Yargı Dizisi 3. Sezon Kesin Başlama Tarihi Nedir?

16.07.2023
30

Yargı dizisi 3.Sezon kesin başlama tarihini açıklayacağız. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Yargı dizisinin başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşmaktadır. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Yargı dizisinin yeni 3. Sezonunun ne zaman başlayacağını, kesin yayın tarihini sizlerle paylaşacağız.

Yargı Dizisi 3. Sezon Kesin Başlama Tarihi Nedir?

Başrolünde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yer aldığı Yargı dizisi her pazar günleri yayınlanmaktadır. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği Yargı dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Kısa sürede kendini izleyiciye sevdiren Yargı, pazar gününün en çok izlenen dizilerinden biridir. Yargı dizisinin oyuncuları geçtiğimiz sene dizideki performanslarından dolayı bir çok ödüle layık görülmüş ve Yargı, 2022 yılının en iyi dizisi seçilmiştir. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin 3. Sezonu Eylül ayının 3. haftası başlayacaktır. Yargı Nerede Çekiliyor?

Yargı Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Yargı Dizisi 3. Sezon Kesin Başlama TarihiKanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisi 19 Eylül 2021 tarihine yayın hayatına başlamıştır. Özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkatleri üzerine çeken Yargı dizisi aldığı reytinglerle pazar gününün çok izlenen dizilerinden başında gelmektedir. Bundan dolayı da yapımcılar dizi için devam kararı almıştır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Yargı’nın sevenleri yeni sezonun ne zaman başlayacağını da merak etti. Yargı dizisinin yeni sezonu 2023 yılının Eylül ayında başlayacaktır.

Yargı Dizisi Yeni 3. Sezon Başlama Tarihi

Geçtiğimiz sene, Yargı dizisinin oyuncuları başta olmak üzere, senaristi ve yönetmeni dizideki başarılarından dolayı ödül almıştır. Yargı dizisi bu başarıyla devam ettiği için de yapımcılar 3. Sezona onay vermiştir. En çok konuşulan diziler arasında yer alan Yargı dizisinin 2. Sezonu 18 Eylül 2022 tarihinde başlamıştır. 7 Mayıs 2023 tarihinde ise sezon finali yapmıştır. 63. Bölümüyle sezon finali yapan Yargı dizisinin yeni sezonu yani 3. Sezonu Eylül ayının 3. Haftasında Kanal D ekranlarında olacaktır.

Yargı dizisi 3.Sezon kesin başlama tarihini açıkladık. Sizler konu hakkında ki tüm düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..