Yargı dizisi Ceylin kimi öldürdü sezon finali yeni sezon bilgileri

20.05.2022
36

Yargı dizisi son bölümlerinde sürekli Ceylin’in birini öldürdüğü ve yakalanma anı gösteriliyor. Yargı dizisi 32. bölümün sonunda da Ceylin tutuklanıyor ve hapse atma işlemleri yapılıyor. Ceylin kimi öldürdü, yargı dizisi 6 ay sonra gösterilen senaryosu nedir neler olacak bu seyirci de merak uyandırdı. Yargı dizisi 2. sezon bilgileri

YENİ TÜYO: Yargı dizisi son bölümünde Ceylin Yekta’nın hukuk bürosuna geldi ve onunla kavga ederken ” Eğer birgün birini öldüreceksem, bu sen olacaksın!” dedi. Bu da bize sezon sonunda Ceylin’in ben Ilgaz’ı değil başkasını öldürdüm sözündeki sırrı anlatıyor. CEYLİN YEKTA’YI ÖLDÜRDÜ.yargi ceylin yektayi oldurdu

Yargı dizisi 2. sezon bilgileri: Yargı dizisi 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Yargı dizisi 2. sezon fragmanında Ceylin Ilgaz’ın öldüğünü duyunca şok oluyor. Fragmanında sonunda ben başkasını öldürdüm diyor. Yargı dizisi sezon finalinde Ilgaz’ı Ceylin öldürdü diye zannederken yine bir ters köşe yapılıyor. Ceylin kimi öldürdü? Yargı dizisinde Ceylin ve Ilgaz ile ilgili gelişmeler herkesi şaşkına çevirecek.

yargi dizisi ilgaz neden oldu

Yargı dizisi Ceylin kimi öldürdü?

Yargı dizisi Ceylin kimi öldürecek katil mi olacakYargı dizisinde Pınar Deniz Ceylin karakterini canlandırıyor, dizinin ilk bölümünden beri sürekli ailesinden birini kaybeden ve Ilgaz ile ilişkisinde sorunlar çıkan Ceylin zor zamanlardan geçiyor.

Ceylin’in babası öldürüldü ve bu Engin’in ona gönderdiği son video ile öğrenildi. Yargı dizisinde Ceylin’in babasını Çınar öldürdü diye bilinse de gerçek öyle değil ancak görülen gerçeğe göre Ceylin babası Zaferi Çınar’ın öldürdüğünden emin ve Çınar’ın babası Metin amir cesedi sakladığı için suçlu. Ceylin Ilgaz’ın kardeşi ve babası suçlu konumdayken Ilgaz’a karşı daha fazla yakın olamıyor ve istemese de boşanma kararı alıyorlar.

Yargı Dizisi 32. bölümünde Ilgaz ve Ceylin seve seve ayrıldılar bu boşanma işlemi gerçekleşse de yargı dizisi 6 ay sonrayı göstererek seyirciye Ilgaz ve Ceylin’in evlendiğini de göstermiş oluyor. Çünkü 6 ay sonra sahnelerinde Ceylin’in parmağında Ilgaz’ın aldığı yüzük var, bu da demek oluyor ki Ilgaz ve Ceylin 6 ay içinde tekrar evleniyorlar, ancak 6 ay sonra sahneleri insanı şaşırtan cinsten çünkü Ceylin birini bıçaklıyor.Yargı dizisi finalde Ceylin kimi öldürüyor

Yargı dizisi 6 ay sonra sahnelerinde neler olacak, Ceylin kimi öldürdü

Yargı dizisi bölüm sonlarında 6 ay sonra çekimleri gösteriliyor, 6 ay sonra sahnelerinde Ceylin elindeki kanlı bir bıçak ile ofise geliyor ve bıçağı sehpanın üzerine koyuyor. Bu sırada Eren komiser ofisin kapısında Ceylin seni tutukluyorum diyerek Ceylin’i yakalıyor, sonrasında çıkan parmak izi de Ceylin’le uyuşunca katilin Ceylin olduğu anlaşılıyor ve tutuklanan Ceylin hapse gönderiliyor.

Yargı dizisinin senaristi Sema Ergenekon her zaman bilmecelerle dolu bölümler yazıyor, bu sahnelerde bunlardan birisi, sonucu gösterip başı merak ettiren Sema Ergenekon gerçekten senaristliği ile alkış topluyor. Yargı dizisi izleyicisini meraklandıran bu sahneler sezon finalinde sonuçlanacaktır diye umuyoruz, yargı dizisi sezon finalinde Ceylin’in kimi öldürdüğü ortaya çıkabilir.

Yargı dizisi Ceylin Serdar’ı mı, Yekta’yı mı öldürdü?

Yargı Dizisi Ceylin kimi öldürdü tahminleri 1: Yargı Dizisinde Ceylin birini bıçakladı bunun kim olduğu gösterilmiyor ancak dizinin ilerleyişine bakacak olursak Serdar’ın babasının katili olduğunu öğrenen Ceylin kendini tutamayarak Serdar’ı bıçaklamış olabilir.Yargı tüyoları Ceylin kimi öldürdü

Yargı dizisi Ceylin kimi öldürdü tahmin 2: Yargı dizisinin son bölümünde Laçin’in yanına gelerek Yekta’dan ayrılmak istediğini ve bunun çekişmeli bir boşanma olacağını söylüyor. Ceylin boşanmanın zor olacağını ve Yektanın kendileriyle uğraşacaklarını söylüyor. Yekta artık Ceylin’i çok fazla zorlamış ve babasının cesedini de saklamış olacağı için Ceylin artık dayanamayarak Yekta’yı da bıçaklamış olabilir. Yargı dizisinde Ceylin’in kimi bıçakladığı gerçekten merak konusu oldu. Tahminlerimiz hakkında yeni bilgilere ulaştıkça konumuza ekleyerek sizlere bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sizler de yorum ve görüşünüzü aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Haluk dedi ki:

  Benje Çeýlin tüm gärçekleri örenerek Ýektaýy we Serdary öldürmüş olabilir

 2. hülya toker dinçer dedi ki:

  Ceylin Yekta’yı vurdu..

  1. Yönetici dedi ki:

   Emin misiniz? Hülya hanım, sanki Ceylin kimseyi vuramaz gibi geldi bana..