Yargı Dizisi Ceylin öldü mü, Diziden Ayrıldı Çıktı mı?

Son dönemin en sevilen oyuncularından birisi olan Pınar Deniz Yargı dizisinde Avukat Ceylin’i başarıyla canlandırıyor. Ancak son gelen haberler Yargı hayranlarını üzecek cinsten. Çünkü Yargı dizisinin güzel avukatı Ceylin diziden ayrılacak. Peki Ceylin Yargı dizisinden neden ayrılıyor ne zaman diziden çıkacak. İşte detaylı Dizioyuncu.Com özel haberi..

Yargı Dizisi Ceylin öldü mü?

Yargı Dizisi Ceylin neden Diziden Ayrıldı ÇıktıYargı Dizisinde Ceylin öldü mü sorusuna hemen yanıt verelim. Dizi pazar akşamları Kanal D ekranlarında milyonlarca izleyici tarafındna sevilerek takip ediliyor. Yargı Dizisinde avukat rolündeki Ceylin karakteri dizinin ileriki bölümlerinde vurulacak ölecek. Yekta Tilmen kafayı ona takmıştı. Ne yapsa hukuksal olarak üstün gelemeyen Yekta Tilmen sonunda Ceylin’i ortadan kaldırmak için onu vurarak öldürecek ve böylelikle Ceylin ölerek diziden ayrılacak. Peki neden, Ceylin ölürse Yargıya kim bakar?

Yargı Ceylin Diziden Ayrıldı Çıktı mı?

Yargı dizisinden Ceylin’in ölerek ayrılması elbette tam olarak kaçıncı bölüm bilemiyoruz. Ancak Ceylin karakterini oynayan Pınar Deniz yeni sezonda Disney+ yeni digital platformuna transfer olacağı için Yargı dizisinden kesin olacak çıkacak ayrılacak. Yargı Dizisi Ceylin öldü mü, Diziden Ayrıldı Çıktı mı? sorusuna ilerleyen haftalarda kesinlikle evet Ceylin öldü diziden çıktı cevabını vereceğiz, ancak şimdilik erken. Yani şimdilik derken bir süre daha avukat Ceylin diziye devam edecek. Yargı dizisinden ayrılan oyuncular burada. Yargı Dizisi Ceylin öldü mü, Diziden Ayrıldı Çıktı mı

Pınar Deniz Yargı Dizisinden Neden Ayrılıyor?

Profesyonel oyuncuların dizilerden ayrılması kadar doğal bir durum yok elbette. Pınar Deniz Yargı Dizisinden Neden Ayrılıyor? Ceylin rolü öldüğü için ayrılacak elbette. Çünkü yeni sezonda Disney+ kanalı için yeni bir proje hazırlığına katılacak olan Pınar Deniz Yargı dizisine ve Ceylin karakterine bir süre sonra veda edecek. Aslında asıl merak edilen soru şu: Ceylin çıkınca Yargı dizisi devam eder mi? İzlenir mi? yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Yargı Dizisi Ceylin öldü mü, Diziden Ayrıldı Çıktı mı? (2 Yorum)