Yargı Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? (Kesin Tarihi)

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi 1. sezonuyla oldukça beğenildi ve sevildi. Haftanın en çok izlenen dizilerinden birisi olan yargı dizisi 2. sezonda da devam etmesi kesinleşti. Yargı dizisi yeni 2. sezon ne zaman başlayacak, hangi tarihte yayınlanacak izleyiciler merak etti. İşte bu soruya cevabımız.Yargı 2. Sezon ne zaman başlayacak

Yargı Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonunu 34. bölümde 29 Mayıs Pazar günü tamamlayan Yargı dizisi bu sezonun en sevilen ve reytinglerdeki başarısı en yüksek dizilerinden birisi oldu. Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in hikayesi güzel bir senaryo ile oldukça ilgi çekici hale geldi ve dizi her hafta yüksek izlenme oranlarına ulaştı. Yargı dizisi sezon finalini 29 Mayıs Pazar günü 34. bölüm ile yapacak. İzleyicilerin merak ettiği asıl konu ise yargı dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak 2. sezon tarihi oldu.

Yargı Dizisi Yeni 2. Sezon başlama tarihiYargı dizisi yeni 2. sezona 4 Eylül 2022 pazar günü başlayacak. 2 sezonu 35. bölüm ile başlayacak olan yargı dizisinin yeni sezon boyunca yine ilgi çekici hikayesi ve sıra dışı olayları ekrana taşımaya devam edecek. Yargı dizisi 2. sezon kesin başlama tarihi 4 Eylül 2022 Pazar günüdür. Yargı dizisi 2. sezonda nasıl bilgiler tüyolar var hemen yazalım.

Yargı dizisi 2. sezon tüyoları

Yargı dizisi sezon finaline birkaç bölüm kala bazı tüyolar verdi, yargı dizisi son bölümlerinde Ceylin’in birini öldürmüş olması ve tutuklanması seyircinin dikkatini çekmişti sezon finalinde. Bu sorunun cevabı verilecek olsa da yeni 2. sezonda neler olacağı merak konusu.

Yargı dizisi 2. sezonunda Ceylin’i hapisten Ilgaz kurtarabilecek mi, Ceylin gerçekten suçlu mu bu sorular cevaplarını bulacak. Yargı dizisi yeni sezonu bilgileri tüyoları konumuzda sizlerle paylaşacağız. Yargı dizisi 2. sezon Ceylin kimi öldürdü neden tutuklandı konumuzu ziyaret ederek bu konudaki fikirlerinizi görebilirsiniz.

Yargı dizisi ne zaman final yapacak bitecek?

Yargı dizisi ilk sezonu 34 bölüm sürdü. Yargı 2. sezon yayınlanacağı kesinleşen dizinin yayın tarihinin 4 Eylül 2022 olarak açıklamıştır. Yargı dizisi 2. sezonu da tahmini olarak 35 – 36 bölüm yayınlanırsa dizinin 2 sezon sonunda final yapacağı tahmin edilmektedir. Çünkü yargı dizisi senaryosu 2 . sezonunda tekrara düşebilir. Yargı dizisi ilk sezonu çok sevildi ve sürekli soru işaretleri ile ilerleyen dizinin yeni bölümleri hep merak edilmişti. Yargı dizisi eğer bu tempoyu bozmaz ve bu şekilde devam ederse 3. sezona da imza atabilir, ancak konuların tekrara düşmesi Ilgaz ve Ceylin’in bir türlü kavuşamaması ile devam ederse yargı dizisi 2. sezon sonunda final yapabilir.

Yargı dizisi tahmini olarak 70 ve 75. bölüm arasında final ya da 2. sezon finali yapacaktır. Siz yargı dizisinin bitmesini ister misiniz yargı dizisi 3. sezonu da olmalı mı? Yargı dizisi yorumlarınızı görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Kesinlikle 3 sezon olmalı

  2. Ada Yusuf dedi ki:

    Bence yargı dizisi tadın’da bitmeli yani (2.sezon)’da final vermeliler umarım tadin’da biter 2. sezon’da daha iyi bir şekilde mutlu bir şekilde izleriz…

  3. Wepa dedi ki:

    3 sezonu olmali