Yasak Elma 4. Sezon 2020-2021 de Devam Edecek mi?

1 Yorum 532 kez izlendi

Fox TV ekranlarında sevilerek izlenen Yasak Elma dizisi 2020/2021 sezonunda devam edecek mi? 4. Sezonu olacak mı diye merak edenler için bu sayfayı oluşturduk ve dizinin son reyting oranlarından yola çıkarak 4. sezonda devam edip etmeyeceğini detaylarıyla sizlere yazmak istiyoruz. Yasak Elma dizisinin 4. Sezonu olacak mı, 2020-2021 de devam edecek mi?

Yasak Elma 4. Sezon 2020-2021 de Devam EdecekYasak Elma 4. Sezon 2020-2021 de Devam Edecek mi?

Yasak Elma dizisi son almış olduğu reyting oranlarına göre kesinlikle 4. sezonda devam edecek. Dizinin yapımcılığını üstlenen Fatih Aksoy son yapmış olduğu açıklama ile dizinin reytinglerinin sevindirici düzeyde olduğunu ve kesinlikle devam etmek istediklerini ifade etti. Buradan anlayacağımız üzere Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisi kesinlikle 2020-2021 yeni sezonda da yoluna devam edecek. İşte dizinin son aldığı reyting oranları:

Yasak Elma 3. Sezon reytingleriYasak Elma Dizisinin Son Reytingleri nasıl?

Özellikle dizinin artık senaryosunu tamamladığını ve zorlama bir sezon geçirdiğini ifade eden birçok sosyal medya kullanıcısına inat dizinin reytingleri 7 ve 8 gibi yüksek oranlarda seyretmeye devam ettiği için sonraki sezonda da Yasak Elma dizisinin yoluna devam edeceği duyuruldu. Med yapımın Fatih Aksoy ile birlikte Yasak Elma dizisinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt ile yapmış olduğu ortak açıklamada Yasak Elma dizisinin yeni sezonda da yoluna devam edeceği kesinleşti.

Zaten dizi almış olduğu yüksek reytingler ile izleyenlere keyifli saatler yaşatırken oldukça zorlu bir gün haline gelen pazartesi günleri sefirin kızı, çukur, vuslat ve zalim İstanbul gibi diziler ile birlikte Yasak Elma dizisi gerçekten ciddi bir yarış sergileyerek reytinglerde pes etmediği gibi izlenme oranlarını daha da yukarılara taşıdı ve dizi beklentilerin üzerinde reyting aldığı için gelecek sezonlarda da devam etme şansı buldu.

Yasak Elma 4. Sezon Devam Edecek miYasak Elma 4. Sezon Devam Edecek mi:

Son aldığımız haberlere göre Yasak Elma dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy dizinin başrol oyuncuları olan Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Nesrin Cevatzade ve Barış Kılıç gibi önemli oyuncularla yapmış olduğu toplantı sonrasında dizinin 4. Sezonda da devam etmesine 2020-2021 sezonunda kaldığı yerden izleyici ile buluşmasına karar verildi. Reytingler yüksek olduğu için Fox TV’de bu duruma elbette ön onay verdiği için reklam kazançları ve popülerlik oranı hayli yüksek olmaya devam edecek görünüyor.

Yasak Elma 2020-2021 de Devam Edecek miKonuyu kısaca özetleyecek olursak Yasak Elma dizisi 4. sezonda da devam etmesine onay aldığı ve dizi 2020-2021 yeni sezonunda 4. yılında da devam etmeyi garantiledi. Sizce Yasak Elma dizisinin devam etme kararı doğru mu? Dizinin bundan sonra yine yüksek reytingler almaya devam edeceğini düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Not : Yasak Elma Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Gülbin deveci

    YASAK ELMA Kesinlikle dizi devam etmeli…! Biz ressamlar – seramikçiler sanat camiasından kişileriz..Topluca, diziyi hiç kaçırmadan takip etmekteyiz…Dizinin 2021 yeni bölümlerini merakla bekliyoruz…Teşekkürler..

Etiketler