Yargı Dizisi Derya Kimdir? Amacı Ne (Şükran Ovalı)

08.02.2022
24

Bu içeriğimizde Yargı Dizisi Derya Kimdir?, Yargı dizisine yeni katılan Derya karakterini yakından tanıtacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisine yeni katılan Derya karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu içeriğimizde Yargı dizisine yeni katılan Derya karakterini yakından tanıtacağız ve Yargı dizisi Derya karakteri kimdir? Yargı dizisi Derya karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Derya Kimdir?

Yargı Dizisi Derya Kimdir? Amacı Ne (Şükran Ovalı)Her pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi aldığı reytinglerle pazar gününün en çok izlenen dizilerinden biri olmuştur. İzleyiciler tarafından diziye yeni katılan Derya karakteri de merak edilmiştir. Ancak Yargı dizisine yeni katılan Derya karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler diziye yeni katılan Derya karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi Derya Kimdir?

Yargı dizisine yeni katılan Derya karakterine güzel oyuncumuz Şükran Ovalı hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Derya karaktere kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde güzel oyuncumuz Şükran Ovalı’yı yakından tanıtacağız ve Şükran Ovalı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yargı Dizisine yeni katılan oyuncular..

Şükran Ovalı Kimdir?

36 yaşındaki oyuncumuz Şükran Ovalı 1 Nisan 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk bölümünden mezun olan Şükran Ovalı kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Ezo Gelin isimli dizi ile geçmiştir. Dizide canlandırdığı Gülcan karakteriyle büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Vazgeç Gönlüm ile Bez Bebek dizilerinde yer alan oyuncumuz, ikinci dizisi olmasına rağmen Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Merve karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısına en son 2021 yılında Suna karakterine hayat verdiği Şeref Bey dizisiyle geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Yargı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Şükran Ovalı Yer Aldığı Diziler

2006 Ezo Gelin- Gülden
2007 Vazgeç Gönlüm- Cemile
2007 Bez Bebek- Merve
2008 Aşk Yakar
2009 Kahramanlar- Ayşe Komiser
2009 Bir Bulut Olsam- Bahar
2010 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi- Aslı-Ayla
2011 Reis- Nazlı
2012 Kötü Yol- Nuran Öğütçü
2012 Leyla ile Mecnun- Sena
2013 Avrupa Avrupa- Melisa
2014 Cinayet- Umay Abalı
2014-2015 Şeref Meselesi- Derya
2016 Paramparça- Psikolog Ayşe
2016 Familya- Ezgi Alagöz
2016 Vatanım Sensin- Seher
2020 Menajerimi Ara
2021 Şeref Bey- Suna
2022 Yargı- Derya

Şükran Ovalı Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Yargı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Şükran Ovalı sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi Instagram hesabından özel hayatında yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Şükran Ovalı’nın instagram da 490 gönderisi ve 812 bin takipçisi vardır. Şükran Ovalı’nın resmi İnstagram hesabı: @sukranovali

Şükran Ovalı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumız Şükran Ovalı’nın hayatında birinin olup olmadığını merak edilmiştir. Oyuncumuz Şükran Ovalı 2 Ocak 2017 tarihinde başarılı futbolcu Caner Erkin ile Roma’da dünya evine girmiştir. Ünlü çift 20 Ağustos 2018 tarihinde kızları Mihran Ela’yı kucaklarına almıştır.

Bu içeriğimizde Yargı dizisine yeni katılan Derya karakterini ve Derya karakterine hayat veren oyuncumuz Şükran Ovalı’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..