Yargı Dizisi Esin (Ömer’in Annesi) Sevinç Erol

02.04.2023
685

Yargı dizisi Esin kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşmaktadır. Pazar günlerinin en çok izlenen dizisi olan Yargı dizisi Esin karakterine oyuncumuz Sevinç Erol hayat verecektir. Bizlerde Yargı dizisine yeni dahil olan Esin karakterini ve Esin karakterini canlandıran oyuncumuz Sevinç Erol’u yakından tanıtacağız.

Yargı Dizisi Esin Karakteri Kimdir?

Yargı Dizisi Esin (Ömer'in Annesi) Sevinç ErolKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi Esin karakteri diziye yeni katılmıştır. Yargı dizisine sonradan dahil olan Esin karakteri, Doğaç Yıldız’ın hayat verdiği Ömer karakterinin annesidir. Diziye yeni katılmasına rağmen ana karakterlerden biri olan Esin, dizide ki dengeleri değiştirecek bir karakterdir.

Yargı Dizisi Esin Kimdir?

Ömer’in annesi Esin karakterine oyuncumuz Sevinç Erol hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri oyuncumuz Sevinç Erol’u da merak etti. Bizlerde oyuncumuz Sevinç Erol’u yakından tanıtacağız ve Sevinç Erol kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sevinç Erol Kimdir?

11 Mart 1967 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sevinç Erol, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1987 yılında Gönül Dostları isimli dizi ile geçmiştir. Aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan Sevinç Erol, İstanbul Devlet tiyatrosu kadrolu oyuncuları arasındadır. Özellikle Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde hayat verdiği Şükriye karakteri ile tanınan oyuncumuz en son Çukur dizisinde rol almıştır.

Sevinç Erol Yer Aldığı Diziler

Yargı 2023 – Esin
Çukur 2020-2021 – Aykun’un Annesi
Fazilet Hanım ve Kızları 2017-2018 – Sükriye
Çınarın Gölgesinde 2015
Kuzey Güney 2011-2012
Ezel 2010
Evimin Erkeği 2007
Zümrüt 2004
Biz Size Aşık Olduk 2002
Dadı 2000
Dokundur 2000
Yasemince1997
Şehnaz Tango 1996
Tam Pansiyon 1996
Yusufçuk 1988
Gönül Dostları 1987

Sevinç Erol Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan Sevinç Erol, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım de bulunmaktadır. Instagram da 130 gönderisi ve yaklaşık 10 bin takipçisi bulan oyuncumuz Sevinç Erol’un resmi instagram hesabı: @sevincerol11

Sevinç Erol Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını merak etti. Ancak Sevinç Erol özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bundan dolayı da o özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Sevinç Erol’un hayatında bilinen biri yoktur.

Yargı Dizisi Esin – Sevinç Erol Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Sevinç Erol, Yargı dizisine Esin karakteri ile dahil olmuştur. Sevinç Erol modayı yakından takip etmekte ve oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde Sevinç Erol’un Yargı dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, yaptığı kombinleri ve kullandığı aksesuarları markaları ile birlikte detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yargı dizisi Esin kimdir? Esin karakterini canlandıran oyuncumuz Sevinç Erol’u yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.