Yargı Dizisi İclal Savcı Kimdir? Amacı Ne (Defne Kayalar)

13.01.2024
318

Yargı dizisi İclal Savcı kimdir? Amacını ve İclal Savcı’yı canlandıran Defne Kayalar’ı yakından tanıtacağız. Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı’nın senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünü paylaştığı Yargı dizisine yeni katılan İclal Savcı’yı ve İclal Savcı rolünü canlandıran oyuncumuz Defne Kayalar’ı yakından tanıtacağız.

Yargı Dizisi İclal Savcı Rolü Kimdir?

Yönetmen koltuğuna Ali Bilgin’in oturduğu Yargı dizisi İclal Savcı rolü ekibe yeni katılmıştır. Ana karakterden olan İclal Savcı’nın Yargı dizisinin erkek başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu’nun hayat verdiği Ilgaz karakteriyle geçmişten bir bağlantısı vardır. Bu bağ Ceylin ve Ilgaz arasında kıskançlığa sebep olacaktır.Yargı Dizisi İclal Savcı Kimdir Amacı Ne

Yargı Dizisi İclal Savcı Kimdir?

İclal Savcı rolünü başarılı oyuncumuz Defne Kayalar canlandıracaktır. Yargı dizisinin önemli karakterlerinden olan İclal Savcı rolüne hayat veren oyuncumuz Defne Kayalar’ın bilgileri de merak edilmiştir. Bizler de Ilgaz ve Ceylin arasında kıskaçta sebep olacak bir karakter olan İclal Savcı’yı canlandıran başarılı oyuncumuz Defne Kayalar’ı yakından tanıtacağız.

Defne Kayalar

Yargı Dizisi İclal Savcı (Defne Kayalar)31 Mayıs 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen Defne Kayalar, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ise İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünde asistanlık yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 1999’da Salkım Hanımın Taneleri filmiyle geçen oyuncumuz özellikle Medcezir dizisiyle tanınmıştır. Oyuncumuz Defne Kayalar en son Arayış dizisinde rol almıştır.

Defne Kayalar’ın Projeleri

Defne Kayalar Televizyon Dizileri
2010 Keskin Bıçak – Burcu Oyuncu
2012 Eve Düşen Yıldırım
2012 Al Yazmalım – Suna
2013 20 Dakika – Derin Solmaz
2014-2015 Medcezir – Sedef Kaya
2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek – Nesri
2021 Menajerimi Ara- Konuk oyuncu
2024 Yargı – Savcı İclal
Defne Kayalar Sinema Filmleri
1999 Salkım Hanımın Taneleri – Artin’in karısı
2015 Delibal Bardaki – solist kız
2017 Yol Ayrımı – Defne Oyuncu
2019 I Am You – Yasmin Oyuncu
2023 Aniden – Reyhan
Defne Kayalar İnternet Dizileri
2017 Fi – Aylin
2018 Dip – Şengül
2018 Hakan: Muhafız – Suzan Bayraktar i
2020 Bir Başkadır – Peri
2021 Ayak İşleri – Ece
Saklı Beril
2022-2023 Kuş Uçuşu – Gül
2023 Arayış – Azra

Defne Kayalar İnstagram Kullanıcı Adı

Sadece oyunculuk değil aynı zamanda yapımcılık ve senaristik de yapan Defne Kayalar, sosyal medyada aktiftir. Instagram’da 340 ve 176.000 takipçisi olan oyuncumuz Defne Kayalar’ın Instagram kullanıcı adı: @kayalar’dır.

Defne Kayalar Evli Mi, Eşi Kim? Çocuğu Var Mı?

Aktif olarak tiyatro oyunlarına da sahne alan Defne Kayalar’ın özel yaşamı da merak edilmektedir. Defne kayalar 2014 yılında rol aldığı Medcezir dizisinin yönetmeni, aynı zamanda da Yargı’yı yöneten ünlü yönetmen Ali Bilgin ile dünya evine girmiştir. Ünlü çiftin birde oğlları vardır.

Defne Kayalar Kıyafetleri ile Elbiseleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı isimlerden olan Defne Kayalar, sadece yeteneği ve başarısıyla değil güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Defne Kayalar’ın özel yaşamı ile Yargı dizisindeki kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Yargı dizisi İclal Savcı kimdir? İclal Savcı rolünü canlandıran oyuncumuz Defne Kayalar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..