Yargı Dizisine Yeni Sezon Gelen Ayten Kimdir? (Elif Melda Yılmaz)

02.09.2022
1.459

Yargı dizisi Ayten karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. Yargı dizisine yeni sezon katılan Ayten karakteri de merak edildi. Bizlerde, dram, polisiye, hukuk ve psikolojik gerilim türündeki Yargı dizisi Ayten karakterini yakından tanıtacağız ve Yargı dizisi Ayten karakteri kimdir? Yargı dizisi Ayten karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Ayten Karakteri Kimdir?

Ayten karakteri, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisine ikinci sezonda katılmıştır. Ayten karakteri dizinin başrolünde yer alan, Metin komserin evine kiracı olarak katılacak ve bu şekilde diziye dahil olacaktır. Ayten karakterini ise en son Aşkın Tarifi dizisinde yer alan oyuncumuz Elif Melda Yılmaz’ı canlandıracaktır.Yargı Dizisine yeni sezon gelen Ayten (Elif Melda Yılmaz)

Yargı Dizisi Ayten Kimdir?

Yargı dizisine Metin’in evine kiracı olarak katılan Ayten karakterine oyuncumuz Elif Melda Yılmaz hayat verecektir. Yargı dizisini sevenleri tarafından diziye yeni sezonda katılan Ayten karakteri kadar bu karaktere hayat verecek olan oyuncumuz Elif Melda Yılmaz’da merak edildi. Bizlerde, Yargı dizisinde Ayten karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Elif Melda Yılmaz’ı yakından tanıtacağız.

Elif Melda Yılmaz

7 Kasım 1977 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Elif Melda Yılmaz, ilkokuldan itibaren müzik, halk dansları ve radyo programcılığı üzerine profesyonel çalışmalar yapmıştır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Elif Melda Yılmaz, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının kurucu oyuncuları arasındadır ve oyuncumuz kamera karşısına en son Feza Soyluer karakterini canlandırdığı Aşkın Tarifi dizisiyle geçmiştir.Yargi Dizisi Ayten Kimdir (Elif Melda Yilmaz)

Elif Melda Yılmaz Yer Aldığı Diziler

2004 Tatil Aşkları – Tuğçe
2011 İffet
2015–2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Meryem
2017 Esaretim Sensin – Alev
2021 Aşkın Tarifi – Feza Soyluer
2022 Yargı – Ayten

Elif Melda Yılmaz Resmi İnstagram Hesabı

Yargı dizisinin yeni katılan oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan Elif Melda Yılmaz’ın İnstagram da 261 gönderisi ve 78 binden fazla takipçisi vardır. Elif Melda Yılmaz’ın resmi İnstagram hesabı: @elifmeldayilmaz

Son olarak “Aşkın Tarifi” dizisinde seyirci karşısına çıkan Elif Melda Yılmaz, Yargı’da Ayten rolüne hayat verecek. Ayten “Yargı”da usta aktör Hüseyin Avni Danyal’ın canlandırdığı Metin’in evine kiracı olacak.

Elif Melda Yılmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Elif Melda Yılmaz’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Elif Melda Yılmaz uzun yıllardır mimar Koray Hatipoğlu ile birliktedir. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çiftin mutlu bir birlikteliği vardır.

Yargı Dizisi Ayten – Elif Melda Yılmaz Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Elif Melda Yılmaz, önümüzdeki günlerde Yargı dizisiyle karşımıza çıkacaktır. Bizlerde oyuncumuz Elif Melda Yılmaz’ın Yargı dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, hırka, mont, ceket, kaban, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Yargı dizisi Ayten karakterini ve Ayten karakterini canlandıran oyuncumuz Elif Melda Yılmaz’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..