Yargı Dizisi Parla Kimdir? Zeynep Atılgan

14.09.2021
787

Bu konumuzda sizler için Yargı dizisinde yer alan Parla karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisi önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Yargı dizisinin başrolünde ise Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu ve Alp Korkmaz yer almaktadır. Aksiyon ve dram türündeki Yargı dizisinde yer alan Parla karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Yargı dizisinde yer alan Parla karakterini yakından tanıtacağız ve Yargı dizisi Parla kimdir? Yargı dizisi Parla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Parla Karakteri Kimdir?

Yargı Dizisi Parla KimdirYeni sezonda Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan Yargı dizisinde yer alan Parla Karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Parla karekteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Parla Kimdir?

Yargı dizisinde hala karakterine güzel oyuncumuz Zeynep Atılgan hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Yargı dizisinde Parla karakterini canlandıran oyuncumuz Zeynep Atılgan’ı daha yakından tanıtacağız ve Zeynep Atılgan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Zeynep Atılgan Yargı Dizisinde Parla rolü

Zeynep Atılgan Kimdir?

Yargı dizisinde Parla karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Zeynep Atılgan henüz 19 yaşının içindedir. 2002 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz, Marmara Üniversitesi İngilizce fizik bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. Daha önce kamera önü drama eğitimi alan Zeynep Atılgan, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Berna Konukman Talent menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz kamera karşısına Cheetos, Halley gibi markaların reklam filmlerinde oynayarak geçmiştir. Zeynep Atılgan profesyonel oyunculuğa 2021 yılında Arka Sokaklar dizisiyle adım atmıştır.

Zeynep Atılgan Yer Aldığı Diziler

2021 – Arka Sokaklar
2021 – Yargı (Parla)Yargı Dizisi Parla gerçek adı nedir

Zeynep Atılgan Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yargı dizisinde Parla karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Zeynep Atılgan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 10 gönderisi ve yaklaşık olarak 8 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Zeynep Atılgan’ın resmi ınstagram hesabı: @zeyatilgan

Zeynep Atılgan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Zeynep Atılgan’ın hayatında birinin olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. 19 yaşındaki oyuncumuz Zeynep Atılgan henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Yargı Dizisi Parla – Zeynep Atılgan Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Zeynep Atılgan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Zeynep Atılgan’ın özel hayatında ve Yargı dizisinde giydiği pantolon, etek, elbise, tişört, kazak, gömlek, ceket, mont, kaban, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Yargı dizisinde yer alan Parla karakterini ve Parla karakterine hayat veren olan oyuncumuz Zeynep Atılgan’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yargı Dizisi Parla gerçek adı nedir bu konuda açıkladık. Yargı Dizisinin oyuncu kadrosu konumuza bekleriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.