Yarım Kalan Aşklar Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kimler BluTV

06.02.2020
2.144

Yarım Kalan Aşklar  Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kimler BluTV... Blutv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin masa üstü çalışmaları devam ediyor. Yarım Kalan Aşklar dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Yarım Kalan Aşklar dizisi oyuncuları kimler?, Yarım Kalan Aşklar Dairesi oyuncuları karakterleri kimler? Yarım Kalan Aşklar dizisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Dilan Çiçek Deniz Yarım Kalan aşklar dairesiYarım Kalan aşklar dairesi dizisi oyuncularını merak edenlere hemen bilgileri sunalım. Yarım Kalan aşklar dizisi başrol oyuncuları Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz oldu. Dilan Çiçek Deniz & Burak Deniz Çarpılmış Aşk iki beden arasında mıdır yoksa iki ruh arasında mı? Sorunun cevabı yeni BluTV özel yapımı Yarım Kalan Aşklar’da çok yakında.

Blu tv Yarım kalan aşklar dairesi dizisi

Yarım Kalan Aşklar dizisi yapımcılığını TİMS&B yapım üstleniyor. Yarım Kalan Aşklar dizisinin yönetmenliğini Umut Turgay yapıyor. Yarım Kalan Aşklar dizisi senaryosunu ise Ethem Özışık, Hakan Bonomo ile Ercan Uğur yazıyor. Yarım Kalan Aşklar dizisi oyuncuları netleşmeye devam ediyor. Yarım Kalan Aşklar dizisi oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz ve Ali Atay yer alıyor. Oyuncu kadrosuna yeni dahil olan oyuncuları eklemeye devam edeceğiz. yarim kalan asklar dairesi dizisi oyuncu kadrosu

Yarım Kalan Aşklar Dizisi Oyuncuları

Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu, senaristliğini Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un üstlendiği dizinin oyuncu kadrosu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.
Yarım Kalan Aşklar Dairesi Oyuncu Kadrosu;
Burak Deniz,
Dilan Çiçek Deniz,
Cem Davran,
Ezel Akay,
Nazlı Bulum,
Gizem Ünsal,
Cihat Süvarioğlu

 Burak Deniz Yarım Kalan Aşklar dairesi dizisi  Burak Deniz- Ozan

Ozan trafik kazasında ölmüş ve başka bir bedende dünyaya gelmiş genç bir delikanlıdır. Dizi de onun hikayesi anlatılacaktır. Oyuncu Burak Deniz 1991 yılında İzmit’te doğdu. İlk kez Kolej Günlüğü dizisinde rol alan Burak Deniz 2012 yılında Sultan dizisinde, 2013 Kaçak dizisinde, 2014 de Medcezir dizisinde rol aldı. Son zamanların aranan oyuncusu haline gelen Burak Deniz Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye dizilerinde rol aldı. Burak Deniz Arada adlı sinema filminde de rol aldı. Burak Deniz Yarım Kalan Aşklar Dairesinde yer alacak. Burak Deniz instagram hesabı https://www.instagram.com/_burakdeniz/

Yarım Kalan aşklar dairesi dizisi oyuncularıDilan Çiçek Deniz

Son olarak Çukur dizisinde rol alan Dilan Çiçek Deniz yeni sezonda Yarım Kalan Aşklar dairesi isimli dizide Blu tv de ekrana gelecek. Sevilen güzel oyuncunun Burak Deniz ile oldukça uyumlu olacağı gelen bilgiler arasında. Dilan Çiçek Deniz & Burak Deniz sizce Yarım Kalan Aşklar dizisinde birbirine yakıştı mı yorumlarınızı bekliyoruz.

Tolga Sarıtaş Yarım Kalan aşklar dizisindeTolga Sarıtaş – Konuk

Yarım Kalan Aşklar’da Tolga Sarıtaş sürprizi yaşanıyor. Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Umut Turagay oturacağı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un birlikte kaleme aldığı; kadrosunda Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz ve Cem Davran’ın yer aldığı diziye son olarak ‘Ferhat ile Şirin’ dizisinde rol alan Tolga Sarıtaş konuk olacak. Tolga Sarıtaş Yarım Kalan aşklar dizisinde 3 bölümde oynayacak.

Cem Davran Yarım Kalan Aşklar dizisindeCem Davran

Cem Davran Yarım Kalan Aşklar Dairesine dahil olan son oyuncu oldu. Daha önce Ali Atay’a teklif edilen rol oyuncunun yeni bebeği olduğu için zaman ayıramayacağı için reddedilmişti. Cem Davran teklifi kabul etti ve Yarım Kalan Aşklar dizisinde rol alacak. Cem Davran Yarım Kalan Aşklar dizisindeki rolü karakteri belli olacak.

    Ezel Akay

Ezel Akay 1961 Bursa İnegöl doğumludur. Aslen yönetmen olan Ezel Akay Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun oldu ve Amerika’da Villanova Üniversitesi’nde tiyatro öğrenimi gördü. Önceleri reklam metin yazarlığı, tiyatro yönetmenliği ve oyunculuğu, yapım asistanlığı ve amirliği yaptı. Ezel Akay İFR’yi ortakları ile birlikte kurdu sonrasında film prodüksiyonu sektörüne girdi. Bu zamana kadar bildiğimiz bilmediğimiz onlarca dizi filmin yapımcılığını üstlendi. En bilinenleri şöyle; 7 Kocalı Hürmüz, Adem’in Trenleri, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Neredesin Firuze gibi…

ezel akay kimdir yarim kalan asklar dairesi oyuncu

Nazlı Bulum

1992 doğumlu olan oyuncu Nazlı Bulum Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Nazlı Bulum instagram hesabı https://www.instagram.com/nazli.bulum/?hl=tr Nazlı Bulum Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisinde rol alıyorlar.

Nazli Bulum kimdir yarim kalan asklar dairesi

Gizem Ünsal

gizem unsal yarim kalan asklar dairesi

Cihat Süvarioğlu

cihat suvarioglu kimdir yarim kalan asklar dairesi

Yarım Kalan Aşklar Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Hande Erçel yarım kalan aşklar dairesi dizisinde

 Hande Erçel

1993 Bandırma doğumlu olan Hande Erçel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları bölümünde eğitim aldı. 2012 yılında Azerbaycan’da güzellik yarışmasına katıldı ve 2. oldu. Güneşin Kızları dizisinde Selin rolünü canlandırdı ve bu rolü ile tanındı. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol aldı. Siyah İnci, Halka, Azize dizilerinde rol aldı. Şimdi de Sen Çal Kapımı dizisinde rol alacaktır. Öncesinde Yarım Kalan Aşklar Dairesi 8 bölüm olduğu için o dizide de rol alıyor. Not: Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisi çekimleriyle çakıştığı için Yarım Kalan Aşklar dizisinden ayrıldı.

ali atay yarım kalan aşklar dairesi dizisi

 Ali Atay

Ali Atay 1976 Rize doğumludur. 1999’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Ali Atay Şapkadan Babam Çıktı dizisi ilk projesi oldu. Ali Atay TRT1’de yayınlanan ve 3 sezon süren Leyla ile Mecnun dizisinde Mecnun Çınar karakterini canlandırdı. Mecnun rolüyle meşhur oldu. Ali Atay’ın rol aldığı dizi filmler; Çınaraltı, Eşref Saati, Kurtlar Vadisi Pusu, Gönül Ferman Dinlemiyor, Leyla ile Mecnun, Bende Özledim ve Mutlu Ol Yeter dizilerinde rol aldı. İnternet dizisi olan Masum’da rol aldı. Ali Atay yeni bebeği olduğu için Yarım Kalan Aşklar dizisinden ayrıldı.

Blu tv de yayınlanacak olan Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisinin oyuncuları kimler olsun istersiniz? Dizinin başrol oyuncuları sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenebilir. Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi başrol kadın ve erkek oyuncusunu kim olsun istersiniz? Yorumlarınızı konumuzun altındaki yorum kısmına yazınız. Yapımcılar araştırmalarını yaparken belki de yorumlarınızdaki isimleri görür ve değerlendirir.

Blu tv Yarım Kalan aşklar dizisi oyuncularıYarım Kalan Aşklar Dairesi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi internet kanalı olan Blu TV de yayınlanacak. Blu TV son dönemin en çok izlenen internet kanallarından birisi. Daha çok genç ve orta yaşlı nesle hitap eden Blu TV dizilerini de özenle seçerek seyirci kazanmaya çalışıyor. Yarım Kalan Aşklar Dairesi’de seyircileri tarafından çok beğenilecek bir konuya sahiptir. Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi oyuncularını da özenle seçecek ve 2020 yılı nisan mayıs aylarında Blu TV ekranlarında yayınlamasını bekliyoruz.

Yarım Kalan Aşklar fragmanı videosu

 

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Deniz dedi ki:

  Her rol bir insana yakışırmı Tolga Sarıtaş olunca tabiki EVET seni çok seviyorum maviş

 2. Fahad Khan... dedi ki:

  Burak Deniz and hande ercel main role in series plz request……

 3. Derya dedi ki:

  Yaa neden internete yayinliycaksiniz tv yayinlayin deyilmi arkadaşlar dayimizi gorelim👇👇

 4. Erol dedi ki:

  Elçin sangu &barış arduc gönüllerin Sultanları

 5. Caner dedi ki:

  Elçin sangu &barış arduc gönüllerin Sultanları

 6. Hande burak lover dedi ki:

  Burak deniz and hande erçel ❤️❤️

 7. ___ dedi ki:

  Umarim burak ve hande partner olur.