Yargı Dizisi Cüneyt Kimdir? Neva ile Evlenecek mi? Hakan Dinçkol

19.12.2021
59

Bu konumuzda Yargı dizisi Güneyt kimdir? Neva ile evlenecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisinde yer alan Cüneyt karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Yargı dizisinde yer alan Cüneyt karakterini, bu karaktere hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız ve Yargı dizisi Güneyt kimdir? Neva ile evlenecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yargı Dizisi Cüneyt Karakteri Kimdir?

Yargı Dizisi CüneytHer Pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinde yer alan Cüneyt karakteri, avukattır. Ünisvetsiteyi Ceylin ile beraber okuyan Cüneyt, bir dönem Ceylin ile birlikte olmuştur. Daha sonra Ceylin’den ayrılan ve artık Yekta’nın yanında çalışan, onun karalık işlerine ortak olan Cüneyt, Ceylin’i sevmektedir ve Ceylin onun zaafıdır. Ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde Cüneyt ve Neva arasında bir yakınlaşma olacaktır.

Yargı Dizisi Cüneyt Ve Neva Evlenecek Mi?

Ceylin’in eski sevgilisi olan Cüneyt ile Ilgaz’ın eski nişanlısı Neva’nın evlenip evlenmeyeceği de merak edilmiştir. Neva fenalaşmış ve Cüneyt ona yardım etmiştir. Daha sonra ikili arasında bir yakınlaşma olmuştur ve Neva ile Cüneyt birlikte akşam yemeğine gitmiştir. Çiftin dizinin ilerleyen bölümlerinde evlenip evlenmeyeceği hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak Neva ile Cüneyt arasında ki yakınlaşma devam edecektir.

Yargı Dizisi Cüneyt Kimdir?

Yargı dizisinde Yekta’nın asistanı olan Cüneyt karakterine oyuncumuz Hakan Dinçkol hayat vermektedir. İzleyiciler tarafından Cüneyt karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Hakan Dinçkol’u yakından tanıtacağız ve Hakan Dinçkol kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Hakan Dinçkol Kimdir?

39 yaşında ki oyuncumuz Hakan Dinçkol, 20 Aralık 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun olan Hakan Dinçkol, aslen Yugoslav göçmenidir. Üniversite yıllarında çeşitli tiyatro oyunlarında ve reklam filmlerinde yer aldıktan sonra oyunculuk eğitimi alan Hakan Dinçkol, 2015 yılında yayınlanan Asla Vazgeçmem dizisinde canlandırdığı Fırat karakteri ile profosyenel oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Savaşçı, Öğretmen, Yuvamdaki Düşman gibi başarılı dizilerde yer alan oyuncumuz şimdiler de Yargı dizisiyle izleyici karşısına çıkmaktadır.

Hakan Dinçkol Yer Aldığı Diziler

2021 – Yargı (Cüneyt)
2020 – Öğretmen (Beden Eğitimi Öğretmeni)
2018 – Yuvamdaki Düşman (Alper)
2017 – Savaşçı (Başçavuş Turan)
2015 – Asla Vazgeçmem (Fırat)

Hakan Dinçkol Resmi İnstagram Hesabı

Yargı dizisinde Cüneyt karakterine hayat veren oyuncumuz Hakan Dinçkol sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Hakan Dinçkol’un instagram da 129 gönderisi ve 87 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Hakan Dinçkol’un resmi instagram hesabı: @hakandinckol

Hakan Dinçkol Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Hakan Dinçkol’un hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Hakan Dinçkol daha önce özel bir firmada eğitim sorumlusu olarak çalışan Merve Erol ile dünya evine girmiştir. Çift 8 yılın sonunda anlasamayarak yollarını ayırmış ve kızlarının velayeti annede kalmıştır. Oyuncumuz Hakan Dinçkol’un simdielrde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Yargı Dizisi Cüneyt- Hakan Dinçkol Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Hakan Dinçkol tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için yakışıklı oyuncumuzun Hakan Dinçkol’un özel hayatında ve Yargı dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, hırka, mont, kaban, ceket, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda Yargı dizisi Güneyt kimdir? Neva ile evlenecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık ve Cüneyt karakterine hayat veren oyuncumuz Hakan Dinçkol’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..