Yargı Dizisi Pars Savcı Öldü mü Neden Ayrıldı?

03.03.2023
2.015

Yargı dizisi Pars Savcı öldü mü? Neden ayrıldı? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşmaktadır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı pazar günün en çok izlenen dizilerinden biridir. Seyirciler, Pars savcının ölüp ölmediğini de merak etti. Bizlerde bu konumuzda Yargı dizisinin önemli karakterlerinden biri olan Pars Savcı’nın ölüp ölmediğini sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Pars Savcı Öldü Mü?

Kanal D’nin reyting rekortmeni Yargı dizisinde yer alan Pars Savcı, dizinin ana karakterlerinden biridir. Canlandırdığı Pars Savcı karakteri ile ünlenen oyuncumuz Mehmet Yılmaz Ak önümüzdeki günlerde Yargı dizisine veda edecektir. Derya Savcı ilk eşini hamile olduktan sonra kaybetmişti ve şimdide Pars’ı kaybetmekten çok korkmaktadır. Ancak Derya’nın korktuğu başına gelecek ve Pars Savcı ölecektir.Yargı Dizisi Pars Savcı Öldü mü Neden Ayrıldı

Yargı Pars Savcı Diziden Çıktı Mı?

Ay Yapım imzalı Yargı dizisinde yer alan Pars Savcı dizinin önemli karakterinden biridir. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizi bu sezonun sonunda final yapacaktır. Ancak Yargı’nın ana karakterinden olan Pars Savcı, dizide sezon sonuna kadar kalmayacaktır. Yani, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi Pars Savcı karakteri önümüzdeki günlerde diziden çıkacaktır. Yargı Dizisinden Ayrılan Oyuncular:

Yargı Pars Savcı Diziden Neden Ayrıldı?

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Yargı, Pazar gününün en çok izlenen dizilerinden biridir. Yargı’nın sevilen karakteri Pars Savcı’ya oyuncumuz Mehmet Yılmaz Ak hayat vermektedir. Özellikle bu dizide ki performansıyla ünlenen oyuncumuz Mehmet Yılmaz Ak, Yargı dizisinden önümüzdeki günlerde ayrılacaktır. Pars Savcı karakterini canlandıran oyuncumuz Mehmet Yılmaz Ak Yargı dizisinden senaryo gereği ayılacaktır.

Yargı Dizisi Pars Savcı Kimdir?

Dizinin önemli karakterlerinden biri olan Pars Savcı, Neva’nın abisidir. Türk Cumhuriyeti’nin başsavcısı olan Pars, meslektaşı Derya ile evlidir. İşinde başarılı olan Pars, ilk zamanlar Ilgaz ve Eren’le anlaşamasada, şimdi onlarla çok yakın dost olmuştur. Kariyerine önem veren ve adaletli bir adam olan Pars Savcı, özünde oldukça iyi biridir. Yargı’nın sevilen karakterlerinden biri olan Pars Savcı’yı ise oyuncumuz Mehmet Yılmaz Ak canlandırmaktadır.

Yargı dizisi Pars Savcı’nın ölüp ölmediğini ve diziden neden ayrıldığını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Parsin gitmesini ben hiç istemiyorum.