Yargı Dizisi Savcı Efe Kimdir? Dizileri, Sevgilisi (Ulvi Kahyaoğlu)

08.09.2023
50

Yargı dizisi Savcı Efe kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Ay Yapım imzalı Yargı, Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinin başında gelmektedir. Çekimleri İstanbul’da yapılan Yargı dizisi Savcı Efe karakterine genç oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu hayat verecektir. Bizlerde Yargı dizisi Savcı Efe karakteri ile Savcı Efe karakterini canlandıran oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu’nu yakından tanıtacağız. Yargı Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular:

Yargı Dizisi Savcı Efe Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Yargı dizisi Savcı Efe karakteri, 3. Sezonda izleyici karşısına çıkacaktır. Yargı dizisine yeni katılan Savcı Efe, ana karakterler arasındadır. Savcı Efe karakteri, zaman atlamasını yaşanacağını Yargı dizisinde yeni bir soluk ve renk getirecektir.  yargi dizisi ulvi kahyaoglu

Yargı Dizisi Savcı Efe Kimdir?

Yeni sezanda karşımıza çıkacak olan Savcı Efe karakterini genç oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu canlandıracaktır. Yargı dizisini sevenleri tarafından oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu da merak edilmiştir. Bizlerde Yargı dizisine 3. Sezonda katılan başarılı oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu’nu yakından tanıtacağız ve Ulvi Kahyaoğlu hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Ulvi Kahyaoğlu

25 Mayıs 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ulvi Kahyaoğlu, ilk oyunculuk deneyimini Give Me a Lighter adlı sinema filmi ile yapmıştır. Ulvi Kahyaoğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Ulvi Kahyaoğlu, Televi Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. En son Tozkuyaka dizisinde rol alan oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Berk karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Ulvi Kahyaoğlu Yer Aldığı Diziler

Yargı (Savcı Efe, 2023)
Tozluyaka (Berk, 2022)
Elbet Bir Gün (Serdar Kılıçlı, 2021)
Benim Adım Melek (Kerem, 2019-2021)

Ulvi Kahyaoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Ulvi Kahyaoğlu, resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 177 gönderisi ve 299 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu’nun resmi Instagram hesabı: @ulvikahyaoglu

Ulvi Kahyaoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede tanınan oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Başarılı oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu, bir süredir meslektaşı Arya Su Altıoklar ile birliktedir. Ünlü çifti güzel giden bir ilişkisi vardır. yargi dizisi savci efe kimdir

Yargı Dizisi Savcı Efe – Ulvi Kahyaoğlu Kıyafetleri

Genç oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu, Yargı dizisini savcı Efe karakteri ile dahil olmuştur. Bizlerde ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Ulvi Kahyaoğlu’nun Yargı dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yargı dizisi Savcı Efe kimdir? Savcı Efe karakterini canlandıran Ulvi Kahyaoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..