Yasak Elma Aleyna (Kumru’nun Arkadaşı) Ayça Aysalar

13.10.2021
26

Yasak Elma dizisine yeni katılan Aleyna karakteri izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bu konumuzda Yasak Elma dizisine Kumru’nun arkadaşı olarak katılan Aleyna karakterini yakından tanıtacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisinin yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturmaktadır. 19 Mart 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Yasak Elma dizisi her pazartesi, Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. 5. sezonu 13 Eylül 2021 tarihinde başlayan Yasak Elma dizisine yeni katılan Aleyna karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Yasak Elma dizisine Kumru’nun arkadaş olarak katılan Aleyna karakterini yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Aleyna karakteri kimdir? Yasak Elma dizisi, Aleyna karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri, sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Aleyna Karakteri Kimdir?

Yasak Elma Aleyna (Kumru'nun Arkadaşı)Pazartesi gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Kumru’nun arkadaşı olarak diziye dahil olan Aleyna karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Yasak Elma dizisine Kumru’nun arkadaşı olarak katılan Aleyna karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Yasak Elma Aleyna’nın sevgilisi Kumru’nun arkadaşı da merak konusu oldu.Yasak Elma Aleynanın sevgilisi kumrunun arkadaşı

Yasak Elma Dizisi Aleyna Kimdir?

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Kumru’nun arkadaşı olarak diziye dahil olan Aleyna karakterine güzel oyuncumuz Ayça Aysalar hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Aleyna karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ayça Aysalar da merak edilmiştir. Bizde sizleri için Yasak Elma dizisinde Aleyna karakterine hayat veren oyuncumuz Ayça Aysalar’ı yakından tanıtacağız.Yasak Elma Aleyna kimdir Ayça Aysalar

Ayça Aysalar

Yasak Elma dizisinde Kumru’nun arkadaşı Aleyna karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Ayça Aysalar aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla öne çıkan Ayça Aysalar, özel hayatında sık sık kitap okur ve spor yapar. Sektörün yeni yüzlerinden biri olan güzel oyuncumuz Ayça Aysalar, daha önce herhangi bir dizi yada filmde yer almamıştır, oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk projesi, Yasak Elma dizisidir. Bizler genç oyuncumuz, Ayça Aysar hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Ayça Aysalar Yer Aldığı Diziler

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz, Ayça alsalar daha önce herhangibir dizide yer almamıştır. Oyuncumuzun profesyonel olarak yer aldığı ilk dizisi Yasak Elma dizisidir. Bizler, ilk dizisi olmasına rağmen Yasak Elma dizisinde önemli roller üstlenen oyuncumuzun önümüzdeki yıllarda birçok başarılı projede yer alacağını tahmin etmekteyiz.Ayça Aysalar Yasak Elma dizisi (Kumru'nun Arkadaşı)

Ayça Aysalar Resmi İnstagram Hesabı

Yasak Elma dizisiyle oyunculuğa adım atan Ayça Aysalar, aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla öne çıkan oyuncumuz Ayça Aysalar instagram hesabını oldukça aktif kullanmaktadır. İnstagram da 221 gönderisi ve yaklaşık olarak 17 bin takipçisi bulunan güzel oyuncumuz Ayça Aysalar’ın resmi instagram hesabı: @aycaaysalar

Ayça Aysalar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Ayça Aysalar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Ayça Aysalar özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuz Ayça Aysalar’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yasak Elma Dizisi Aleyna – Ayça Aysalar Kıyafetleri

Yasak Elma dizisiyle oyunculuğa adım atan sosyal medya fenomeni Ayça Aysalar güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerin başında gelmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan Ayça Aysalar tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Ayça Aysalar’ın özel hayatında ve Yasak Elma dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, kazak, tişört, ceket, mont, kaban, hırka, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Yasak Elma dizisine Kumru’nun arkadaşı olarak katılan Aleyna karakterini ve Aleyna karakterine hayat veren oyuncumuz Ayça Aysalar’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayça Aysalar Yasak Elma dizisi (Kumru’nun Arkadaşı) hakkında bilgiler verdik. Yasak Elma dizisine yeni katılan oyuncular burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..