Yargı Dizisi Yekta Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

10.12.2023
1.152

Yargı Dizisi 75. bölümde Yekta Öldü mü çok merak edildi. Çünkü fragmanda vuruldu Yekta hastaneye kaldırıldı. Herkes Yekta vuruldu öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı? sorularını merak etti. Biz de bu konumuzda yargı dizisindeki Yekta öldü mü hastaneye kaldırıldıktan sonra yaşayacak mı diziye devam edecek mi bu konularda bilgiler vereceğiz.

Yargı Dizisi Yekta Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Yargı Dizisi Yekta Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mıYargı dizisinde Yekta karakterini hayat veren Uğur Polat dizinin 75. bölümünde vurularak hastaneye kaldırıldı. Oldukça derin ilişkileri olan Yekta birçok konuda Ilgaz ve Ceylin’i zorlamış, adliye koridorlarında adeta terör estirmişti. Birçok gizli olayın tanığı olan, el altından türlü oyunlar çeviren ve bir avukattan ziyade her türlü gizli veya kötü işin altından çıkan Yekta ölüp diziden ayrıldı mı yargıdan tamamen çıktı mı herkes merak etti.

Yekta karakterini hayat veren Uğur Polat vurulduktan sonra hastaneye kaldırılıyor. 10 Aralık’ta yayınlanacak yargı dizisinin 75. bölümünde hastanede iken Ceylin’in Yekta’nın öldüğünü belirtmesi izleyicide Yekta kesin öldü izlenimi bıraksa da Yekta kolay kolay ölecek bir kötü karakter değil. Tahminimize göre öldü gibi gösterilip daha sonra tekrardan dirilme iyileşme şansı yüksek. Böylesine kötü karakteri iyi oynayan başka bir avukat bulunmaz dizi için. Bu nedenle her ne kadar hastanede zor zamanlar geçirse de Yekta’nın ölmeyeceğini ve diziye devam edeceğini düşünüyoruz.

10 aralık Pazar yargı dizisi 75 bölümde neler olacak işte özeti: Ceylin Mercan’ın olay yerinden uzaklaştırılmasıyla derin bir nefes alsa da Yekta’nın vurulmasıyla adeta şoke olmuştur. Kızını sağ salim dışarı çıkaran Ilgaz için şimdi de karısını ve diğer rehineleri bir an önce kurtarma vaktidir. Kadir ona olan borçların kapanması için Yekta’nın yokluğunda Osman ve Çınar’dan daha da zor bir istekte bulunur. İkili kendi başlarına, olmayan iş yapma becerileriyle baş başa kalacaktır. Fakat girdikleri bu yolda verdikleri kararlar herkesin dünyasını alt üst etmeye yetecektir.

Tuğçe ile Efe meraklı gözlerden uzak dolu dizgin bir yakınlaşma içerisindeyken; Parla’yı Çınar ile ilgili öğreneceği, şimdiye kadar hiç bilmediği bir geçmiş hikâye beklemektedir. Eski günlerdeki gibi kendi savcı ve avukat saflarına dönen Ilgaz ve Ceylin’in kucağına yeni bir adli vaka düşecektir. Bilinçsiz ve kimliksiz bir halde bulunan kadınla başlayan olaylar, yatağından çıkmakta olan bir nehrin ilk sızıntısıdır ve kontrol altına alınmazsa önüne kattığını sürükleyip götürecek gibidir.

Yargı Dizisi Yekta Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı? konusunda sizler de merak ettiklerinizi bize yazabilirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Sizce gerçekten Yekta öldü mü diziden çıktı mı geri döner mi? Merakla bekliyoruz yorumlarınızı.. Bu arada siz Yekta’nın ölüp diziden ayrılacağını düşünüyor musunuz yoksa devam etmesini ister misiniz bu konulardaki yorum görüş ve önerilerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.