Yargı 7. Bölümde Neler Olacak? Özeti Fragmanı

23.10.2021
497

Yargı 7. Bölümde Neler Olacak?

Cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam eden Yargı dizisi 7. Bölümü 31 Ekim akşamı ekranlarda olacak. Bu sezon adeta dizi dünyasında bomba etkisi yaratan Yargı, reytingleri altüst ederek yoluna devam ediyor. Yayın hayatına girdiği ilk günden itibaren sürükleyici kurgusuyla adeta izleyicileri etkisi altına alan dizide, katil nihayetinde belli oldu. Bundan sonraki süreç içerisinde neler olacağı ise merak edilmeye başlandı.

Yargı 7. Bölümde Önemli Gelişmeler tüyolar: 1- Yekta oğlu Engin’i kurtarmak için delilleri evinden uzaklaştırıp başka bir eve koydu. Herkes Yekta delilleri nereye götürdü kimin evine küpe ve cam altlığı yerleştirdi diye merak ediyor. 2- Savcı Ilgaz ve Avukat Ceylin evlilik kağıdını aldılar ve büyük bir oyunun içine girdiler.

Yargı 7. Bölümde Neler Olacak Özeti FragmanıPınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde oynadığı yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon, yıllar süren bir emeğin sonucunda kaleme aldı. Dizinin senaryosunu oluştururken, adliyelerde ve avukatlık bürolarında çeşitli araştırmalar yapan Ergenekon’un bu eşsiz emeği, karşılığını aldı ve dizi, mükemmel bir oyunculuk performansı ile bir araya gelince ortaya harika bir şey çıktı.

‘Yargı’ Dizisinde Katil Belli Oldu

Yargı dizisinde, izleyicileri ekrana kilitleyen ve çözülmeyi bekleyen bir soru vardı. “Katil Kim?” Katil, kendini o kadar başarılı bir şekilde saklamıştı ki herkesin mutlaka bir tahmini vardı. Hatta öyle ki bu konuda, sosyal medya hesaplarında bahisler dahi açılmıştı. Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen ‘Yargı’ dizisinin 6. Yeni bölümünde sosyal medya hesaplarında yapılmakta olan paylaşımlarda; Ekranlara gelecek bölümde katilin kim olduğunun açığa çıkacağı belirtilmişti. Bu sebeple bütün izleyiciler, dizinin bu bölümüne odaklanmıştı.

Ay Yapı imzasını taşıyan dizinin 7. yeni bölümü bu akşam ekranlarda olacak ve katilin ortaya çıktığı yeni bir bölüm izleyicinin karşısında olacak. Ceylin’in kurmuş oldukları telefon tuzağı ile İnci’nin katilinin ortaya çıkmasını sağladı. Katilin Engin olduğu böylelikle belirlendi. Ilgaz, katilin Engin olduğunu düşünürken Ceylin, Yekta’nın katil olduğundan şüpheleniyordu.

Yargı 7. Bölüm Özeti

Dizinin geçtiğimiz hafta ekranlara gelen 6. Bölümünde geçmiş dönemlere dönüş hazırlığı yapılarak cinayetin nasıl gerçekleştiği de gösterildi. Engin, İnci’ye saplantı denilecek derecede aşıktır. Evine gelip hocası ile neler yaşadığını, neleri yaptığını dile getiren İnci’yi dinledikçe daha çok öfkelenen Engin, aralarında meydana gelen kavga neticesinde İnci’yi öldürür.

Böylelikle ‘Yargı’ dizisindeki büyük sır ortaya çıkmıştı. Seyirciler de rahat bir nefes aldı. Fakat bundan sonra ne olacağı ise merak edilmeye başlandı. Katilin gizli kimliği, diziyi sürükleyen en önemli temaydı. Katilin belli olması ile beraber ekranlara bu akşam gelecek 7. yeni bölümde seyircilerin, diziye olan ilgisinin azalıp azalmayacağı ise merak edilmeye başlandı. Bu hususta dizinin temposunu düşürmemek amacıyla senaryo ekibine büyük bir iş düşüyor.

Yargı 7. Bölüm Fragmanı 31 Ekim

‘Yargı’ Yeni Bölümüyle 31 Ekim akşam 20. 00’ de Kanal D’de..

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?