Yasak Elma Altay Kimdir? Kumru’nun Sevgilisi (Kenan Acar)

11.09.2022
2.425
Yasak Elma Altay Kimdir? Kumru’nun Sevgilisi (Kenan Acar)

Yasak Elma Kumru’nun sevgilisi Altay karakterini yakından tanıtacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisinin dizisinin yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturmaktadır. Bizler, Yasak Elma dizisi Altay karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elmaya yeni gelen karakterleri, dizide Altay karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Altay Karakteri Kimdir?

Yasak Elma Altay Kumru’nun Sevgilisi (Kenan Acar)Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine 6. sezonda katılan Altay karakteri Biran Damla Yılmaz’ın hayat verdiği Kumru karakteriyle partnerdir ve Altay, Kumru’nun hayatına hiç beklemediği bir anda tesadüfen girecektir. Öyle ki Kumru’nun psikolojik olarak zor bir dönem geçtiği zamanda hayatına giren Altay bu şekilde onu etkileyecektir. Yasak Elma Dizisine yeni sezon gelen oyuncular burada.

Yasak Elma Dizisi Altay Kimdir?

Fox Tv de 6. sezonuyla yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni katılan Altay karakterine oyuncumuz Kenan Acar hayat verecektir. Yıllar geçmesine rağmen aldığı reytinglerle zirveye yerleşen ve Fox Tv’nin en çok izlenen dizileri arasına giren Yasak Elma dizisinin sevenleri tarafından yakışıklı oyuncumuz Kenan Acar da merak edildi. Bizlerde oyuncumuz Kenan Acar’ı yakından tanıtacağız.Yasak Elma Dizisi Altay kimdir

Kenan Acar Kimdir?

6 Mart 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncumuz Kenan Acar, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Amerikada Stella Adler Oyunculuk Stüdyosunda oyunculuk eğitimi alan Kenan Acar 2009 yılında Ölüm Serüveni filmiyle sektöre adım attı. Daha önce Elimi Bırakma, Papatya, Cesur Yürek, Çocuk, Medcezir, Av gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Kenan Acar’ın Yer Aldığı Diziler

2022 – Yasak Elma (Altay)
2022 – İlginç Bazı Olaylar (Deniz)
2021 – Elbet Bir Gün (Murat Güven)
2019-2020 – Çocuk (Murat Karasu)
2018 – Elimi Bırakma (Kadir)
2017-2018 – Meryem (Güçlü)
2016-2017 – Cesur Yürek (Ali Ekber)
2015 – Gamsız Hayat (Arda)
2014 – Medcezir (Murat)

Kenan Acar Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz Kenan Acar resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 256 gönderisi ve 229 bin takipçisi bulunan Kenan Acar’ın resmi İnstagram hesabı: @kenanacr

Kenan Acar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Popüler oyuncumuz Kenan Acar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Kenan Acar evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan yakışıklı oyuncumuz Kenan Acar uzun süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Açelya Topaloğlu ile birliktedir ve ünlü çiftin güzel bir birlikteliği vardır.

Yasak Elma Dizisi Altay – Kenan Acar Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Kenan Acar’ın kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde Yasak Elma dizisinin altıncı sezonu başladığı zaman dizide Altay karakterini canlandıran oyuncumuz Kenan Acar’ın Yasak Elma’da giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yasak Elma Kumru’nun sevgilisi Altay karakterini ve Altay karakterini canlandıran oyuncumuz Kenan Acar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?