Yasak Elma 31 Ekim Doğan Yüzüğü Kime Veriyor? Ender’e mi Handan’a mı?

27.10.2022
1.714

Yasak Elma dizisi 31 Ekim Pazartesi yeni bölüm fragmanı başta Yıldız olmak üzere herkesi şaşırttı. Yasak Elma yeni bölümünde Doğan yüzüğü Yıldız’a değil başkasına veriyor ama kime? Doğan kiminle evlenecek, bu bilgileri sizlerle paylaşalım.

Yasak Elma Doğan Yüzüğü Kime Veriyor?

Güncelleme: Yasak Elma dizisinde Doğan yüzüğü Ender’e veriyor. Çünkü Ender Yıldız’ın Engin’le ilgilendiğini düşünüyor. Bu yüzden de ona olan tüm iyi duyguları yerini intikama bırakıyor. Ender Doğan’a şirketle ilgili Altay’ın planlarını da anlatıyor. Bu yüzden de Ender’le yeni bir iş birliği yapıyorlar. Yıldız’dan intikam almak için Ender ve Doğan anlaşma yapıyor. İntikam için yalandan evlilik numarası yapıyorlar.

Fox TV ekranlarının fenomen haline gelen Yasak Elma dizisi yeni bölümü seyirciyi merak içinde bıraktı. Önceki bölüm Yıldız kaybolduğunda Doğan Yıldız’ı merak etmişti. Herkesi ayağa kaldırmıştı ancak Yıldız’ı bulamamıştı. Çocuğunun annesi Yıldız’ın ölmüş olma ihtimali Doğan’ı korkutmuştu. Bu sahnelerin ardından Doğan tekrar Yıldız’dan hoşlanmaya başladı diye düşünürken olanlar oldu.  yasak elma dogan yuzugu kime verdi

Hilal Yıldız’ın yalan söylediğini Doğan’a ispatladı. Doğan’da Yıldız’ın gerçekten kaçırılmadığını öğrenince Yıldız’dan hesap sormak istedi.  Yıldız’ı akşam yemeğine davet ederek her şeyi konuşmak istedi. Yıldız Doğan’ın ona tekrar evlenme teklif edeceğini düşündü. Yıldız bu yemek için süslendi hazırlandı. Doğan yemeğin sonunda yüzüğü çıkardı. Tam bu sırada Yıldız evlenme teklifi beklerken Doğan şöyle dedi. ”Seni buraya bu yüzüğün gerçek sahibini gör diye çağırdım!” İşte o anda büyük sürpriz….

Yasak Elma dizisi 31 Ekim Pazartesi 153. bölümünde Doğan yüzüğü kime veriyor? Dolayısıyla Doğan yüzüğü Ender’e mi yoksa eski eşi Handan’a mı veriyor?

Doğan Kime Evlilik Teklifi Etti? Ender’e mi Handan’a mı?

Yasak Elma dizisi 153. bölümünde Doğan Yıldız’ı akşam yemeğine çıkarıp ters köşe yapıyor. Yıldız kendisine evlilik teklifi beklerken gördüğü işim karşısına şaşkına uğruyor. Doğan çıkardığı tek taş yüzüğü Ender’e veriyor. Dolayısıyla Ender ve Doğan evlilik kararı alıyor bu yüzükle. Yıldız Doğan ve Ender’in kendine nasıl böyle bir şey yaptığını anlamasa da artık yapacak bir şey kalmadı. Yıldız hayatının şokunu yaşıyor. yasak elma yildiz ihanete ugradi

Yasak Elma Doğan ve Ender Evleniyor

Yasak Elma dizisi her bölümden birbirinden farklı olaylarla insanı şaşkına çeviriyor. Doğan Yıldız’a olan duyguları tam açığa çıkmışken onun yalanı sonrasında son bir oyun oynuyor. Yani Doğan Yıldız’a değil Ender’e evlilik teklifi ediyor. Ender Yıldız’ı karşısına alıp tekrar Doğan ile birlikte oluyor. Bundan sonra yeni bölümde olacaklar şimdiden insanı heyecanlandırdı. Yasak Elma dizisinde Doğan’ın yüzüğü Ender’ vermesi hakkında yorumlarınızı yazınız. Doğan ve Ender nasıl bir oyunun içinde? Yorumlar ve tahminlerinizi bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.