Yargı Dizisinde İnci’yi Kim Öldürdü, Gerçek Katil Sizce Kim?

27.09.2021
42

Kanal D de ekrana gelen ve 2. bölümü ile izleyiciyi daha çok merak içinde bırakan Yargı dizisinde İnci’nin gerçek katili merak ediliyor. Yargı Dizisinde İnci’yi Kim Öldürdü, Gerçek Katil Sizce Kim? sorusuna bu konuda detaylıca cevap vermeye çalışacağız. Avukat Ceylin’in kardeşi olan İnci Ergüvan dizinin ilk bölümünde çöpte bavul içinde ölü olarak bulunmuş, ve kimin öldürdüğü merak edilmişti.

Son Dakika TÜYO; Yargı dizisinde İnci’nin katili merak ediliyordu. Son bölümdeki gelişme tüm soruları cevapladı. İnci’yi Onur Durmaz’ın canlandırdığı Engin karakteri öldürdü. Ceylin’in birlikte çalıştığı Avukat Engin İnci’yi öldüren kişi. Çünkü Ceylin kardeşinin küpesini takmıştı ve biri de o gün İnci’de kalmıştı. Ceylin küpenin tekini bulduğumda katili de bulacağım diyor. Ve küpenin tekini Engin’in annesi babasının önüne koyuyor çünkü oğulları Engin katil.

Yargı dizisinde İnci’nin katili eniştesi mi yoksa İlgaz’ın babası Metin komiser mi sorusu gündemde. Yargı dizisinin İnci’sini (Avukat Ceylin’in kardeşi) öldürenler arasında Balıkçı, Çınar, Engin, Hoca, Metin, Osman, Pars ve Yekta’nın ismi geçiyor. Peki ama Yargı dizisinde İnci’yi gerçekten kim öldürdü? İnciyi Metin amir mi öldürdü? Sorusunu en çok merak ettirecek şu fotoğraf izleyicilerin dikkatinden kaçmadı: Sizce Ilgaz’ın babası Metin amir İnci’yle bir ilişki yaşadı ve sonrasında onu öldürmüş olabilir mi? Inciyi Metin amir mi oldurdu

Yargı Dizisinde İnci’yi Kim Öldürdü?

Son Dakika; Yargı dizisinde İnci’nin katili merak ediliyordu. Son bölümdeki gelişme tüm soruları cevapladı. İnci’yi Onur Durmaz’ın canlandırdığı Engin karakteri öldürdü. Ceylin’in birlikte çalıştığı Avukat Engin İnci’yi öldüren kişi. Çünkü Ceylin kardeşinin küpesini takmıştı ve biri de o gün İnci’de kalmıştı. Ceylin küpenin tekini bulduğumda katili de bulacağım diyor. Ve küpenin tekini Engin’in annesi babasının önüne koyuyor çünkü oğulları Engin katil.

Yargı Dizisinde İnci'nin Gerçek Katili Sizce KimYargı Dizisinde İnci’yi Kim Öldürdü sorusuna verilecek bir kaç yanıt var elbette. Öncelikle herkes Savcı Ilgaz’ın kardeşi Çınar diye düşünse de belli ki Çınar katil değil. Yaptıkları hareketleri ve olay günü ve saatindeki yaşanılanlar her ne kadar suçu Çınar üstüne yıkmaya çalışsalar da asıl katilin başkası olduğu kesin. Peki Çınar değilse Gerçek Katil Sizce Kim? Ceylin’in eniştesi olabilir mi acaba? Akıllara en çok o enişte geliyor.

Yargı Dizisinde İnci’nin Gerçek Katili Sizce Kim?

Yargı Dizisinde İnci’yi öldüren gerçek katil konusunda bir kaç alternatif bulunuyor. Ama galiba bu alternatifler arasında enişte ilk sırada yer alsa da İnci’nin arkadaşı Merve’nin onun adına mesajlar yazması onun üstünde de bazı şüpheleri beraberinde getirdi. Ancak İnci’yi öldürmekten ziyade suçluyu saklamak olarak değerlendirilebilir Merve’nin yazdığı mesajlar. Diğer yandan Yargıdizisinin 3. bölümünde İnci’yi Kim Öldürdü sorusuna Çınar’ın arkadaşı olan Serdar karakterinin de adı sıkça geçmeye başlayacak. Çünkü Serdar Çınar’dan olay gecesi istediği malzemeler ile gündeme gelmişti. Çınar öldürmedi İnci’yi, Gerçek Katil Sizce Kim? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. Unknownnnnn dedi ki:

    Engin degil…