Yarım Kalan Aşklar Dairesi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi ne zaman başlayacak baş rollerinde kim oynayacak hangi kanalda yayınlanacak gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermeye çalışacağız. Bir süre önce Azize isimli dizisi erken final yapan Hande Erçel yepyeni bir diziyle dönüyor. Burak Deniz ile birlikte Ali Atay’ın da yer aldığı Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi Corona virüsten hemen sonra çekimlerde başlayacak.

Yarım Kalan Aşklar Dairesi hangi kanalda yayınlanacak?

Daha önce ulusal kanallardan birisinde ekrana gelebileceği konuşulan yarım kalan aşklar dairesi dizisi dijital platformu tercih etti. Son dönemde birçok diziyi ekrana getiren Blu TV Yarım Kalan Aşklar Dairesi isimli diziyle ekrana getirecek. İnternet üzerinden izlenebilecek olan Yarım Kalan Aşklar Dairesinde Hande Erçel, Ali Atay ve Burak Deniz başrolleri paylaşacak.

Yarım Kalan Aşklar Dairesi ne zaman hangi kanaldaYarım Kalan Aşklar Dairesi ne zaman başlayacak?

Televizyon kanallarında diziler genellikle yeni sezona kaldı. Corona virüsün etkisi geçtikten sonra çekimlerine başlanacak olan Yarım Kalan Aşklar Dairesi dijital platformda yayınlanacağı için televizyondan farklı düşünülüyor. Çekimlerine haziran ayı ya da temmuz ayında başlanması beklenen Yarım Kalan Aşklar Dairesi Blu tv üzerinden izleyicilerle buluşacak. Talep görmesi halinde yeni sezonda da devam edecek olan Yarım Kalan Aşklar Dairesi bakalım izleyiciden yeteri kadar reyting alacak mı izlenme oranları nasıl olacak zamanla göreceğiz.

Yapımcılığını Tims B’nin üstlenmiş olduğu Yarım Kalan Aşklar Dairesi Burak Deniz ve Hande Erçel arasındaki güzel bir aşk öyküsünü anlatacak. Hazal Kaya ile kısa bir süre önce evlenmiş olan Ali Atay’da dizinin kadrosunda yer alıyor. Yarım Kalan Aşklar Dairesi kaç bölüm sürecek ne zaman başlayacak sorusuna hemen yanıt verelim. Sadece 8 bölümden oluşacak olan Yarım Kalan Aşklar Dairesi temmuz ayında Blu TV‘de yayınlanması bekleniyor.

Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi oyuncularıSizce Yarım Kalan Aşklar Dairesi izlenir mi tutulur mu oyuncu kadrosunu beğendiniz mi yorumlarınızı bekliyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunu detaylı bir şekilde sizler için hazırladık. Yarım kalan aşklar dairesi dizi oyuncularını konumuzdan takip edebilirsiniz. >> Yarım Kalan Aşklar Dairesi Dizisi Oyuncuları

Yorum yaz

4 Yorum

 1. Hande Ercel ve Ali Atay o dizide oynamiyacak.
  -Hande Ercel Sen Çal Kapımı adli diziyle çekimleri çakıştığı için oynamiyacak
  -Ali Atay yeni bir bebeği olduğu o dizide yer almiyacak.
  -Hande Ercelin yerine Dilan Çiçek Deniz yer alacak.
  -Konuk oyuncu olarak da Tolga Sarıtaş yer alacak
  -Ali Arayın yerine de kim gelecek hic bilmiyorum

 2. Bence Hande erçel ve Burak Deniz ikisi çok iyi parantez birbirlerine,izleyicide beyenecek bu ikisini izlenim çok olacak
  çok iyi olacak hayirli olsun diyelim💑💖😍

 3. Yanlışlık olmasın. Burak Deniz değil Kerem Bursin ile anlaşmıştı Ali Atayy 🤔🤔
  Kerem Bursin var başrolde

  • Kerem Bursin o dizide yer alamaz çünkü oynadıgi dizi(Sen Çal Kapımı) ile ikisi birbirleriyle cakisiyor.

Etiketler