçi vardır. Nihan Aypolat’ın resmi instagram hesabı: @nihansadecenihan

Nihan Aypolat Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Nihan Aypolat’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Nihan Aypolat henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Nihan Aypolat’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma Arzu – Nihan Aypolat Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin dikkatini çeken oyuncumuz Nihan Aypolat tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Nihan Aypolat’ın özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği etek, pantolon, şort, elbise, tişört, kazak, hırka, yelek, mont, kazak, kaban, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Sizler için Yasak Elma dizisine yeni katılan Amir karakterini ve Arzu karakterine hayat veren oyuncumuz Nihan Aypolat’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Arzu rolü Nihan Aypolat hakkında bilgiler verdik. Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da bakabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.