Yarınlar Yokmuş Gibi Dizisi Oyuncuları Kadrosu (Gain)

30.11.2023
593

Yarınlar Yokmuş Gibi dizisi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay oturacaktır. 4 bölümden oluşması beklenen Yarınlar Yokmuş Gibi dizisi dijital platform Gain’de izleyici karşısına çıkacaktır. Bizler Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda ki isimleri ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Yarınlar Yokmuş Gibi Dizisi Oyuncuları

İnterview filminden esinlenerek yazılan Yarınlar Yokmuş gibi dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. İnternet dizisi Yarınlar Yokmuş Gibi’nin başrol oyuncuları belli olmuştur. Bizlerde, Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç’i yakından tanıtacağız. Kadroya başka birisini dahil olduğu zaman konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. tuba büyüküstün yarınlar yokmuş gibi dizisi

Tuba Büyüküstün

Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin kadın başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında ise reklam filmlerinde oynayarak sektöre adım atmıştır. 2003 yılında Sultan Makamı dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Tuğba Büyüküstün daha önce Asi, Zeytin Ağacı, Çemberimde Gül Oya, Gönül Çelen, Sefirin Kızı gibi projelerde de yer almıştır.

Halit Ergenç – Onur

Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin erkek başrol oyuncusu Halit Ergenç, 30 Nisan 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Bölümündeki eğitimini yarıda bırakarak Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümünde eğitim almıştır. Halit Ergenç özellikle Zerda ve Aliye dizilerindeki performansıyla tanımıştır. Oyuncumuz daha önce Kara Melek, Binbir Gece, Azad, Muhteşem Yüzyıl, Vatanım Sensin, Babil gibi projelerde de yer almıştır. halit ergenç yarınlar yokmuş gibi

Yarınlar Yokmuş Gibi Dizisinin Konusu

Gain’de izleyici karşısına çıkacak olan Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinin konusu da merak edilmiştir. Tuba Büyüküstün, ünlü bir pembe dizinin başrolünde yer alan karakteri canlandıracaktır. Halit Ergenç ise gazeteci Onur karakterine hayat verecektir. Yarınlar Yokmuş Gibi dizisinde de ikinin aşkı anlatılacaktır.

Yarınlar Yokmuş Gibi dizisi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.