Yargı Dizisi İnci Ergüvan Rolü Bilgileri (Ece Yüksel)

15.09.2021
1.748

Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Başrollerini Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu ve Alp Korkmaz’ın paylaştığı yargı dizisi 20 Eylül Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Aksiyon ve dram türündeki Yargı dizisinde yer alan İnci karakteri ve izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Yargı dizisinde yer alan İnci karakteri daha yakından tanıtacağız ve Yargı dizisi İnci kimdir? Yargı dizisi İnci karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi İnci Karakteri Kimdir?

Ece Yüksel Yargı Dizisinde İnci Rolünde20 Eylül pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Yargı dizisinde yer alan İnci Ergüvan karakteri avukat Ceylin’in kardeşidir. İnci karakterinin nasıl biri oldu hakkında ilerleyen bölümlerde bilgileri daha fazla ekleyeceğiz ve nasıl öldürüldüğünü anlayacağız. Bizler Yargı dizisinde yer alan İnci karakteri hakkında sizlere detayları verelim hemen.

Yargı Dizisi İnci Kimdir?

Yargı dizisinde İnci karakterine güzel oyuncumuz Ece Yüksel hayat verecektir. İnci Ergüvan rolünü oynayan ve dizinin başında öldürülen oyuncu olan İnci aynı zamanda Avukat Ceylin’in kardeşidir. Onu öldüren ise savcı Ilgaz’ın kardeşi Çınar olabilir ama ileri de kesinleşecek. Bizde sizler için Yargı dizisinde İnci karakterini canlandıran oyuncumuz Ece Yüksel’i daha yakından tanıtacağız ve Ece Yüksel kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yargı Dizisi İnci Rolü Bilgileri (Ece Yüksel)

Ece Yüksel Kimdir?

Yargı dizisinde İnci karakterini canlandıran oyuncumuz Ece Yüksel, 28 yaşının içindedir ve 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde tamamlayan Ece Yüksel kamera karşısında ilk defa Pelinsu karakterine hayat verdiği Av Mevsimi dizisi ile geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Nefesim Kesilene Kadar isimli projede hayat verdiği Funda karakteri sayesinde yakalayan oyuncumuz, bu projedeki performansı sayesinde umut veren genç kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Daha önce Davetsiz Misafir, Çekmeceler, Kız Kardeşler gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Aşk 101 dizisiyle geçmiştir.

Ece Yüksel Yer Aldığı Diziler

2010 Av Mevsimi – Pelinsu
2013 Çekmeceler
2015 Nefesim Kesilene Kadar – Funda
2019 Kız Kardeşler – Nurhan
2021 Aşk 101
2021 Yargı – İnci

Ece Yüksel Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon İnci karakteri ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Ece Yüksel sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun instagram da 326 gönderisi ve yaklaşık olarak 8 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Ece Yüksel’in resmi instagram hesabı: @eceyuksel

Ece Yüksel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Ece Yüksel’in hayatında birinin olup olmadığı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. 28 yaşındaki oyuncumuz Ece Yüksel henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncumuzun hayatında bilen biri yoktur.

Yargı Dizisi İnci – Ece Yüksel Kıyafetleri

Bu sezon İnci karakteri ile ekranlarda göreceğimiz Ece Yüksel, sadece yeteneği ile değil güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Tarzina da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Ece Yüksel’in özel hayatında ve Yargı dizisinde giydiği etek, pantolon, elbise, tişört, kazak, gömlek, ceket, mont, kaban, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Yargı dizisinde yer alan İnci karakterini ve İnci karakterine hayat veren oyuncumuz Ece Yüksel’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.