Yasak Elma Altay Diziden Neden Çıktı Ayrıldı Mı? (Kenan Acar)

31.10.2022
1.183

Yasak Elma Altay Diziden Neden Çıktı? Yasak Elma dizisi yeni bölümünde Altay rolünü canlandıran Kenan Acar diziden ayrıldı. Kenan Acar Yasak Elma dizisindeki rolü senaryo gereği bitti. Bu yüzden de Altay Yasak Elma diziden ayrılıyor?

Yasak Elma Altay Diziden Neden Çıktı Ayrıldı Mı?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma dizisinde oyuncu değişiklikleri yaşanıyor. Dizi de önceki hafta Hilal rolünü canlandıran Ece Özdikici diziden çıkmıştı. Bu hafta da Altay rolünü canlandıran Kenan Acar diziden ayrılıyor. Kenan Acar’ın canlandırdığı Altay dizide ajan rolündeydi. Yurtdışından aldığı emirle şirketin bilgilerini sızdırıyordu. Kumru ile de sevgili olmaya çalışıyor bu sayede Doğan’ı batırmayı amaçlıyordu. Ancak istediğini elde edemedi.  yasak elma kenan acara ltay

Ender Altay’ın sırrını ortaya çıkardı. Altay’ın kime ne için hizmet ettiğini, bütün amaçlarını Doğan’a anlattı. Böylece Doğan Altay’ı şirketten gönderdi. Kumru da Altay’ın ona annem diye tanıttığı kadının aslında oyuncu olduğun öğrenci. Altay’ın tüm yalanları ortaya çıktı. Böylelikle Altay’ın diziden ayrıldığı kesinleşti. Kumru ve Doğan Altay’ı (Kenan Acar) hayatlarından çıkardılar.

Kenan Acar Yasak Elma Dizisine Geri Gelecek Mi?

Yasak Elma dizisi 6. sezonunda dizide Kenan Acar şirketi batırmak için yurtdışındaki şirketin gönderdiği bir ajan rolündeydi. Altay tüm amacına ulaşmak için planını uygularken Ender’in gözünden kaçamadı. Ender Altay’ın tüm sırrını çözdü. Bunları Doğan’a anlattı. Kenan Acar (Altay) bu şekilde diziden çıkmış oldu. Oyuncu Kenan Acar Yasak Elma dizisinden senaryo gereği çıktı.

Yasak Elma dizisi 6. sezonunda olduğu için senaryo sık sık değişiklik oluyor. Reyting kaybetmeden devam etmek tüm dizilerin amacıdır. Bundan dolayı Yasak Elma da bu amaca göre senaryo değişikliği yaşıyor. Sonrasında kadrosuna yeni oyuncular dahil ediyor. Ya da kadrosunda bazı oyuncuları çıkarıyor. Kenan Acar’da senaryosundaki rolü bitmişti. Bu yüzden senaryoyu biraz daha genişleterek kadroya yeni isim katılacaktır. Yasak Elma dizisi yeni bilgileri katılan oyuncuları sizlerle paylaşacağız her zamanki gibi.

Kenan Acar Yasak Elma dizindeki rolü ile seyirci tarafından çok ilgi görmüştü. Oyunculuk performansını biz beğenmiştik. Sizler de Kenan Acar’ın oyunculuğu hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.