Yargı Dizisi 27. Bölüm Özeti Neler Olacak? 3 Nisan

20.03.2022
1.174

Bu haberimizde Yargı dizisinin 27. bölümde ne olacak? Yargı dizisi 27. bölüm özeti nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ay Yapım imzalı Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmaktadır. Her pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisini 27. bölümün özeti de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu haberimizde Yargı dizisi 27. bölümde ne olacak? Yargı dizisi 27. bölüm özeti nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yargı Dizisinin 27. Bölümünde Ne Olacak?

Yargı Dizisi 26. Bölüm Özet Fragmanı 27 MartGeçtiğimiz bölüm Zafer’in yaşamadığını düşünen ve araştırmalara başlayan Ilgaz, gelen gemiden Zafer’in çıkmamasıyla onun öldüğüne emin olur ve dedesinden şüphelenir. Artık Ceylin’de babasının peşinden gitmekte ve onu aramaktadır. Aynı dosyaya bakan Pars ve Derya arasında ki buzlarda yavaş yavaş eriyecek ve Savcı Derya, Pars’ın ilgisini fark edecektir. Ancak ikili arasında henüz bir yakınlaşma olmayacaktır. Ilgaz, Zafer’i aramak için babasından yardım istemişti ve 27. bölümde Zafer’in ölümünden babasınında haberdar olduğunu fark edecektir.

Yargı Dizisi 27. Bölümünün Özeti

Ceylin, kıyafetleri bir görüşte tanımıştır; kimliği belli olmayan ceset, babasına aittir. Şimdiye kadar bir umut beklediği babasını bir daha göremeyecek olmak onu derinden sarsmıştır fakat bu kez yanında onu kucaklayan bir Ilgaz Kaya durmaktadır. Zafer’in kaybı Erguvan ailesinde olduğu gibi Kaya ailesinde pek çok taşı yerinden oynatmıştır. Böylesi bir kaybın sarsıntıyla uğraşmaya çalışırken, tüm kozlar savaş davullarını vurmaya başlayan Yekta Tilmen’dedir ve onun bu konudaki manevraları merak edilmektedir.

Yargı Dizisi 27. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Acısıyla baş etmeye çalışan Ceylin ve ev halkı için cinayeti aydınlatabilmek uğruna tüm herkes seferber olmuştur. Metanetle gerçeğin açığa çıkmasını bekleyen Ceylin için yardım hiç beklemediği bir yerden gelecektir.
Bir yanda kendi ailesinin üzerindeki ölü toprağını anlamlandırmaya çalışan Ilgaz, bir yandan da sevdiği kadının yası ile kahrolmaktadır. Hayatın onlara sunduğu ve pek çok hata ile örülü bu beklenmedik kayıp ikili için yeni bir dönemin kapısını aralayacaktır.

Çınar’ın katil olduğunu öğrenen ve her fırsatta, bunu Ilgaz’a söylemekle Metin Amir ile Çınar’ı tehdit eden Yekta’yla Merdan 27. bölümde karşı karşıya gelecektir. Babasının ölümünü kaldıramayan Ceylin, Ilgaz ile birlikte Zafer’in katilini aramaktadır. Eren komiser bıçaklandıktan sonra kızıyla daha yakın olacaktır. Aynı zamanda Pars ile Derya arasında ki gerginlikte bitecektir. Geçtiğimiz bölüm çocuğun Osman’dan olduğunu ortaya çıkmıştı ve 27. bölümde çocuğunun Osman’dan olduğunu Zümrüt’ün kocası da öğrenecektir.

Bu haberimizde Yargı dizisinin 27. bölümde ne olacak? Yargı dizisi 27. bölüm özeti nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

Yargı Dizisi 27. Bölüm Özeti Fragmanı 3 Nisan

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.