Yargı Dizisi Seda Kimdir? Nergis Öztürk

Sizler için Yargı dizisine yeni katılan Seda karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisi 19 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Yargı dizisinin senaryosunu ise Sema Ergenekon kaleme almaktadır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Yargı dizisine yeni katılan Seda karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Yargı dizisine yeni katılan Seda karakterini yakınına tanıtacağız ve Yargı dizisi Seda karakteri kimdir? Yargı dizisi Seda karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Seda Karakteri Kimdir?

Yargı Dizisi Seda Kimdir? Nergis ÖztürkHer Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisine yeni katılan Seda karakteri, İnci’nin katili olan Engin’in Avukat teyzesi olarak izleyici karşısına çıkacaktır. Ancak Seda karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Seda karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Seda Kimdir?

Yargı dizisine Engin’in teyzesi olarak katılan Seda karakterine başarılı oyuncumuz Nergis Öztürk hayat verecektir. Bizde sizler için Yargı dizisine yeni katılan oyuncumuz Nergis Öztürk yakından tanıtacağız ve Nergis Öztürk kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Nergis Öztürk Kimdir?

40 yaşındaki oyuncumuz Nergis Öztürk 1980 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olan Nergis Öztürk Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Nergis Öztürk kamera karşısına ilk defa, 2005 yılında yayınlanan Körfez Ateşi isimli dizi ile geçmiştir. Daha önce birçok farklı kategoride ödüller alan Nergis Öztürk özellikle Hatırla Sevgili dizisinde hayat verdiği Ayla karakteri ve Böyle Bitmesin dizisinde canlandırdığı Nisa karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Nergis Öztürk Yer Aldığı Diziler

2021 Yargı -Seda
2018-2019 Avlu -Zerrin Şahin
2012-2014 Böyle Bitmesin -Nisa Başkomiser
2011 Doktorlar -Direnç Kurt
2006-2007 Hatırla Sevgili- Ayla
2007 Karayılan -Sona
2006 Kızlar Yurdu -Yasemin
2005 Körfez Ateşi

Nergis Öztürk Resmi İnstagram Hesabı

Yargı dizisinde Seda karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Nergis Öztürk sosyal medyada oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Nergis Öztürk’ün ınstagram da 1100 gönderisi ve 63 binden fazla takipçisi vardır. Nergis Öztürk’ün resmi ınstagram hesabı: @nergisoz

Nergis Öztürk Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Nergis Öztürk’ün hayatında birinin olup olmadığını merak edilmiştir. Başarılı oyuncumuz Nergis Öztürk 2014 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Cemal Toktaş ile dünya evine girmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan çift 2015 yılından oğulları Yaman’ı kucaklarına almıştır.

Yargı Dizisi Seda- Nergis Öztürk Kıyafetleri

Bu sezon Yargı dizisinde canlandıracağı Seda karakteri ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Nergis Öztürk tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Nergis Öztürk’ün özel hayatında ve Yargı dizisinde giydiği etek, elbise, şort, tulum, pantolon, tişört, kazak, hırka, yelek, gömlek, ceket, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Yargı dizisine yeni katılan Seda karakterini ve Seda karakterine hayat veren oyuncumuz Nergis Öztürk’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: