Yargı Eren Komiser Öldü mü, Uğur Aslan Diziden Ayrılacak mı?

Yargı dizisinde Eren Komiser 41. bölüm sonunda vuruldu öldü mü, Uğur Aslan Yargıdan Ayrılacak mı? Yargı 42. bölümde Eren komiser ölüyor mu diziden çıkıyor mu?

30.10.2022
4.185

Yargı Eren Komiser öldü mü? Uğur Aslan diziden ayrılacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. Kanal D’nin reyting rekortmeni Yargı dizisinin sevenleri Eren Komserin ölüp ölmediğini merak etti. Burak Eren Komiser’i vurdu. Eren Komiser kalbinden vuruldu ölecek mi? Ilgaz’da Burak’ı bacağından vurdu. Ilgaz katil olacak mı? Burak ölecek mi? Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yargı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Eren Komserin ölüp ölmediğini sizlerle paylaşacağız.

Yargı Eren Komiser Öldü Mü?

Yargı Eren Komiser Öldü müYönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Yargı dizisi, aldığı reytinglerle Pazar gününün en çok izlenen dizisi olmuştur. Sosyal medyada da dikkat çeken dizinin 41. bölüm fragmanını izleyenler, Eren Komiserin ölüp ölmeğini araştırmaya başladı. Eren Komiseri canlandıran oyuncumuz, dizinin senaristi ile evilidir ve Eren Komiser dizide önemli bir karakterdir. Yani, Yargı dizisinin ana karakterlerinden biri olan, Eren Komiser ölmemiştir.

Yargı dizisi Burak ölecek mi?

Güncelleme: Yargı dizisi son bölümünde Burak kaçarken Eren komiseri kalbinden iki defa silahla vuruyor. Eren vurulup yere yığılınca Ilgaz onun silahını alıp Burak’ın peşinden koşuyor. Burak tam duvardan atlayıp kaçacakken Ilgaz onu bacağından vuruyor. Eren komiser kalbinden vurulduğu için ölüm tehlikesi olacaktır ancak diziden ayrılması söz konusu değil. Yargı dizisinde Burak karakteri de ölmeyecek. Oldukça iyi bir senaryo ile merak konusu olan Burak karakterinin geçmişi dizide yer almaya devam edecek. eren olecek mi

Ilgaz Burak’ın hemofili hastası olduğunu hatırlar ve akan kanın durması için bacağına kemeriyle sıktırır. Burak ılgaz’a haklı çıktım herkes katil olabilir sen de oldun diyerek kendisini öldüreceğini söyler. Burak ölecek mi Ilgaz katil olacak mı? Yargı dizisinde Burak ambulans hastaneye yetiştirilir ve son anda kurtarılır.

Yargı Eren Komiser Diziden Çıktı Mı?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi geniş izleyici kitlesine sahiptir. İzleyiciler Eren Komiserin diziden çıkıp çıkmadığını merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak, Eren Komiserin Yargı dizisinden ayrılacağına yönelik çıkan haberler yalandır. Eren Komiser, eğlenceli ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünce taht kuran bir karakterdir. Yani, Eren Komiser ölmemiştir ve diziden de çıkmayacaktır.

Yargı Uğur Aslan Diziden Ayrılacak Mı?

Yargı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Eren Komiseri, oyuncumuz Uğur Aslan canlandırmaktadır. Uğur Aslan, dizinin senaristi Sema Ergenekon ile evlidir. Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden biri olan Uğur Aslan’ın sevenleri onun diziden ayrılıp ayrılmadığını merak etti. Bizlerde bu nedenle merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Eren Komiseri canlandıran oyuncumuz Uğur Aslan, Yargı dizisinden ayrılmayacaktır.

Yargı Burak ölecek mi Ilgaz katil olacak mı?

En merak edilen soru Burak ölecek mi Ilgaz katil olacak mı? Hemen yanıt verelim. Burak ölmeyecek. Çünkü Ilgaz’ın son dakika hamlesi onu hayata bağlayacak. Kan kaybı yaşamayacak. Ilgaz katil olacak mı? hayır olmayacak.

Yargı Eren Komiser öldü mü? Uğur Aslan diziden ayrılacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. serkan seler dedi ki:

    eren komser öldümü diye düşünüyorsanız eğer siz hiç diziyi seyretmediğiniz anlamına geliyor

  2. Ayşen dedi ki:

    Eren komiser ölmeyecek ılgaz her şeyi ortaya çıkartıp bence Burak karakteri de ölmeyecek büyük ihtimalle Burak ta bu işte yalnız değil dizi çok güzel ❤️❤️❤️ ellerinize emeğinize ve aklınıza sağlık bu kötü günler de bizi çok oyalyorsunuz